چرا باید از File Manager استفاده کنیم؟

ناهید نقشبندی
رایگان

با بیش از ۵۰ میلیون نصب فعال تنها در گوگل پلی و کسب امتیاز ۴.۶ از کاربران، برنامه File Manager ساخته کمپانی ZenUI, ASUS Computer Inc.، بدون شک یکی از بهترین‌ اپلیکیشن‌های رده‌ی ابزارهای گوشی موبایل است.

طراحی جذاب، گرافیک بالا، دسته‌بندی صحیح و دسترسی راحت از ویژگی‌هایی هستند که استفاده از این برنامه را برای کاربران لذت‌بخش کرده است.  استفاده از این برنامه باعث می‌شود که مرتب کردن و دسته‌بندی فایل‌هایتان بسیار موثرتر و راحت‌تر شود. فرقی ندارد که فایل‌هایتان بر روی حافظه گوشی دخیره شده باشد یا بر روی SD Card، سرویس‌های Cloud و یا در شبکه محلی، تمام فایل‌هایتان در دسترس شما تنها در File Manager در اختیار شما قرار می‌گیرند و می‌توانید همه آن‌ها را دسته‌بندی کنید و یا جابه‌جا کنید. به‌صورت دیفالت این برنامه به شما اجازه می‌دهد که فایل‌هایتان را کپی، جابه‌جا، اسم‌گذاری دوباره، حذف و یا اشتراک‌گذاری کنید. این برنامه همچنین فایل‌های شما را با توجه به موضوع دسته‌بندی می‌کند تا دسترسی شما به آن‌ها ساده‌تر انجام پذیرد.چرا باید از File Manager استفاده کنیم؟

پس از نصب و راه‌اندازی برنامه بر روی دستگاه خود، در صفحه اصلی برنامه با دسته‌بندی تمام فایل‌هایتان روبه‌رو می‌شوید. این دسته‌بندی چه به لحاظ موضوعی و چه بر اساس موقعیتی که در آن ذخیره شده‌اند به شما نشان داده می‌شوند. با انتخاب هر گزینه، فایل‌های موجود در هر دسته را خواهید دید. همچنین اگر فایل مشخصی را مد نظر دارید برای دسترسی سریع می‌توانید اسم آن را در قسمت جست‌و‌جو تایپ کنید تا به‌سرعت به آن دست یابید.

این برنامه همچنین امکان باز کردن هر فایلی را در اپلیکیشن‌های متفاوت برای شما ایجاد می‌کند.  همچنین می‌توانید به‌سادگی فایل‌های مورد نظرتان را از طریق ایمیل برای شخص موردنظر خود بفرستید. اگر قصد آپلود کردن یک ویدئو در یوتیوب را دارید نیز می‌توانید با استفاده از File Manager به‌صورت مستقیم اینکار را انجام دهید.

امکان ذخیره کردن و یا جابه‌جایی فایل‌ها در سرویس‌های cloud چون OneDrive، DropBox، ASUS WebStorage، ِDrive و Yandex موجب قدرت بیشتر این برنامه شده است. این بدان معناست که امکان گم کردن یا از بین رفتن هیچ فایلی تا شما نخواهید وجود ندارد. و شما می‌توانید با هر دستگاهی از گوشی موبایل تا کامپیوتر شخصی و ...به تمام فایل‌هایتان دسترسی داشته باشید.

نقاط قوت:

• دسته‌بندی منظم و موضوعی تمام فایل‌ها.چرا باید از File Manager استفاده کنیم؟

• دسترسی به فایل‌های موجود در حافظه داخلی گوشی، SD card، اکانت‌های Cloud و شبکات محلی.

• دسترسی و کاربری ساده و راحت.

• گرافیک و طراحی جذاب و مفید.

• سرعت بالا.

نقاط ضعف:

• با وجود اینکه گفته شده امکان گوش دادن به آهنگ‌های موجود در Drive به‌صورت استریم در این برنامه وجود دارد اما این گزینه به درستی عمل نمی‌کند.

• امکان انتخاب کردن شبکه‌های محلی محبوب در این برنامه وجود ندارد.

گوگل‌پلی
  • چرا باید از File Manager استفاده کنیم؟
  • چرا باید از File Manager استفاده کنیم؟
  • چرا باید از File Manager استفاده کنیم؟
  • چرا باید از File Manager استفاده کنیم؟
شرکت : ZenUI, ASUS Computer Inc.
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط