Repost؛ اپلیکیشن بازنشر کردن عکس‌های دیگر کاربران

رایگان

همانطور که میدانید طبق سیاست های اینستاگرام بر خلاف دیگر شبکه های اجتماعی، امکان ذخیره سازی یا اشتراک گذاری تصاویر موجود به طور پیش فرض در نظر گرفته نشده است. اما به کمک اپلیکیشن های جانبی که برای اینستاگرام تولید شده این امکان فراهم شده است. و شما به آسانی می توانید این فایل ها را در گوشی خود دانلود کنید. بعد از حل شدن مشکل دانلود پست ها مساله ی مهم دیگر عدم قابلیت اشتراک گذاری تصاویر بود که اپلیکیشن Repost چنین امکانی را برای شما فراهم می سازد. 

این اپلیکیشن به شما امکان اشتراک گذاری تصاویر یا ویدئوهایی که در اینستاگرام مشاهده می‌کنید را، توسط اکانت خودتان می‌دهد و در عین حال نیز، نام شخصی که پست را منتشر کرده است روی عکس یا ویدئو ثبت می‌شود تا علاوه بر آنکه فایل مورد علاقه‌ی خود را با دوستانتان به اشتراک گذاشته باشید، حق مولف نیز در این میان رعایت شود و بازدیدکنندگان در صورت علاقه به پیگری کارهای مولف، به پیج او منتقل شوند.

برای این کار اپلیکیشن هایی متفاوتیی موجود می باشد اما ما بر اساس تجربه های شخصی به شما این برنامه را پیشنهاد می کنیم. مهمترین دلیل اشغال کمترین فضای عکس و یا ویدئو برای ثبت نام مولف می باشد. زیرا در برنامه های مشابه، یک نوار مشکی و یا سفید با ضخامت یک سانتیمتر روی یک سمت عکس قرار میگیرد که زیبایی عکس را خراب می کند. ما در این اپلیکیشن تنها اسم مولف به صورت کاملا کوچک در یکی از گوشه های عکس به چشم میخورد. دلیل دیگر کپی کردن خودکار متن زیر عکس می باشد. که البته این بخش کاملا اختیاری بوده و شما می توانید متن را حذف و متن مورد نظر خود را جایگزین کنید. 

مروری بر برنامه

رابط کاربری این اپلیکیشن بسیار ساده، زیبا و کاربرپسند طراحی شده است. با ورود به اپلیکیشن و با لمس آیکن اینستاگرام در گوشه ی بالایی سمت راست شما وارد صفحه اینستاگرام خود شده و سپس با لمس آیکن سه نقطه عکس و انتخاب گزینه Coppy share URL عکس به این برنامه منتقل می شود و شما می توانید با لمس عکس وارد تنظیمات آن شوید.همانطور که مشاهده میکنید اسم مولف عکس در قسمت پایینی سمت چپ عکس آورده شده است، همچنین شما قابلیت جابجایی اسم را با لمس وآیکون های موجود در گوشه پایینی سمت چپ و همچنین روشن و یا تیره کردن کادر دور اسم را با آیکون سمت راست خواهید داشت.  سپس با لمس آیکن آبی رنگ Repost در پایین صفحه پنجره کوچکی باز میشود که با لمس Open Instagram شما وارد صفحه اینستاگرام خود خواهید شد که بعد از آن به راحتی می توانید عکس را در صفحه شخصی خود پست کنید و هچنین متن دلخواه خود را به آن اضافه کنید.

قابلیت‌های برنامه

•در بخش Popular برنامه می‌توانید ببینید کدام عکس‌ها و ویدئوها بیشتر پست مجدد شده‌اند

•امکان Bookmark کردن عکس‌ها و ویدئوها برای انتشار آن‌ها در آینده

•می‌توانید در بین پست‌های اینستاگرام بر حسب نام کاربر یا Hashtag جست‌وجو کنید و نیاز نیست برای پیدا کردن موارد جذاب از برنامه خارج شوید و به اینستاگرام مراجعه کنید

•قابل نصب بر روی iOS 7.0 یا جدیدتر، آیفون، آیپد، آیپادتاچ و اندروید ۳.۰ به بالا

همچنین با پرداخت درون برنامه‌ای می‌تونید قابلیت های جالب دیگر هم به برنامه اضافه کنید:

•می‌توانید مارک یا نشان پست مجدد رو از روی عکس بردارید (در این حالت امید هست که خودتون حق مالکیت معنوی رو رعایت کنید و به نحوی نام صاحب پست رو ذکر کنید)

•می‌توانید بفهمید چه کسانی پست‌های شما رو مجدد منتشر کرده‌اند

•مدیریت بیش از یک پروفایل اینستاگرام

•حذف کردن تبلیغات برنامه

اپ‌استور کافه‌بازار
  • Repost؛ اپلیکیشن بازنشر کردن عکس‌های دیگر کاربران
  • Repost؛ اپلیکیشن بازنشر کردن عکس‌های دیگر کاربران
  • Repost؛ اپلیکیشن بازنشر کردن عکس‌های دیگر کاربران
  • Repost؛ اپلیکیشن بازنشر کردن عکس‌های دیگر کاربران
شرکت : Red Cactus
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط