نگرانی‌های خود را رنگ کنید!

ناهید نقشبندی
رایگان

کسی نیست که از نقاشی و لااقل رنگ‌آمیزی خوشش نیاید. لذتی که در این کار است می‌تواند بسیار آرام‌بخش باشد. حتما شما هم یادتان هست که در کودکی دفتر‌های رنگ‌آمیزی داشتید. لابد فکر می‌کنید حالا که بزرگ شده‌اید این کار برای شما ممکن نیست. اما مگر می‌توان آرامشی که این کار به آدم می‌بخشد را نادیده گرفت؟ خب حالا که نمی‌خواهید یکی از این دفترچه‌های رنگ‌آمیزی را با کلی مداد رنگی از جایی به جای دیگر بکشانید در عوض می‌توانید اپلیکیشن آن را بر روی گوشی یا تبلت خود نصب کنید و در اوقات فراغت و یا حتی مواقعی که استرس زیادی دارید از آن استفاده کنید تا آرامشتان به شما بازگردد. برنامه‌های رنگ‌آمیزی فراوانی برای انواع سیستم‌عامل‌های گوشی‌های موبایل و تبلت به‌وجود آمده‌اند. در این میان برنامه Coloring Book for Me یکی از برنامه‌هایی است که امتیاز ۴.۶ از کاربران خود در گوگل پلی دریافت کرده است. این اپلیکیشن که بیش از ده میلیون نصب فعال تنها در گوگل پلی داشته است هم برای دستگاه‌های با سیستم عامل اندروید و هم ios ایجاد شده است.

نگرانی‌های خود را رنگ کنید!

Coloring Book for Me دارای صفحات نقاشی یکه و طراحی‌ها و شکل‌های ماندالا در انواع و سایز‌های مختلف است. اشکال مختلفی که برای رنگ‌آمیزی در این برنامه وجود دارند شامل انواع گل‌ها، حیوانات، مکان‌ها، غذا، پروانه، آدم‌ها، اشکال ماندالا و ... می‌شوند.

۲۵ پلتفورم رنگ که هرکدام شامل ۸ رنگ مختلف می‌شوند. شما می‌توانید با انتخاب هر پلتفورمی که فکر می‌کنید بیشتر با طرحی که انتخاب کرده‌اید هماهنگی دارد شروع به رنگ‌آمیزی کنید. طیف رنگ‌ها از روشن تا رنگ‌های زنده‌ی دینامیک را شامل می‌شود.

شما می‌توانید با انتخاب پیش زمینه برای طرح خود موجب جذابیت بیشتر آن شوید. انواع افکت‌هایی که برای اینکار در برنامه وجود دارد شامل آجر، کاغذ، چوب و ... می‌شود. 

این برنامه همچنین به شما امکان به اشتراک‌گذاری طرحی که رنگ‌آمیزی کرده‌اید را با دوستانتان می‌دهد. شما می‌توانید پس از اتمام رنگ‌آمیزی، طرح خود را در شبکه‌های اجتماعی مختلف و یا از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید.

این برنامه طرح‌های بسیار زیبایی برای استفاده کودکان و همچنین انواع طرح‌های ماندالا برای بزرگسالان دارد. پس از یک روز کاری و پر استرس رنگ کردن بعضی از این طرح‌ها می‌تواند موجب آرامش شما شود.

نقاط قوت:نگرانی‌های خود را رنگ کنید!

• امکان به اشتراک‌گذاری طرحی که رنگ‌آمیزی کرده‌اید در شبکات اجتماعی و از طریق ایمیل.

• دسته‌بندی طرح‌‌ها با موضوع‌بندی‌های متنوعی چون: حیوانا، ماشین، آدم‌ها، گل‌ها، ماندالا و ... .

• امکان قرار دادن پیش زمینه برای طرح رنگ‌آمیزی شده.

• دارای ۲۵ پلتفورم رنگ که هرکدام شامل ۸ رنگ متنوع و جذاب می‌شوند.

نقاط ضعف:

• نسخه کامل این برنامه تنها به مدت ۷ روز قابل استفاده است و پس از آن باید برای داشتن نسخه کامل هزینه پرداخت کنید. وجود تبلیغات مزاحم در نسخه ابتدایی می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد.

• این برنامه امکان رنگ‌آمیزی مشابه با دفتر‌های رنگ‌آمیزی واقعی را به شما نمی‌دهد. به این معنی که تنها با انتخاب رنگ و سپس قطعه‌ای که قصد رنگ‌آمیزی آن را دارید تمام تکه به آن رنگ در می‌آید که این نکته نه تنها در سایه‌روشن‌هایی که در طرح می‌توان ایجاد کرد اثرگذار است، بلکه می‌تواند از آرامش و لذتی هم که از رنگ کردن واقعی به انسان دست می‌دهد بکاهد.

اپ‌استور گوگل‌پلی
  • نگرانی‌های خود را رنگ کنید!
  • نگرانی‌های خود را رنگ کنید!
  • نگرانی‌های خود را رنگ کنید!
  • نگرانی‌های خود را رنگ کنید!
شرکت : Apalon Apps
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط