یک بازی فكری و هيجان‌انگيز بنام ٢٠٤٨

امين احمدی
رایگان

یك بازی فكری و هیجان انگیز بنام ٢٠٤٨ !

٢٠٤٨ شاید یك بازی گرافیكی نباشد اما می‌توان از آن به عنوان یکی از بهترین بازی‌های فکری که می‌تواند ساعت‌ها شما را به خود مشغول كند یاد کرد، البته این ویژگی را بیشتر بازی‌های فكری در ذات خود دارند، اما در مورد این بازی باید توجه داشته باشید كه شما با یك جدول ٤×٤ كه از گوشه‌های مختلف آن توان‌های مختلفی از ٢ ظاهر می‌شوند مانند: ٢،٤،٨،٣، تنها کاری که شما میبایست انجام دهید وصل کردن این اعداد بهم تا رسیدن به عدد ۲۰۴۸ است.

در ابتدا ممکن است ساده به نظر برسد اما صبر کنید چرا که رسیدن به ۲۰۴۸ چندان هم کار ساده و آسانی نیست، حتی اگر تمام استراتژی‌های فرمولی و ریاضی جهان را هم به كار بگیرید باز هم حركات خود و البته كاشی‌های تازه وارد تعیین كننده رسیدن شما به ۲۰۴۸ خواهد بود و این در واقع بهترین نکته این بازی است.

پس این یعنی شما با یک بازی از پیش تعیین شده طرف نیستید و روح این بازی دقیقا بر اساس رفتار و حرکت‌های شما واکنش نشان خواهد داد.

نمونه اصلی و اولیه این بازی در ماه مارس ۲۰۱۴ توسط گابریل سایرولی ١٩ ساله توسعه و طراحی شده که تا به امروز توانسته صدرنشین فروشگاه‌های نرم افزارهای موبایل باشد.

شاید جالب باشد بدانید که سایرولی این بازی را به عنوان پروژه آخر هفته و تنها در ۲ روز طراحی کرد و شاید هیچ فکرش را نمی‌کرد که در کمتر از ۱ هفته، ۴ میلیون بیننده به خود اختصاص دهد.

حجم این بازی ۳.۵ مگابایت است و به صورت رایگان برای شما در دسترس است، اما مواظب باشید زمانی كه شروع به بازی می‌كنید دست كشیدن از آن سخت‌ترین کار ممکن است.

این بازی یك پروژه متن باز است و اولین بار در گیت هاب منتشر شده كه ایده اصلی آن از بازی بنام: Veewo1024 الهام گرفته شده است.

به گفته كانون فرهنگی آموزش این بازی باعث بهبود تمركز، حافظه و هماهنگی بین دست و مغز می‌شود.

اپ‌استور کافه‌بازار مایکت
  • یک بازی فكری و هيجان‌انگيز بنام ٢٠٤٨
  • یک بازی فكری و هيجان‌انگيز بنام ٢٠٤٨
  • یک بازی فكری و هيجان‌انگيز بنام ٢٠٤٨
  • یک بازی فكری و هيجان‌انگيز بنام ٢٠٤٨
شرکت : Gabriele Cirulli
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط