RacingMoto: موتور سواری در جاده‌ی بی‌انتها

بهرام یوسفی
رایگان

بازی‌های رکوردزنی از جمله سبک‌های پرطرفدارِ سلیقه حال حاضر دنیای موبایل محسوب می‌شوند. حالا اگر این این سبک را با موتور سواری در جاده تلفیق کنید به بازی بسیار خوبی همچون RacingMoto خواهید رسید.

گیم‌پلی بازی ساده و سرراست است. شما سوار بر یک موتور جذاب باید در جاده‌ای بی‌انتها برانید و تا موقعی که با جایی برخورد نکنید یا با ماشینی تصادف نکنید می‌توانید به حرکت ادامه دهید و امتیاز بیشتری کسب کنید. در این بین امکاناتی هم در بازی گنجانده شده که می‌شود از آن‌ها برای زدن رکورد بهتر استفاده کرد. مثل شتاب لحظه‌ای که البته تیغه‌ای دولبه است و اگر درست و به موقع استفاده نشود ممکن است باعث تصادف شما شود. برای این کار کافی است که یک تپ طولانی کنید و موتور شما شروع به سرعت گرفتن می‌کند و امتیازاتی چندین برابر بیشتر نسیبتان می‌شود. 

از مهم‌ترین جذابیت‌های بازی موتورهای عجیب و غریب آن است. مجموعا دوازده موتور برای این بازی در نظر گرفته شد که به غیر از اولینِ آن، بقیه به مرور و با گرفتن امتیازات لازم باز می‌شوند. خوشبختانه کیفیت حرکت و هدایت موتور‌ها در قطع این بازی به خوبی کار شده و راندن با آن‌ها بسیار لذت بخش است. از ماشین‌های درون جاده هم نباید قافل شد. در حین سرعت گرفتن و لایی کشیدن در میان ماشین‌ها باید به چراغ راهنمای آن‌ها نیز توجه کنید، چون به شما می‌گویند که قرار است به کدام سمت تغییر مسیر دهند. نکات ریز این شکلی در بازی فراوان است که باعث شده RacingMoto یک بازی ساده و کم‌مایه نباشد.

گرافیک RacingMoto اگر چه خیلی بالا نیست اما استانداردهای لازم برای یک بازی موبایل را داراست. با اینکه از بافت‌های با کیفیت یا مدل‌های سه بعدی خیلی پرجزییات در آن استفاده نشده اما گرافیک بازی پیش و پا افتاده نیست و سازندگان برای جزء به جزء آن وقت لازم را صرف کرده‌اند. در طول مسیر فضای جاده‌ها عوض می‌شود و با سرعت گرفتن موتور افکت‌های تصویری زیبا حس سرعت را به کاربر منتقل می‌کند. در این بین اما کیفیت افکت‌های صوتی آنطور که باید دندان‌گیر نیست. کیفیت صدای موتور در شأن مدل‌های جذابی که طراحی شده نیست و صداها به سرعت تکراری می‌شود.

اگر چه در RacingMoto با یک گیم‌پلی ساده مواجهید، اما خیلی‌ها سریعا معتاد این بازی خواهند شد. کنترل ساده و عملکرد خودکار موتور برای حرکت، این عنوان را برای خیلی از کاربران یک بازی ایده‌آل موبایلی کرده، به طوری که تا حالا حداقل ۵۰ میلیون دانلود در گوگل پلی برای RacingMoto ثبت شده است. مطمئنا این بازی برای همیشه روی گوشی شما نخواهد ماند و در نهایت از آن خسته خواهید شد، اما حتما راندن در این جاده بی‌پایان را امتحان و مدتی را صرف این موتورهای عجیب کنید.

کافه‌بازار گوگل‌پلی مایکت
  • RacingMoto: موتور سواری در جاده‌ی بی‌انتها
  • RacingMoto: موتور سواری در جاده‌ی بی‌انتها
  • RacingMoto: موتور سواری در جاده‌ی بی‌انتها
  • RacingMoto: موتور سواری در جاده‌ی بی‌انتها
شرکت : Droidhen Casual
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط