هر آنچه که درباره Google Now Launcher باید بدانید

ناهید نقشبندی
رایگان

شرکت Google با تبلیغات اندکی برنامه Google Now Launcher خود را وارد بازار کرد. دلیل این کار مشخص نیست اما بهتر هست گول نخورید و از خیر این برنامه نگذرید! زیرا که Google Now Launcher مطمئنا یکی از مهمترین اپلیکیشن‌هایی است که شرکت گوگل در سال‌های اخیر به بازار عرضه کرده است. اما به چه علت این برنامه را تا این اندازه مهم می‌دانیم؟

در اکثر دستگاه‌های با سیستم عامل اندروید، یک Launcher پایه وجود دارد. این برنامه اساسا وظیفه خوش آمدگویی به دستگاه، Home screen، اجرای برنامه‌های پشتیبانی، لایه‌های اساسی و مهمترین اپراتورهای سیستم را برعهده دارد. Google Now Launcher برنامه تک و منحصربه‌فردی نیست زیرا که این برنامه به رقابت با برنامه‌های Launcher حاضر و آماده‌ی قوی و پرکاربردی چون Nova و Apex آمده است. اما دلیل اینکه Google Now Laucher را مهم و متفاوت می‌دانیم به این علت است که این اولین بار است که Google یک Launcher استاک اندروید برای دانلود رایگان در Play store قرار داده است. این به این معناست که هرکسی با دستگاه اندروید ۴.x می‌تواند تجربه‌ای مشابه با Nexus 5 داشته باشد.

این برنامه assistant-cum-mind-reader  شخصی گوگل را در جلو و وسط دستگاه شما قرار می‌دهد. Google Now Laucher سرویس گوگل است که وظیفه شخصی‌سازی اطلاعات شما را برعهده دارد. این برنامه به‌صورت هوشمند و بدون اینکه نیازی به انجام کاری داشته باشید، تمام اطلاعات شما را دسته‌بندی می‌کند. با استفاده از این برنامه شما صاحب یک Home screen سریع، زیبا و منظم می‌شوید که تنها با یک حرکت به سمت راست می‌توانید به Cards Google Now دسترسی داشته باشید و تمام اطلاعاتی که می‌‌خواهید را در هر زمانی بدست آورید.

با وجود Google Now Launcher در هر Home Screen دسترسی سریعی به جست‌و‌جوگر خواهید داشت. همچنین تنها با گفتن “Ok Google” به بزرگترین موتور جست‌وجوی دنیا دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید به جست‌و‌جوی صوتی بپردازید یا به دستگاه خود دستور دهید که قصد چه کاری دارید: یک مسیج بفرستید یا برایتان آهنگ پخش کند!

در این برنامه تمام اپلیکیشن‌های موجود در دستگاه اندروید شما بر اساس حروف الفبا دسته‌بندی می‌شوند تا دسترسی سریعی به هرآنچه که نیاز دارید داشته باشید. Google Now Launcher یکسری از برنامه‌های پیشنهادی را در بالای لیست اپلیکیششن‌های دسته‌بندی شده بر اساس حروف الفبا نشان می‌دهد.

نقاط قوت:هر آنچه که درباره Google Now Launcher باید بدانید

• سرعت بالا

• گرافیک خوب و جذاب

• دسته‌بندی اپلیکیشن‌های موجود بر اساس حروف الفبا

• امکان دسترسی به بزرگترین موتور جست‌وجوگر دنیا تنها با Ok Google

• امکان جست‌و‌جوی صوتی و باز کردن اپلیکیشن‌های مختلف تنها با یک دستور صوتی به دستگاه!

• وجود مرورگر گوگل بر روی تمام Home Screen ها.

نقاط ضعف:

• بزرگ بودن آیکون‌ها که از جذابیت و زیبایی screen می‌کاهد.

کافه‌بازار گوگل‌پلی
  • هر آنچه که درباره Google Now Launcher باید بدانید
  • هر آنچه که درباره Google Now Launcher باید بدانید
  • هر آنچه که درباره Google Now Launcher باید بدانید
  • هر آنچه که درباره Google Now Launcher باید بدانید
شرکت : Google Inc.
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط