چه کسانی از دنبال کردن شما در اینستاگرام دست کشیده‌اند؟

بهرام یوسفی
رایگان

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی موبایلی با تعداد کاربران بسیار بالاست. مدیریت و کارایی اینستاگرام منوط به استفاده‌های شخصی‌ست، بنابراین آنچنان قابلیت‌های بالایی برای فعالیت‌های تجاری و شغلی ندارد.

 با این همه، بسیاری از پیج‌ها که به دنبال معرفی شرکت و یا فعالیت خود هستند نیاز به برنامه‌هایی دارند که به آنها در مدیریت بهتر اکانتشان کمک کند. یکی از مواردی که برای خیلی از کاربرها مهم است آمار دقیق آنفالوهاست. برنامه‌ی آنفالویاب اینستاگرام یکی از چندین برنامه‌ی موجود در مارکت‌ها برای پیدا کردن کسانی است که شما را آنفالو کرده‌اند.

"آنفالویاب اینستاگرام" نرم‌افزار اندرویدی و رایگانی‌ست که با اعمال روی پیج اصلیِ صفحه‌ی اینستاگرام تمام آمار و ارقام مربوط به فعالیت‌های صفحه را محاسبه می‌کند. بعد از نصب و راه اندازی برنامه، پیامی مبنی بر اجازه‌ی دسترسی نمایان می‌شود. بعد از آن باید اجازه‌ی محاسبه‌ی داده‌های پیج را داد. بعد از محاسبه، فهرستی از طرفدارها، فالوبک نداده‌ها، کاربران متقابل، فالوئرهای اضافه و از دست رفته با اعداد و ارقام نمایان می‌شود. گرچه برای استفاده از تمامیِ امکانات باید از سیستم ارتقای برنامه استفاده کرد. آمار بهترین لایک کننده، بدترین لایک کننده و بهترین فالوئر فقط در نسخه‌ی پولی ارائه شده است. این برنامه هیچ تنظیمات خاص دیگری ندارد و تنها منوی کشویی سمت راست هم گزینه‌هایی مثل فروشگاه، سوالات متداول و دیگر برنامه‌های سازنده را در خود جای داده است.

با لمس گزینه‌ی فالوبک نداده‌ها، فهرستی از تمام کاربرانی به نمایش در می‌آید که تنها فالو شده و فالوبک نداده‌اند. دو آیکون دایره‌ای کوچک در بالای صفحه، وجود دارد. اولی توضیح مختصری راجب صفحه می‌دهد و دومی برای آنفالو کردن دسته‌ایی کاربران است. درست است که برنامه دانلود و نصب رایگان دارد. اما هیچ چیزی در این نرم‌افزار مفت و مجانی انجام نمی‌پذیرد و در نسخه‌ی محدود و رایگان هم برای استفاده از امکانات، باید ویدئوهای تبلیغاتی را مشاهده نمود. بهرحال با تمام آنچه که راجب برنامه گفتیم، اما برای کسانی که فقط قصد دارند افرادی که آنفالو می‌کنند و یا فالوبک ندادند را حذف کنند، کارایی خوبی دارد.

نقاط قوت:

-کم حجم و رایگان

-دادن ریز آمار صفحه

-امکان آنفالو کردن دسته‌ای افراد

-دادن جزئیاتی طرفداران، بهترین لایک کننده‌ها و ...

کافه‌بازار مایکت
  • چه کسانی از دنبال کردن شما در اینستاگرام دست کشیده‌اند؟
  • چه کسانی از دنبال کردن شما در اینستاگرام دست کشیده‌اند؟
شرکت : بهداد سیستم ایرانیان
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط