آموزش گام به گام نقاشی برای کودک و نوجوان

آذین بکتاش
رایگان

کمتر بچه‌ای را پیدا می‌کنید که از نقاشی کردن خوشش نیاید. یکی از اولین خاطره‌های آشنایی اکثر ما با کاغذ و مداد با همان خط‌خطی‌هایی است که دربچگی روی کاغذ می‌کشیدیم تا کم کم سرو شکل پیدا کند و اسمش نقاشی بشود؛ حالا بعضی ادامه می‌دهند و حرفه‌ای می‌شوند، بعضی نه.
البته که خیلی هم در قید و بند آموزش نقاشی به بچه نباشید چون قریحه کار خودش را می‌کند. اما اپلیکیشن «آموزش تصویری نقاشی» یک طوری گام به گام این کار را انجام ‌می‌دهد که این کار علاوه بر نقاشی کردن شبیه حل کردن معما یا چیدن پازل به نظر برسد.
اپلیکیشن «آموزش تصویری نقاشی» یک برنامه آموزش نقاشی به شکل گام به گام برای کودکان و نوجوانان است که با حدود هشتاد الگوی نقاشی، می‌تواند یک مدتی کودک یا نوجوان علاقمند به نقاشی را به خودش مشغول کند.
کار با برنامه
آموزش گام به گام نقاشی برای کودک و نوجوانکار با این برنامه پیچیدگی خاصی ندارد؛ شما با نصب آن روی صفحه اصلی نمونه‌های الگو برای نقاشی می‌بینید که با اسکرول کردن صفحه به سمت پایین ادامه پیدا می‌کند. از سرو شکل ظاهری طرح‌ها هم می‌شود تشخیص داد کدام ‌ها به درد کودکان کم سن‌تر و کدام‌ها به درد نوجوان‌ها می‌خورد.
از بالا هر چقدر به سمت پایین صفحه بیایید طرح ها ساده‌تر و ابتدایی‌تر می‌شوند.
بعد از انتخاب هر الگو، مراحل هر طرح  با خطوط کوچک و ساده یکی پس از دیگری کامل‌ می‌شوند تا نهایتا کامل شوند؛ این مراحل  با اسکرول کردن صفحه به چپ قابل مشاهده هستند.
پروسه‌ طراحی آنقدر تجزیه شده که کودک یا نوجوان به راحتی و با کمی دقت می‌تواند با دنبال و پیاده کردن طرح نهایی را درآورد.
قابلیت‌ها
این اپلیکیشن مثل یک خود‌آموز عمل می‌کند که می‌توانید همه جا به همراه داشته باشید تا یک منبع ایده و طرح برای کودکتان باشد. با این اپلیکیشن کودک شما می‌تواند هم شبیه یک کار فکری مراحل طراحی را با هدایت برنامه طی کند و هم دست‌اش برای طراحی راه بیافتد.
نقاط قوت
آموزش گام به گام نقاشی با طرح‌های پیشنهادی
تناسب طرح‌ها با بازه سنی کودک و نوجوان
نقاط ضعف
ابعادطراحی‌ها کوچک است، طوریکه بعضی از آن‌ها بر روی صفحه نمایش گوشی به سختی دیده می‌شوند
تنوع کم طرح‌ها و شبیه بودن بخش زیادی از آن‌ها به هم

کافه‌بازار
  • آموزش گام به گام نقاشی برای کودک و نوجوان
  • آموزش گام به گام نقاشی برای کودک و نوجوان
  • آموزش گام به گام نقاشی برای کودک و نوجوان
  • آموزش گام به گام نقاشی برای کودک و نوجوان
شرکت : سینا سافت
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط