Depello: بازی با رنگ‌های یک عکس

بهرام یوسفی
رایگان

این عکس‌ها را دیده‌اید که بخشی از آن رنگی و باقی آن سیاه و سفید است؟ یا یک رنگ خاص در کل تصویر رنگ دارد و باقی بدون رنگ نمایش داده می‌شود؟ قبلا در چاپ دستی عکس با کلی عذاب و گرفتاری می‌شد این کار را کرد، اما حالا اپلیکیشن‌هایی وجود دارند که این کار را برای شما ساده می‌کنند. Depello یکی از برنامه‌هاست که به سادگی و با چند تپ ساده به شما امکان می‌دهد که کارهایی از این قبیل را با عکستان انجام دهید. 

برنامه را که باز می‌کنید با دو گزینه مواجهید. اضافه کردن عکس از گالری یا گرفتن عکس. از هر دو صورت که عکس را به محیط اضافه کنید به بخش ویرایش خواهید رفت. در این بخش باید روی هر بخشی از تصویر که رنگ آن را می‌خواهید روی عکس فیکس کنید، تپ کرده تا رنگ انتخابی انتخاب شود. حالا نواری پایین صفحه وجود دارد که با کمک آن خواهید توانست، بالانس رنگی تصویر را به کلی تغییر دهید.

هر چه نقطه‌ی روی نوار را به سمت جلو ببرید بالانس رنگی به سمت رنگ مورد نظر شما می‌رود و برعکس آن هر چه به سمت عقب بروید به کلی رنگ‌ها از بین می‌روند. جایی آن وسط با عقب جلو کردن در نوار ابزار می‌توانید به نتیجه دلخواه خود برسید.

تا اینجای کار هم چیز رایگان است و شما به هیچ پرداختی نیاز نخواهید داشت اما با پرداخت یک دلاردو امکان جالب در برنامه باز می‌شود. اولی گزینه‌ای است که با کمک آن می‌توانید تغییرات مورد نظر را فقط در بخشی از تصویر اعمال کنید. به این ترتیب اگر دو رنگ همسان در تصویر بود و شما فقط بخشی از آن را بخواهید رنگی کنید، کافی است فضای مورد نظر را انتخاب کنید تا باقی عکس بدون در نظر گرفتن رنگ انتخاب شده بی رنگ شود.

ابزار دیگری که با پرداخت باز خواهد شد، امکان تغییر رنگ بخش‌هایی است که رنگ انتخابی شما را در بر می‌گیرد. برای مثال اگر سرخی گل رز را انتخاب کردید، در این صورت می‌توانید علاوه بر بی‌رنگ کردن باقی تصویر رنگ گل را هم به دلخواه تغییر دهید. در نهایت عمل هم برنامه به شما اجازه ذخیره یا اشتراک گذاری بر روی فیسبوک، توییتر، اینستاگرام و ... را می‌دهد.

Depello ابزار ساده‌ای نیست اما کاربری بیش از حد ساده‌ای دارد. هیچ تنظیمات اضافه‌ای در آن گنجانده نشده و شما فقط باید برنامه را باز کنید عکس را تغییر دهید و زیر یک دقیقه آن را ببندید. شاید در این زمانه که بسیاری از برنامه‌ها کارهای گوناگون را یک‌جا انجام می‌دهند این اپلیکیشن چیز دندان گیری نباشد، اما واقعیت این است که ابزاری برای بی‌رنگ کردن بخشی از تصویر در هر برنامه‌ای یافت نمی‌شود. 

نقاط قوت:

- رابط کاربری ساده

- اجرای سبک 

- خروجی با کیفیت تصویر بعد از اعمال تغییرات

اپ‌استور
  • Depello: بازی با رنگ‌های یک عکس
  • Depello: بازی با رنگ‌های یک عکس
  • Depello: بازی با رنگ‌های یک عکس
شرکت : Robert Magnusson
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط