«بشقاب» اپلیکیشنی برای داشتن حساب و کتاب وزن‌تان

آذین بکتاش
رایگان

«بشقاب» اپلیکیشنی برای داشتن حساب و کتاب وزن‌تان

اگر برای روی فرم ماندن، احتیاج به هول دادن دارید، اپلیکیشن‌های لاغری راه حل خوبی برای حفظ انگیزه شما هستند. با وجود آن‌ها دیگر برای دانستن معیار‌های درست تغذیه و انرژی سوزاندن، راه طولانی‌ای پیش‌رو ندارید.

«بشقاب» اپلیکیشنی کاربردی برای کاهش وزن و حفظ آن است؛ اینکه چطور روی فرم بمانیم و اصطلاحا خودمان را ول نکنیم.

کار با برنامه

بعد از نصب بشقاب ابتدا برای تشکیل پروفایل، از شما نام، جنسیت، قد، وزن، تاریخ تولد و میزان تحرک روزانه‌تان خواسته می‌شود. در بخش میزان تحرک پنج انتخاب دارید: بی تحرک، کم تحرک، نسبتا فعال، خیلی فعال و ورزشکار حرفه‌ای؛ معیارهر کدام از گزینه‌ها روبرویشان قید شده است.

پس از تشکیل پروفایل، اپلیکیشن یک پیشنهاد اختیاری به شما می‌دهد که با انتخاب تصویر از خودتان که فقط برای خودتان نمایش داده می‌شود، می‌توانید روند تغییرتان را قبل و بعد از استفاده از برنامه ارزیابی کنید.

در صفحه بعد با توجه به اطلاعاتی که به اپلیکیشن داده‌اید شاخص توده بدنی را محاسبه می‌کند و به شما اعلام می‌کند وزن طبیعی و سلامتی شما چند کیلوگرم است.

همچنین این برنامه به شما اعلام می‌کند که میزان کالری مورد نیاز روزانه برای اینکه وزنتان ثابت بماند معادل چند کالری است.

با کشیدن صفحه به سمت بالا شما این گزینه را دارید که کارایی که لازم دارید را بین دو تنظیم مختلف انتخاب کنید. اینجا دو انتخاب دارید: تنظیم یک: می‌خواهم صرفا غذا و فعالیت روزانه خود را ثبت نمایم. (این جزو خدمات رایگان برنامه است.)

تنظیم دوم: تعیین وزن هدف و محاسبه میزان کالری مورد نیاز.

این اپلیکیشن پرداخت درون برنامه‌ای دارد و شما برای دریافت امکانات تنظیم دوم‌ بسته‌های سالیانه و ماهیانه‌ای برایتان فعال خواهد شد که امکانات بیشتری‌ پیش روی شما می‌گذارد.

قابلیت‌ها

با این برنامه می‌توانید به صورت روزانه میزان کالری مصرفی و فعالیت‌هایتان را کنترل کنید. در بخش تقویم روزانه می‌توانید وعده‌های غذایی را ثبت کنید؛ اپلیکیشن بشقاب هر نوع خوراکی که فکرش را بکنید در محاسبه خود دارد و شما با انتخاب اینکه چه خورده‌‌اید متوجه میزان کالری دریافتی خودتان‌می‌شوید.

شما با این برنامه امکان تحت نظر داشتن روند پیشرفت خود را دارید و می‌توانید به صورت تصویری، روند کاهش یا افزایش وزن را مشاهده کنید؛ از طریق تقویم روزانه به سابقه کالری ها دسترسی دارید.

این برنامه قابلیت به اشتراک گذاری میزان موفقیت و روند کاهش یا افزایش وزن در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام را هم دارد و یک قابلیت خیلی خوب این برنامه، فعال شدن گام‌شمار است که پس از نصب برنامه فعال شده و از این طریق شما میزان سوختن کالری‌تان را هم متوجه می‌شوید.

گفتنی است شما در این اپلیکیشن تعدادی مقاله به درد بخورد در حوزه سلامت هم پیدا می‌کنید.

بشقاب گرافیک خوبی دارد و رابط کاربری آن با توجه به متنوع بودن خدماتش در ابتدا ممکن است کمی گیج‌تان کند اما با استفاده از بخش راهنما که در نوار کشویی سمت راست بالا صفحه قرار داده شده، از نحوه کار با آن سر در می‌آورید.

نقطه قوت

امکان محاسبه کالری به صورت تفکیک شده با لیست جامعی از اطلاعات خوراکی‌ها

رصد سیر پیشرفت توسط تقویم روزانه

داشتن گام‌شمار

نقطه ضعف

مهم ترین قابلیت برنامه (تعیین وزن هدف و محاسبه میزان کالری مورد نیاز) پولی است

رابط کاربری تا حدودی پیچیده

کافه‌بازار
 • «بشقاب» اپلیکیشنی برای داشتن حساب و کتاب وزن‌تان
 • «بشقاب» اپلیکیشنی برای داشتن حساب و کتاب وزن‌تان
 • «بشقاب» اپلیکیشنی برای داشتن حساب و کتاب وزن‌تان
 • «بشقاب» اپلیکیشنی برای داشتن حساب و کتاب وزن‌تان
شرکت : شرکت پیشرو سامانه آراد

نظرات

 • عکس کاربر
  mahbod (تایید نشده) / ۲۷ فوریه ۲۰۱۷ پاسخ

  واقعا دستتون درد نکنه بهترین برنامه درباره لاغریه حتی از برنامه دکتر کرمانی هم بهتره منکه دیگه قبل از خوردن آبم اول موبایل دستمه بعد که کالریشو چک کردم آب میخورم . خیلی خیلی به آدم انگیزه میده چون داری لاغریتو به چشم میبینی

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط