یک برنامه اختصاصی برای همدانی‌ها!

زهرا ساکی
رایگان

خواندن خبر‌های روز دنیا و اینکه در هر لحظه در هر جای جهان چه می‌گذرد برای همه مهم است؛ زیرا زندگی در عصر حاضر به گونه‌ای است که یک حادثه یا یک تصمیم گیری در قاره‌ای دیگر و هزاران کیلومتر دورتر از ما، می‌تواند روی زندگی ما نیز تاثیر بگذارد.

اما هرچه این خبر‌ها به ما نزدیک‌تر باشند تاثیرگذاری و اهمیت بیشتری خواهند داشت. برای ما، قبل از خبر‌های جهان اخبار خاورمیانه در اولویت هستند و در رتبه اول خبر‌های ایران و خبر‌های استانی.

حال، اگر ساکن استان همدان باشید، با اپلیکیشن "همدان خبر" می‌توانید همه اخبار و روییدا‌د‌های استان خود و حتی آگهی‌های استخدام را در یک جا و کنار هم بخوانید. 

یک برنامه اختصاصی برای همدانی‌ها!همدان خبر یک برنامه آنلاین بوده و مانند یک موتور جستجو‌گر عمل می‌کند و هر لحظه اخبار مربوط به همدان و حومه را منتشر می‌کند. اما در بخش تنظیمات این امکان به شما داده شده که بازه زمانی به روز‌ ‌رسانی را خودتان انتخاب کنید یا با استفاده از گزینه به روز رسانی در زمان اجرا، برنامه را طوری تنظیم کنید تا زمانی که برنامه را باز می‌کنید آپدیت شود و خبر‌های جدید را اضافه کند. 

با کلیک کردن روی بازه زمانی به روز رسانی، لیستی برای شما باز می‌شود و می‌توانید یکی از زمان‌های ۱ دقیقه تا ۲۴ ساعت را برای اعمال به روز رسانی‌ها انتخاب کنید. 

برای صرفه جویی در مصرف داده تلفن همراه خود، گزینه مربوط به دانلود‌ها را از بخش تنظیمات را غیر فعال کنید. در این صورت برنامه فقط زمانی که دستگاه به شبکه Wi-Fi متصل باشد تصاویر و... را دانلود می‌کند.

یک برنامه اختصاصی برای همدانی‌ها!با استفاده از دکمه منو می‌توانید نوع چینش خبر‌ها، ترتیب قرار گرفتن آن‌ها راتغییر دهید. خبر‌ها را به انتخاب خود بر اساس تاریخ، خوانده شده‌ها، خوانده نشده‌ها و عنوان بچینید و به این صورت صندوق دریافتی خود را مرتب کنید. 

با باز کردن هر خبر تیتر و متن اصلی خبر نشان داده می‌شود. برنامه به شما این امکان را می‌دهد که خبر یا لینک آن را اشتراک گذاری کنید یا به صورت مستقیم از لینکی که در پایین هر خبر است به سایت مربوطه ارجاع داده شوید و متن کامل آن را مطالعه کنید.

اتصال به مترجم گوگل از دیگر امکانات برنامه است؛ به این صورت که  خبر را باز می‌کنید و از منوی کشویی گزینه ترجمه را انتخاب کنید، حال برنامه متن را به گوگل می‌دهد و ترجمه آن را در اختیار شما می‌گذارد. فقط با یک کلیک!

برنامه قادر است خبرهایی که خوانده‌اید را تشخیص دهد و آن‌ها را به صورت خودکار از صندوق شما پاک می‌کند یا در انتهای خبر‌های خوانده نشده قرار دهد.

همدان خبر از سایت و منبع‌های مختلفی به روز رسانی می‌شود و مختص سایت و حوزه خاصی نیست و همه اخبار سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، حوادث و روییداد‌های فرهنگی و ورزشی و... را در آن می‌بینید و در پایین تیتر هر خبر منبع و نوع آن ذکرشده است.

اگر شما هم ساکن همدان هستید، با همدان خبر می‌توانید مطمئن شوید که از همه تغییرات و خبر‌های استان خود و آگاه هستید و هیچ روییداد و برنامه‌ای را از دست نمی‌دهید.

نقاط قوت:

• به روز رسانی از منابع مختلف درهمه زمینه‌ها

• امکان تغییر پوسته و وفونت

• تنظیم بازه زمانی به روز رسانی

• ترجمه مستقیم خبر

• رابط کاربری خوب

نقاط ضعف:

• برنامه بسیار قوی عمل می‌کند نقطه ضعفی در آن یافت نشد. 

کافه‌بازار
 • یک برنامه اختصاصی برای همدانی‌ها!
 • یک برنامه اختصاصی برای همدانی‌ها!
 • یک برنامه اختصاصی برای همدانی‌ها!
 • یک برنامه اختصاصی برای همدانی‌ها!
شرکت : کایوس

نظرات

 • عکس کاربر
  علیرضا (تایید نشده) / ۱۴ می ۲۰۱۷ پاسخ

  عالی بود با تشکر از پانوشت

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط