کنترل مصرف اینترنت با Data Usage Monitor

مهسا اباذری
رایگان

فرقی نمی‌کند از وای فای برای برقراری ارتباط با دنیای مجازی استفاده کنید یا از دیتای تلفن همراه؛ Data Usage Monitor پس از نصب، تمامی اپلیکیشن‌های متصل به اینترنت را چک کرده و به شما می‌گوید کدام یک حجم بیشتری مصرف می‌کند.

با نصب این برنامه کاربردی از میزان مصرف تمامی برنامه‌های خود آگاه شده و با برنامه ریزی بیشتری نسبت به استفاده از آن‌ها اقدام می‌کنید. چنانچه به استفاده از Data Usage Monitor ترغیب شده‌اید، جهت نصب آن می‌توانید از طریق مارکت‌های اندرویدی گوگل پلی و کافه بازار اقدام کنید.

 

نگاهی به برنامه

حدود ۵/۶ مگابایت از حافظه دستگاهتان به برنامه فوق اختصاص داده می‌شود، همچنین رابط کاربری آن نیز از ظاهر ساده، جذاب و کاربرپسندی برخوردار است.data usage monitor

جهت مدیریت بهتر مصرف اینترنت، پس از ورود می‌توانید نسبت به تعیین محدودیت مورد نظر خود اقدام کنید؛ به عنوان مثال اجازه ندهید که مصرف اینترنت ماهیانه از ۲ گیگابایت فراتر برود.

برنامه‌هایی که بیش‌ترین میزان مصرف اینترنت را به همراه دارند، از طریق تب «APP» قابل مشاهده و مدیریت هستند.

تب «TOTAL» نیز نمودار مصرفی را به تفکیک حجم مربوط به وای فای، دیتا و مصرف محدود شده، به نمایش می‌گذارد. همچنین از طریق منوی کشویی قادر به مشاهده نمودار آماری مصرف، در دوره‌های روزانه، هفتگی، ماهیانه و ... خواهید بود.

این برنامه به محض اتصال به اینترنت، مشغول به ثبت میزان مصرفی شده که جهت مشاهده آن ملزم به باز و بسته کردن نرم افزار خواهید بود. اما چنانچه تمایل دارید بدون مراجعه به برنامه، به مشاهده آمار مصرفی بپردازید، ویجت کوچکی در گوشه صفحه شما را در این امر یاری خواهد کرد. دسترسی به این ویجت از طریق منوی موجود در سمت چپ محقق شده که جهت فعال سازی ملزم به پرداخت درون برنامه‌ای خواهید بود.

چنانچه قابلیت‌های Data Usage Monitor مورد پسندتان واقع شدند، با ارسال لینک نصب برنامه برای دوستان خود، آن‌ها را نیز دعوت به این برنامه مفید و کاربردی کنید.

در ادامه به بررسی نقاط قوت و ضعف این اپلیکیشن خواهیم پرداخت.

 

نقاط قوت:data usage monitor

• ارائه آمار دقیقی از میزان مصرف برنامه‌ها در قالب نمودار

• معرفی برنامه‌هایی که بیش‌ترین مصرف اینترنت را به دنبال دارند

• امکان مشاهده نمودار مصرفی در دوره‌های روزانه، هفتگی و ماهیانه

• امکان تعیین محدودیت میزان داده مصرفی

 

نقاط ضعف:

• در این برنامه نواقصی مشاهده نشد

 

به کمک برنامه Data Usage Monitor میزان مصرف حجم اینترنتی توسط هر برنامه را مشاهده کرده و برنامه‌ای جهت استفاده بهتر و صرفه جویی اتخاذ کنید.

کافه‌بازار گوگل‌پلی
  • کنترل مصرف اینترنت با Data Usage Monitor
  • کنترل مصرف اینترنت با Data Usage Monitor
  • کنترل مصرف اینترنت با Data Usage Monitor
  • کنترل مصرف اینترنت با Data Usage Monitor
شرکت : Lufesu Inc.
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط