هدفمند و متمرکز لاغر شوید

ستاره ارانی
رایگان

لاغر شدن فقط به کالری سوزاندن نیست؛ باید فسفر هم بسوزانیم. یعنی از مغزمان هم استفاده کنیم و با فکر و حساب کتاب لاغر شویم تا به خودمان سختی و عذاب بی‌خودی ندهیم. این همان کاری‌است اکه اپلیکیشن‌های لاغری برایمان انجام می‌دهند؛ نکته‌ی هر نوع رژیمی این است که باید بدانیم که اگر با توجه به فعالیت بدنی خود و کالری سوزانده شده در طول شبانه روز غذا مصرف کنیم.

اساس کار اپلیکیشن MyFitnessPal هم همین است؛ یک اپلیکیشن قوی و کاربردی برای اینکه بتوانیم با برنامه‌ریزی لاغر شویم نه با تکیه بر بخت و اقبال.

کاربا برنامه

در ابتدای نصب، این نرم افزار از شما اطلاعاتی می‌خواهد تا بتواند راه‌حل های صحیح در راستای هدف شما ارائه دهد؛ اولین سوال هدف شماست، می‌خواهید وزن خود را کم، زیاد کنید و یا ثابت نگاه دارید؟ سپس از شما می‌خواهد تا نوع فعالیت روزانه خود را به طور کلی از بین چهار نوع انتخاب کنید؛ حال نیاز است که قد، وزن و جنسیت خود را وارد کنید، اگر نمی‌دانید قدتان به واحد فوت چقدر است، مانعی ندارد، واحد آن را به سانتیمتر تغییر دهید؛ برنامه از شما یک ایمیل، یک رمز عبور و یک نام کاربری نیز می‌خواهد.

شما باید برای این نرم افزار تعیین کنید که وزن ایده آل شما چیست و علاقه دارید چه مقدار در هفته از وزن خود کم یا زیاد کنید؛ حال وارد برنامه شوید و آخرین وعده غذایی خود را لیست کنید، برای شما مشخص می‌شود که میزان کالری دریافتی شما چقدر بوده است و برای به هدف رسیدن خود می‌توانید چقدر دیگر کالری مصرف کنید.

قابلیت‌ها

در صفحه خانه، کالری مصرف شده و باقی مانده برای شما به نمایش گذاشته می‌شود؛ هم چنین در پایین صفحه اخبار مربوط به سلامتی، آشپزی و ورزش را نیز می‌توانید مشاهده کنید؛ در قسمت دفترچه خاطرات (Diary) شما باید وعده‌های غذایی مصرف شده را به برنامه بدهید؛ در کنار آن یک علامت مثبت بوده که با لمس آن، می‌توانید میزان آب نوشیده شده، غذای مصرف شده، ورزش انجام شده و یا وزن کم یا زیاد شده را به اطلاعات برنامه اضافه کنید.

اگر علاقمند هستید که در گوشه و کنار برنامه تبلیغاتی دیده نشود و راه حل‌های بیشتری در راستای رسیدن به هدف خود دریافت کنید، می‌توانید با ارتقا به حساب حرفه‌ای و پرداخت ماهیانه ۹.۹۹$ این کار را انجام دهید؛ لازم به ذکر است که این برنامه در مارکت‌های اندرویدی و آی‌او‌اس موجود است و بیش از یک میلیون دانلود کننده در میان استفاده کنندگان دستگاه های اندرویدی داشته است.

ممکن است زمانی شما دسترسی به دستگاه هوشمند خود نداشته باشید اما بخواهید اطلاعات مربوط به رژیم غذایی خود را به‌روز کنید، شما با وارد کردن آدرس سایت www.myfitnesspal.com در مرورگر خود و ورود به حساب کاربری خود می‌توانید اطلاعات خود را ویرایش و یا مشاهده کنید.

پس برای رسیدن به وزن ایده آل خود فرصت را از دست ندهید و سریع‌تر MyfitnessPal را در دستگاه هوشمند خود نصب کنید.

نقطه قوت

امکان تنظیم محاسبات برنامه بر مبنای هدف‌گذاری خودتان

نقطه ضعف

پرداخت دلاری برای بخش‌های غیررایگان برای کاربران ایران ممکن است سخت باشد

اپ‌استور کافه‌بازار مایکت
  • هدفمند و متمرکز لاغر شوید
  • هدفمند و متمرکز لاغر شوید
شرکت : myfitnesspal
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط