AmpMe: بلندگوهایتان را همه‌جا با خود ببرید

ناهید نقشبندی
رایگان

حتما برای شما هم پیش آمده که خواسته‌اید در جمع دوستانتان با هم به یک آهنگ گوش دهید اما صدای دستگاه موبایلتان آنقدر کم بوده که تمام صداهای محیطی بر آن غلبه کرده و هیچ چیزی از آهنگی که گذاشته‌اید متوجه نشده‌اید. لذت موسیقی در کیفیت صدا است. خب اگر واقعات دلتان می‌خواهد حتما به آهنگ مورد نظران گوش بدهید می‌توانید مدتی صرف کنید و آهنگ را برای همدیگر بفرستید و بعد همه باهم آن را پخش کنید. اما، علاوه بر وقت زیادی که باید برای فرستادن آهنگ بر روی تمام گوشی‌ها صرف کنید، مشکل دیگری به‌وجود خواهد آمد و آن پخش ناهماهنگ است. بسیاری از برنامه‌ها و یا گوشی‌های موبایل، یک آهنگ را دقیقا در یک زمان پخش نمی‌کنند و به لحاظ زمانی ممکن است در حد چند ثانیه باهم تفاوت داشته باشند. همین چنند ثانیه باعث پایین آمدن کیفیت کلی صدا می‌شود. کمپانی AmpMe راه حل خوبی برای این مشکل پیدا کرد. این شرکت با ایجاد برنامه‌ی AmpMe – Social Music Party امکان پخش همزمان یک آهنگ در تمام دستگاه‌ها را بوجود آورد.

AmpMe برنامه‌ای است که با تبدیل کردن گوشی موبایل به بلندگو، با استفاده از چند گوشی موبایل یک بلندگوی چندگانه‌ی قوی می‌سازد. نحوه استفاده این برنامه بسیار ساده است و گرافیک آن از کیفیت خوبی برخوردار است. این برنامه که به‌صورت رایگان در اختیار عموم قرار گرفته، تا به حال بیش از یک میلیون نصب فعال در گوگل پلی داشته است. با نصب این برنامه می‌توانید آهنگ مورد علاقه خود را در گوشی‌های موبایل دوستان خود پخش کنید و یا آهنگ‌های انتخابی آن‌ها را در دستگاه خود پخش کنید. اگر شما خود میزبان این برنامه هستید به این معنا است که کنترل تمام آهنگ‌ها دست شما است. تنها کافی است که لیست آلبوم‌ها یا آهنگ‌های مورد علاقه خود را آماده و سپس پخش کنید. اما اگر کس دیگری میزبان این برنامه باشد شما با انتخاب گزینه Play می‌توانید آهنگی که به آن دعوت شده‌اید را پخش کنید. با هماهنگ کردن دستگاه خود و دوستانتان می‌توانید در عرض چند ثانیه بلندگویی قوی بسازید.

نقاط قوت: AmpMe: بلندگوهایتان را همه‌جا با خود ببرید

• سازگاری با تمام گوشی‌های هوشمند اندروید و ios، تبلت‌ها و بلندگوهای دارای بلوتوث.

• سرعت بالا و کارکرد ساده

• گرافیک و طراحی خوب و جذاب

• کیفییت صدای خوب

نقاط ضعف:

• عدم امکان خصوصی‌سازی پخش آهنگ‌ها. به‌صورتی که هرکسی می‌تواند به‌سادگی وارد گروهی که ساخته‌اید شود و به آهنگ‌های شما گوش دهد و یا آن‌ها را تغیید دهد.

• میزبان برای پخش موسیقی تنها می‌تواند آهنگ‌های مورد نظر خود را از Spotify، SoundCloud، YouTube و Music Library پخش کند و امکان تعریف مسیری دیگر برای پخش موسیقی وجود ندارد.

اپ‌استور گوگل‌پلی
  • AmpMe: بلندگوهایتان را همه‌جا با خود ببرید
  • AmpMe: بلندگوهایتان را همه‌جا با خود ببرید
  • AmpMe: بلندگوهایتان را همه‌جا با خود ببرید
  • AmpMe: بلندگوهایتان را همه‌جا با خود ببرید
شرکت : Amp Me inc
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط