InsWall، برای اینکه پس‌زمینه‌ای متفاوت و متنوع داشته باشید

بهرام یوسفی
رایگان

گوشی‌های پیشرفته‌ فقط نیاز به مراقبت و انتخاب محافظ‌های جذاب و رنگی ندارند. چیزی که می‌تواند چشم هر کسی را در نگاه نخست با توجه به رزولوشن‌های بالای آنها جلب کند، تصویر زمینه‌ی با کیفیت و شفاف است. احتمالا برای شما هم پیش آمده با دیدن صفحه‌ی روشن یک گوشی، توجه‌تان به تصویر زمینه‌ی زیبایی جلب شده باشد.

یکی از برنامه‌هایی که به شما برای یافتن عکس‌های متنوع و گرافیکی کمک می‌کند InsWall نام دارد که یکی از بهترین‌های تازه‌ی ماه آگوست گوگل‌پلی محسوب می‌شود. این برنامه را می‌توانید به صورت رایگان از فروشگاه گوگل دانلود کنید. در ابتدای نصب قابلیت‌های برنامه به اختصار توضیح داده می‌شود. تولبار پایین برنامه بخش‌‌های مختلفی را در اختیارتان قرار می‌دهد. در بخش کالکشن، تصاویر بر حسب موضوع به دسته‌های مختلفی چون انیمه، ماشین‌ها، دخترانه و قهرمانان تقسیم شده‌اند. در هر دسته تعداد زیادی عکس‌های متنوع و شفاف وجود دارد که به حسب سلیقه و رنگ گوشی‌تان جلوه خاصی به آن خواهد بخشید. یکی از بخش‌های جذاب در این اپلکیشن مربوط به گزینه‌ی Personalizations است. در این بخش، تعدادی والپیپر قرار داده شده که مثل لانچر عمل کرده و دارای آیکون‌های مخصوص به خود است. با انتخاب هر کدام از آنها می‌توانید صفحه‌ی اصلی گوشی‌تان را تغییر داده و شکل و فرم جدیدی در بیاورید.

در Wallpapers حدود ۶۰۰ عکس مختلف با موضوعات گوناگون و درهم کنار هم قرار گرفتند. این عکس‌ها قابلیت لایک و تدوین دارند. با انتخاب ادیت می‌توانید عکس را شخصی‌سازی کرده و به سلیقه‌ی خود تغییر دهید.

با لایک دادن به عکس‌ها می‌توانید آنهایی که مورد علاقه‌تان هستند را در بخش Favorites ذخیره کرده و سر فرصت سر وقتشان بروید و به نوبت روی گوشی‌تان استفاده کنید. اما قابلیت‌های جذاب این برنامه در اینجا متوقف نشده و با امکان انتخاب طیف رنگ، به شما این فرصت را می‌دهد تا پس‌زمینه‌ایی صرفا رنگی به سلیقه خود بسازید و برای قفل صفحه یا منوی اصلی و یا هردو، استفاده کنید. در تنظیمات این بخش می‌توانید بین ۱ تا ۳ رنگ مختلف را انتخاب کرده و ست کنید. لازم به ذکر است تمام این امکانات در نسخه رایگان ارائه شده و با خرید نسخه اصلی می‌توان از امکانات بسیار متنوع‌تری هم بهره برد.

نقاط مثبت:

-قابلیت دانلود ده‌ها تصویر پس‌زمینه

-قابلیت تدوین پس‌زمینه‌ها

-امکان دادن لایک به عکس‌ها

-امکان انتخاب افکت رنگی

-دارای لانچر برای تغییر پس‌زمینه و آیکون‌های صفحه‌ی اصلی

-قابلیت ایجاد کالکشن و لانچر

گوگل‌پلی
  • InsWall، برای اینکه پس‌زمینه‌ای متفاوت و متنوع داشته باشید
  • InsWall، برای اینکه پس‌زمینه‌ای متفاوت و متنوع داشته باشید
  • InsWall، برای اینکه پس‌زمینه‌ای متفاوت و متنوع داشته باشید
  • InsWall، برای اینکه پس‌زمینه‌ای متفاوت و متنوع داشته باشید
شرکت : InsWall Developers
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط