کارتون ۳؛ هزاران فیلم و کارتون برای بچه‌ها و بزرگترها

مهسا اباذری
رایگان

از جمله وسایل کمک آموزشی و تربیتی کودکان، کارتون‌هاییست که از رسانه‌ها به نمایش گذاشته می‌شوند؛ در واقع کودک با کارتون‌هایی که ساعت‌ها وقت خود را برای تماشای آن‌ها صرف کرده، جهت فکری می‌گیرد. او با همسان‌سازی، الگوبرداری و همانندسازی شخصیت‌های انیمیشنی، در واقع با آن‌ها همذات پنداری کرده و رفته رفته شخصیتی به مانند قهرمان مورد علاقه خود پیدا می‌کند. از این رو والدین می‌بایست در انتخاب صحیح کارتون‌هایی که در اختیار فرزندان خود قرار می‌دهند، دقت و حساسیت بالایی به خرج دهند. اپلیکیشن Cartoon3 که امروز قصد معرفی آن را داریم، با در اختیار قرار دادن انیمیشن‌های متنوع و آموزنده علاوه بر سرگرمی فرزندانتان، به رشد و نبوغ فکری او نیز کمک شایانی خواهد کرد. 

cartoon3

 

نگاهی به برنامه

پس از ورود به برنامه می‌بایست نسبت به ثبت حساب کاربری از طریق شماره تلفن همراه و به دنبال آن تایید کد احراز هویت خود اقدام کنید. سپس با رابط کاربری جذاب و خوش آب و رنگی مواجه خواهید شد که جهت سهولت در دسترسی شما تمامی آیتم‌ها به وسیله دسته‌هایی از هم تفکیک شده‌اند. 

از جمله برنامه‌های آموزشی موجود در کارتون ۳ می‌توان به «شبکه کودک، بیبی اینشتین و موسیقی خردسالان» اشاره کرد. همان طور که می‌دانید بهترین زمان برای یادگیری کودکان، سنین پیش از دبستان است؛ چه چیزی جذاب‌تر از آن که کودکان در محیطی کارتونی و شاد به آموزش زبان انگلیسی بپردازند؟

cartoon3

دیگر برنامه‌های موجود در نرم افزار، بیش‌تر جنبه سرگرمی دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به «بولک و لولک، شاون د شیپ، اوگی و سوسک‌ها، تام و جری، پت و مت، میگ میگ و کایوت، پینگو و غیره» اشاره کرد. در گردآوری انیمیشن‌های کارتون ۳ توجه ویژه‌ای به تنوع محصولات شده است؛ به طوری که می‌توانید آن‌ها را در دو قالب «جدید و سنتی» مشاهده کنید. با استفاده از این قابلیت، حتی والدین نیز با مشاهده کارتون‌های نوستالژیک می‌توانند سفری شیرین و خیال انگیز به خاطره‌های دوران کودکی خود داشته باشند.

• قابل ذکر است که هزینه اشتراک کارتون ۳، به صورت روزانه ۴۰۰ تومان است.

در ادامه به بررسی نقاط قوت و ضعف این برنامه کارآمد خواهیم پرداخت.

 

نقاط قوت:cartoon3

• رابط کاربری با گرافیک جذاب

• تنوع، گستردگی و کیفیت بالای انیمیشن‌ها

• ارائه انیمیشن‌های آموزشی و سرگرم کننده

• دسته بندی آیتم‌ها جهت سهولت در دسترسی کاربران

 

نقاط ضعف:

• در این برنامه نواقصی یافت نشد

 

کودکان در سنین پایین‌تر قادر به تفکیک دنیای واقعی از غیر واقعی نیستند و از شخصیت‌های موجود در انیمیشن‌ها الگوبرداری می‌کنند. بنابراین انیمیشن‌ها نقش به سزایی در فرهنگ سازی و نگرش افرادی که نسل‌های آینده را می‌سازند، ایفا می‌کنند. Cartoon3 با رعایت این اصل، امکانات بسیار مفید و کاربردی را در اختیار فرزندان شما قرار می‌دهد.

کافه‌بازار
  • کارتون ۳؛ هزاران فیلم و کارتون برای بچه‌ها و بزرگترها
  • کارتون ۳؛ هزاران فیلم و کارتون برای بچه‌ها و بزرگترها
  • کارتون ۳؛ هزاران فیلم و کارتون برای بچه‌ها و بزرگترها
  • کارتون ۳؛ هزاران فیلم و کارتون برای بچه‌ها و بزرگترها
شرکت : آتی‌تل
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط