Vidonado؛ شبکه اجتماعی مبتنی بر ویدئو

مهسا اباذری
رایگان

Vidonado تجربه تعاملات اجتماعی متفاوت و خلاقانه‌ای را برایتان به ارمغان می‌آورد! در این شبکه اجتماعی صرفا ویدئویی، قادر به ثبت لحظات خود بر مبنای ایده‌های ویدئویی دیگر کاربران خواهید بود. هر کاربری که موفق به اشتراک ویدئوی خلاقانه‌تر و کسب تشویق‌های بیشتری شود، می‌تواند چالش‌های بعدی این شبکه اجتماعی را رقم بزند.

جهت نصب این نرم افزار جالب می‌توانید از طریق مارکت‌های اندرویدی گوگل پلی و کافه بازار اقدام کنید.

 

نگاهی به برنامه

کار با Vidonado بسیار راحت است، جهت بارگذاری ویدئوهای خود ابتدا می‌بایست نسبت به ایجاد ایده مورد نظر خود اقدام کنید. این عمل از طریق آیتم «ارسال وید/ایده جدید» موجود در منوی میانبر نرم افزار امکان پذیر می‌شود. vidonadoتوجه داشته باشید که ایده‌های وید همواره به صورت عمومی بوده و توسط همه کاربران قابل رویت هستند. همچنین اگر از ایده ویدئو کاربری خوشتان آمد، بر روی نام آن که در انتهای وید قابل مشاهده است، کلیک کرده و به لیست خود اضافه کنید.

همانند تمامی شبکه‌های اجتماعی، در این برنامه نیز قادر به مشاهده و دنبال کردن سایر کاربران هستید، این امر از طریق صفحه داشبوردتان امکان پذیر است. چنانچه ویدئویی مورد پسندتان قرار گرفت، با ثبت «کف» از آن حمایت کنید؛ کف زدن در واقع نقش لایک کردن را ایفا کرده و شما برای هر ویدئو مجاز به ثبت ده کف خواهید بود. این عمل از طریق دابل کلیک بر روی صفحه مربوطه میسر می‌شود.

علاوه بر داشبورد و ارسال وید، قابلیت‌های کاربردی بسیاری در منوی موجود در سمت چپ نوار ابزار قابل مشاهده هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به مواردی همچون «نوتیفیکیشن‌ها، جستجو، پیام‌ها و سینما» اشاره کرد، در ادامه به بررسی هر یک از آیتم‌ها خواهیم پرداخت.

نوتیفیکیشن: هر عملیاتی که در رابطه با پروفایل شما و یا دوستان‌تان صورت گیرد، اعلان آن از طریق این بخش به سمع و نظر شما خواهد رسید.

جستجو: با استفاده از این امکان می‌توانید ویدئوها، ایده‌ها و هشتگ‌های محبوب جهان را مشاهده کرده و چالش بعدی نرم افزار را بسازید.

پیام‌ها: از این طریق قادر به شروع مکالمه با دوستان خود خواهید بود.

سینما: در این آیتم می‌توانید ویدها و ایده‌های در حال رشد و یا ویدهایی که احتمالا دوست دارید را از سراسر دنیا تماشا کنید. 

در ادامه به بررسی نقاط قوت و ضعف این شبکه اجتماعی متفاوت خواهیم پرداخت.

 

نقاط قوت:vidonado

• امکان اشتراک گذاری ویدئو

• ارائه شیوه جدیدی از تعامل اجتماعی

• امکان جستجوی ویدئوها و کاربران مورد نظر

• امکان مشاهده ویدهای در حال رشد

• سیستم اعلان هوشمند

• ارائه شیوه جدید «کف زدن» به جای «لایک کردن»

 

نقاط ضعف:

• در این نرم افزار نواقصی مشاهده نشد

 

شبکه اجتماعی اندرویدی Vidonado با این که تازه به بازار عرضه شده اما توانسته در مدت زمان اندکی توجهات بسیاری را به سمت خود جلب کند. کاربران مارکت گوگل پلی به این نرم افزار جدید و جالب امتیاز ۵ داده‌اند.

کافه‌بازار گوگل‌پلی
  • Vidonado؛ شبکه اجتماعی مبتنی بر ویدئو
  • Vidonado؛ شبکه اجتماعی مبتنی بر ویدئو
  • Vidonado؛ شبکه اجتماعی مبتنی بر ویدئو
  • Vidonado؛ شبکه اجتماعی مبتنی بر ویدئو
شرکت : Vidonado
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط