کافه گردی با کافه کارت

زهرا ساکی
رایگان

تا حالا پیش آمده که در منطقه‌ای نا آشنا از شهر به دنبال یک کافه باشید اما به نتیجه‌ای نرسیده باشید؟ یا بخواهید قبل از رفتن به کافه‌ای منو و امکانات آن را بررسی کنید؟

اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است پانوشت یک پیشنهاد جذاب برای شما دارد. کافه کارت یک اپلیکیشن مخصوص کافه رو‌ها است که علاوه بر پاسخ دادن به این سوالات، امکانات و خدمات جالب‌تری را به شما ارائه می‌دهد. برای استفاده از همه این امکانات بهتر است اول یک حساب کاربری بسازید و سپس کار خود با کافه کارت را شروع کنید.

در این برنامه هرکدام از کافه‌های تهران برای خود یک صفحه اختصاصی دارند که می‌توانید در آن اطلاعات زیادی در مورد کافه به دست بیاورید. در ابتدای هر صفحه شما می‌توانید چندین عکس از محیط کافه را تماشا  کنید و همینطور در پایین آن مختصری درباره فضا و ویژگی‌های آن بخوانید. 

در ادامه، اطلاعات اصلی کافه یعنی آدرس شماره تلفن، مدیریت، ظرفیت، ساعت کاری و لینک شبکه‌های اجتماعی کافه نوشته شده‌اند. 

کافه گردی با کافه کارتبعد از محیط، مهم ترین چیزی که به یک کافه ارزش می‌دهد منو آن است. در کافه کارت شما می‌توانید تصویر منو کافه را هم مشاهده کنید و قبل از رفتن به کافه سفارش خود را انتخاب کنید. همچنین در لیست دیگری سایر امکانات کافه یعنی وایرلس، سرگرمی، جای پارک و... مشخص شده‌اند. 

در این معرفی کاربران هم سهیم هستند، به این صورت که هرکس با داشتن یک اکانت کافه کارت می‌تواند کافه‌ها را لایک یا آن لایک کند و نظر خود را در مورد کافه ثبت کند.

از منو برنامه کافه‌های نزدیک را انتخاب کنید؛ حالا اپلیکیشن با استفاده از GPS موقعیت شما را شناسایی و کافه‌های اطراف شما را پیدا می‌کند. 

حالا به سراغ جذاب ترین قسمت برنامه می‌رویم. با کافه داشتن کافه کارت شما به ازای هر ۱۰۰۰ تومان خرید از کافه‌های متصل به اپلیکیشن یک امتیاز دریافت می‌کنید؛ به این صورت که در زمان خرید کد ۱۱ رقمی را از فروشگاه دریافت آن را در قسمت چک پوینت برنامه وارد می‌کنید تا به امتیاز شما افزوده شود.

 با زیاد شدن این امتیاز شما برای برنده شن در قرعه‌کشی‌های هفتگی کافه کارت شانس خود را بالا می‌برید و همینطور می‌توانید از پیشنهاد‌ات جذاب کافه‌های موجود در برنامه استفاده کنید.

دو گزینه دیگر منو برنامه، داغ‌ترین کافه‌ها و برترین کافه رو‌ها به ترتیب کافه‌های پرطرفدار و کاربرانی که بیشترین امتیاز را دارند نشان می‌دهند. 

با کافه کارت شما می‌توانید کافه‌های تهران را بشناسید، آن‌ها را با هم مقایسه کنید. با کافه یاب آن در هر جایی کافه‌های خوب را پیدا کنید و همینطور امتیاز و هدیه بگیرید.

نقاط قوت:

• بررسی امکانات و محیط کافه

• کافه یاب

• دریافت امتیاز و کارت قرعه کسی

نقاط ضعف:

• کافه‌های کمی را شامل می‌شود.

کافه‌بازار
  • کافه گردی با کافه کارت
  • کافه گردی با کافه کارت
  • کافه گردی با کافه کارت
  • کافه گردی با کافه کارت
شرکت : راهکار افزار آی تک
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط