Smart Switch: همزیستی دیگر دستگاه‌ها با سامسونگ گلکسی

بهرام یوسفی
رایگان

انتقال اطلاعات از گوشی به گوشی دیگر نیازمند برنامه‌های مختلف و کلی دردسر است. مضاف اینکه گاهی حرف تنها سر انتقال چند عکس یا موسیقی نیست و شما نیاز به چیز بیشتری دارید. برای مثال گوشی تازه‌ای گرفته‌اید و نیاز دارید تا تمام نسخه پشتیبان گوشی قبلی را به دستگاه جدید منتقل کنید. Smart Switch به صورت انحصاری برای انتقال اطلاعات به تلفن‌های گلکسی ساخته شده و به شما امکانات ویژه‌ای در این راه می‌دهد.

در ابتدا از انتقال اطلاعات بین دو اندروید بگوییم. ابتدا این برنامه را در هر دوگوشی نصب می‌کنید و با استفاده از NFC و تنها با لمس دو گوشی از پشت برنامه، دستگاه جدید را پیدا خواهد کرد و از شما می‌خواهد که اطلاعاتی که قصد انتقال آن را دارید انتخاب کنید. به همین سادگی می‌توانید اطلاعاتی از قبیل لیست مخاطبین، عکس‌ها و ویدیوها، دست‌نوشته و ... را از یک گوشی اندرویدی به یک گوشی گالکسی منتقل کنید. به طور کلی پیدا کردن گوشی با WiFi راحت خواهد بود اما فراموش نکنید که دقیقا همین کار را با کابل هم می‌توانید انجام بدهید. در هر دو حالت سرعت انتقال اطلاعات بسیار بالا خواهد بود.

اما این همه‌ی ماجرا نیست چون شما می‌توانید اطلاعات را از دستگاه‌های مک و ویندوز و حتی از گوشی‌های بلک‌بری و آیفون به گالکسی انتقال دهید. برای این کار باید نسخه ویندوز یا مک  Smart Switch را دانلود کرده و آن را روی دستگاه خود نصب کنید. بعد از نصب دستگاه از شما سوال می‌خواهد که گوشی خود را به دستگاه وصل کنید. در همین حین گوشی شما را شناخته و از شما برای تبادل اطلاعات سوالاتی می‌پرسد.

اگر نسخه‌های پشتیبانی از گوشی‌های آیفون یا بلک‌بری داشته باشید در این جا قابل انتخاب هستند و سپس شما می‌توانید مثل قبل انتخاب کنید که کدام بخش از این اطلاعات به دستگاه شما منتقل شود. کار کردن با این برنامه واقعا ساده است و سرعت انتقال اطلاعات عالی. همین کاری که ذکر شد هم چه از طریق کابل و چه از طریق وای‌فای قابل انجام است.

به طور کلی امکانت جالب و ریز زیادی در این برنامه نهفته شده که بخشی از آن‌ها به انتقال از گوشی قدیمی به جدید مربوط می‌شود. مثلا بعد از طی چند مرحله‌ کافی‌ است گوشی قدیمی خود را در هنگام نصب اطلاعات در کنار گوشی جدید قرار دهید تا محتوای گوشی قدیمی به آسانی به دستگاه جدید شما منتقل شود. در نهایت انتقال اطلاعات با این اپلیکیشن برای دستگاه‌های گلکسی ساده و با کیفیت بالا خواهد و شما را از دردسر بسیاری کارهایی که قبلا انجام می‌دادید، نجات می‌دهد. پس اگر از دارندگان دستگاه‌های گلکسی هستید این برنامه را تهیه و امتحان کنید.

کافه‌بازار گوگل‌پلی
  • Smart Switch: همزیستی دیگر دستگاه‌ها با سامسونگ گلکسی
  • Smart Switch: همزیستی دیگر دستگاه‌ها با سامسونگ گلکسی
  • Smart Switch: همزیستی دیگر دستگاه‌ها با سامسونگ گلکسی
  • Smart Switch: همزیستی دیگر دستگاه‌ها با سامسونگ گلکسی
شرکت : Samsung Electronics Co
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط