هیچ‌ کجا بدون کتاب نمانید

ناهید نقشبندی
رایگان

کتاب خواندن در عصر تکنولوژی، که همه درگیر هستند و زندگی‌ها بسیار پیچیده شده است به‌نظر کار مشکلی می‌آید. اما همین تکنولوژی امکاناتی را برای ما فراهم کرده است که از کتاب خواندن غافل نمانیم. کتاب‌های صوتی باعث شده‌اند که مشغول هرکاری که باشیم بتوانیم به کتاب‌های مورد علاقه خود گوش دهیم و از آن‌ها لذت ببریم.

برنامه Audible که متعلق به سایت آمازون است با بیش از ۱۸۰ هزار کتاب صوتی، پادکست و کانال‌های صوتی و همچنین امکان تنظیم و انتخاب تجربه‌های شنیداری، یکی از محبوب‌ترین برنامه‌هایی است که لذت بردن از کتاب را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. این برنامه جهت رضایت هرچه بیشتر کاربران خود امکانات متنوع دیگری نیز ایجاد نموده است که در ادامه به بعضی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

۱. امکان گوش دادن آفلاین: شما می‌توانید با دانلود کردن کتاب‌ها و پادکست‌ها بر روی دستگاه خود در هر زمانی که دسترسی به اینترنت نداشتید فایل‌های صوتی مورد علاقه خود را گوش دهید.هیچ‌ کجا بدون کتاب نمانید

۲. دسترسی به پر‌فروش‌ترین کتاب‌های صوتی روز: با Audible دسترسی کامل به  پرفروش‌ترین کتاب‌های روز مانند: I cant make this up، The hate u give و ... .

۳. جست‌و‌جو در کتاب‌های داستانی و غیر داستانی: در این برنامه شما دسترسی کامل به انواع موضوعات مانند کتاب‌های فیکشن، آموزشی، اخبار و سیاسی، پادکست، علمی و تکنولوژی ، تجارت، کمدی، پزشکی و سلامت و ... .

۴. صدای محبوب خود را دنبال کنید: با گوش دادن به انواع کتاب‌ها با بهترین گویندگان کتاب‌های صوتی آشنا شوید و آن‌ها را دنبال کنید.

۵. تجربه تکنولوژی Whispersync: با این امکان شما می‌توانید گوش دادن به کتاب صوتی را با خواندن ebook از طریق دستگاه‌های Kindle آمازون در هر فصل و هرجایی از متن کتاب که هستید عوض کنید.

۶. دسترسی به کانال‌های اصلی Audible: در این برنامه به کانال‌هایی دسترسی پیدا می‌کنید که در هیچ‌جای دیگری نمی‌توانید آن‌ها را پیدا کنید. شما می‌توانید سریال‌های مختلف و پادکست‌ها را به‌صورت استریم در این اپلیکیشن گوش دهید.

۷. به اشتراک‌گذاری با دوستان: شما می‌توانید لینک فایل‌های صوتی و کتاب‌های مورد علاقه خود را در شبکات اجتماعی با دوستانتان در میان بگذارید.

نقاط قوت:هیچ‌ کجا بدون کتاب نمانید

• دسترسی به بیش از ۱۸۰ هزار کتاب صوتی، پادکست و کانال‌های صوتی.

• امکان دانلود فایل‌ها و گوش دادن به آن‌ها در زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید.

• امکان به اشتراک‌گذاری لینک فایل‌های محبوب.

• امکان دنبال کردن گویندگان مورد علاقه.

• دسترسی به کانال‌هایی که تنها در Audible قابل دسترسی هستند.

نقاط ضعف:

• برنامه Audible با بیش از ۵۰ میلیون نصب فعال در گوگل پلی و کسب امتیاز ۴.۴ از کاربران خود، دارای ضعف خاصی نیست و کوچکترین جزئیاتی که کاربران به آن اشاره می‌کنند را نیز با بررسی کامل نظرات آن‌ها برطرف می‌کنند.

اپ‌استور کافه‌بازار گوگل‌پلی
  • هیچ‌ کجا بدون کتاب نمانید
  • هیچ‌ کجا بدون کتاب نمانید
  • هیچ‌ کجا بدون کتاب نمانید
  • هیچ‌ کجا بدون کتاب نمانید
شرکت : Audible, Inc
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط