AppLynx؛ جستجوگر اپلیکیشن

معصومه طالبی
رایگان

AppLynx اپلیکیشنی با یک کاربرد بسیار ساده است: جستجو برای یافتن یک اپلیکیشن خاص! تنها کافی‌ست نام اپلیکیشن مورد نظر خود را در باکس سرچ برنامه وارد کنید، و بعد منتظر لیستی باشید که اپ لینکس به شما ارائه می‌دهد. این لیست شامل تمام اپ‌هایی از مارکت‌های معتبر اپلیکیشن مانند کافه بازار، گوگل پلی یا مایکت است که با نام ورودی شما مشابهت یا تطابق دارند.

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که با وجود قابلیت جستجو در کافه بازار، گوگل پلی یا مایکت نیازی به وجود چنین ابزاری در دستگاه‌های همراه به چشم نمی‌خورد. اما مزیتی که این اپلیکیشن دارد، این است که نتایج جستجو در هر سه مارکت را به طور یک‌جا در اختیار کاربر قرار می‌دهد و اگر برنامه‌ای در یکی از این مارکت‌ها موجود نباشد، به راحتی و با استفاده از لیست اپ‌های ارائه شده، می‌توان از مارکت دیگر آن را تهیه کرد.

باید توجه داشته باشید برنامه در ابتدا تنها ۵ سهمیه جستجو در اختیار شما قرار می‌دهد. یعنی برای شروع کار با برنامه تنها می‌توانید نام ۵ اپلیکیشن را جستجو کنید. البته راهی برای افزایش سهمیه جستجو در این اپ در نظر گرفته شده، اما برای انجام این کار باید کمی صبور باشید! از منوی سمت راست برنامه، گزینه افزایش سهمیه را لمس کنید. با لمس این گزینه، تیزر تبلیغاتی مربوط به یک اپلیکیشن برای شما پخش می‌شود و اگر پس از اتمام تیزر، این اپ را روی دستگاه همراه خود نصب کنید، یک سهمیه به سهمیه جستجوی شما افزوده خواهد شد. برای مشاهده تعداد سهمیه‌های باقی مانده نیز می‌توانید به منوی سمت راست برنامه مراجعه کنید.

این اپلیکیشن نوپا با رابط کاربری ساده و راحت خود و کارایی ساده‌ای که دارد، می‌تواند با افزودن چند ویژگی ساده مانند دسترسی به تاریخچه جستجو و مشاهده لینک اپ‌های سرچ شده بدون کاهش سهمیه یا قابلیت به اشتراک‌گذاری این لینک‌ها بیشتر مورد توجه کاربران قرار بگیرد.

AppLynx تنها قابل نصب روی دستگاه‌های اندرویدی است و هم‌اکنون می‌توانید از گوگل پلی، آن را دریافت و روی دستگاه‌های همراه خود نصب کنید.

گوگل‌پلی
  • AppLynx؛ جستجوگر اپلیکیشن
  • AppLynx؛ جستجوگر اپلیکیشن
  • AppLynx؛ جستجوگر اپلیکیشن
شرکت : Chaavak
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط