والپی؛ یک پیشنهاد هیجان انگیز

زهرا ساکی
رایگان

ما آدم‌ها موجوداتی تنوع طلب هستیم و یکنواختی در هر چیزی باعث دلزدگی و کسل شدنمان می‌شود؛ از دکور خانه و تفریحات تا چیز‌های کوچکی مانند تصویر زمینه موبایل؛ بله تصویر زمینه موبایل! حتی چنین چیز کوچکی هم می‌تواند روی روحیه شما تاثیر بگذارد. شاید خودتان هم متوجه شده باشید که وقتی تصویر زمینه را تغییر می‌دهید تا مدتی دستگاهتان جذابیت بیشتری دارد و هربار که از آن استفاده می‌کنید از این تغییر خوشحال می‌شوید! 

عوض کردن مرتب این تصویر می‌تواند بسیار مثبت و جالب باشد؛ اما کاری است زمانبر و پیدا کردن عکس دلخواه با سایز مناسب برای تصویر زمینه هم چندان آسان نیست. اگر شما هم از تصویر زمینه خود خسته می‌شوید اما زمان و حوصله تغییر دادن آن را ندارید، پیشنهاد ما برای شما والپی است. 

والپی یک اپلیکیشن اندرویدی از محصولات گروه پنگوین است که تصاویر مختلف و متنوعی را برای بک گراند موبایل جمع آوری کرده است.

در والپی تصاویر با توجه به موضوع دسته‌بندی ‌شده‌اند و شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود یکی از دسته‌بندی‌ها را انتخاب و به دنبال تصاویر مورد علاقه خود بگردید. پس از انتخاب تصویر مورد نظر، برنامه شروع به بارگذاری تصویر با کیفیت بالا می‌کند. در واقع شما برای باز کردن هر تصویر، البته فقط برای اولین بار نیاز به اتصال اینترنت دارید. 

حالا شما ۳ انتخاب دارید؛ علاوه بر انتخاب تصویر به عنوان تصویر زمینه دستگاه، می‌توانید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین این امکان وجود دارد که تصویر را ذخیر و آن را برای پس زمینه برنامه‌های دستگاه، مانند تلگرام و واتس اپ استفاده کنید.

اگر هم در بین انتخاب‌های زیادی که برنامه در اختیار شما قرار داده سر درگم شده‌اید، از منو کشویی برنامه گزینه تصویر تصادفی را انتخاب کنید تا برنامه خودش انتخاب کند!

در کنار این امکانات ویژگی بسیار جالب برنامه که آن را برجسته می‌کند تغییر روزانه تصویر زمینه به صورت خودکار است. شما با انتخاب این گزینه از منو و همینطور تعیین کردن یک ساعت مشخص، این اجازه را به برنامه می‌دهید که هر روز راس ساعت مقرر یکی از تصاویر موجود را برای تصویر زمینه شما انتخاب و اعمال کند. 

با والپی در سریع‌ترین زمان ممکن تصویر زمینه خود را تغییر دهید و یا با فعال کردن تغییر روزانه، هر روز از دیدن تصاویر جدید و هیجان انگیز لذت ببرید!

نقاط قوت:

انتخاب تصادفی تصویر

• تغییر روزانه تصویر زمینه به صورت خودکار

نقاط ضعف:

• زمان دانلود برای بعضی از عکس‌ها طولانی می‌شود.

کافه‌بازار
  • والپی؛ یک پیشنهاد هیجان انگیز
  • والپی؛ یک پیشنهاد هیجان انگیز
  • والپی؛ یک پیشنهاد هیجان انگیز
  • والپی؛ یک پیشنهاد هیجان انگیز
شرکت : گروه پنگوین
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط