آژانسی رانندگان

امين احمدی
رایگان

آژانسی رقیبی جدید برای اسنپ، تپ‌سی و... است که اخیرا به نقد و بررسی آن پرداختیم و آن را به شما معرفی کردیم.

همان طور که می‌دانید تنها کاربران این نوع اپلیکیشن‌های درخواست آژانس، مسافران آن‌ها نیستند و طرف دیگر راننده‌ها و ناوگان سفیران آن‌ها می‌باشند.

امروز به نقد و بررسی اپلیکیشن دوم آژانسی، یعنی آژانسی رانندگان می‌پردازیم؛ در ادامه با پانوشت همراه باشید.

نقد و بررسی که در پیش روی شما است حاصل همکاری تیم پانوشت و کادر آژانسی می‌باشد و به صورت تجربی مورد آزمایش واقع شده است.

خب، آژانسی سرویس درخواست آژانس است که به تازگی از آن رونمایی شده و با همکاری اتحادیه آژانس‌ها و شرکت ایده نوآوران سرا تدبیر فعالیت خود را آغاز کرده است و اولین نکته‌ای که باید مورد توجه شما قرار گیرد آن است که این اپلیکیشن از نظر رابط کاربری و گرافیک و برخی از امکانات مانند سرویس مسیریابی و... نسبت به سایر سرویس‌های مشابه خود به بروزرسانی‌های متعددی نیاز دارد که به زودی شاهد ارتقاء و پیشرفت آن خواهیم بود.

این اپلیکیشن یعنی آژانسی رانندگان همان طور که از نام آن پیدا است، برای افرادی توسعه داده شده است که نقش راننده را در آژانس‌های سطح تهران اجرا می‌کنند و تفاوت اساسی آن با اپ‌های مشابه این است که برای عضویت در این سرویس باید از طریق آژانسی که در آن مشغول به فعالیت هستید معرفی شوید تا حساب کاربری شما فعال سازی شود.

پس از معرفی و فعال‌سازی حساب کاربری شما، می‌توانید فعالیت خود را آغاز کنید؛ به این صورت که در محدوده و منطقه‌ای که در حال تردد هستید درخواست‌هایی به صورت اعلان برای شما فرستاده می‌شود و در صورت تمایل درخواست را قبول می‌کنید.

آژانسی-panevesht-sc rannade 7قبول کردن سفر راننده

درخواست‌ها به صورت اتفاقی برای شما ارسال می‌شوند و در مدت زمان محدودی می‌توانید سرویس را قبول کنید درغیر این صورت همزمان با شما راننده دیگری امکان پذیرفتن درخواست سرویس را خواهد داشت.

در ابتدا می‌بایست درخواست را قبول کنید تا مکان مسافر بر روی نقشه برای شما مشخص شود، توجه داشته باشید که مکان یاب دیوایستان باید روشن باشد! در مرحله بعد باید هنگامی که مسافر را سوار کردید بر روی گزینه شروع سفر کلیک کنید.

پس از رسیدن به مقصد برای اتمام سفر بر روی گزینه پایان سفر کلیک کنید.

در این میان مواردی وجود دارد که توضیح دادن آن‌ها خالی از لطف نیست؛ اولین مورد، بحث نحوه پرداخت است که این کار از طرف مسافر مشخص می‌شود و می‌تواند به صورت نقدی و یا اعتباری هزینه سفر را پرداخت کند.

آژانسی-panevesht-sc rannade 6-نوع دریافت هزینه

 

هزینه‌هایی که به صورت اعتباری پرداخت می‌شوند روز‌های زوج به حساب شما واریز خواهند شد و هزینه‌های نقدی که دریافت می‌کنید بدون هیچ شک و ابهامی مراحل احتساب تخفیف‌ها، طرح ترافیک، محدوده زوج یا فرد و... را طی کرده است.

یکی از ایراد‌هایی که به این سرویس وارد است و حتما در بروزرسانی‌های بعدی آن برطرف خواهند شد، عدم امکان مشخص کردن مواردی مانند سفر دو مقصده، میزان توقف، رفت و برگشت به مبداء می‌باشد که هزینه برخی از آن‌ها مانند توقف در مسییر فعلا محاسبه نمی‌شوند.

منوی آژانسی از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده و گزینه‌های زیر را در آن مشاهده خواهید کرد: 

آژانسی-panevesht-sc rannade 18-پروفایل راننده

۱. اعتبار

۲. تاریخچه سفر‌ها: تمام سفر‌هایی که انجام داده‌اید به همراه جزئیات در این قسمت در اختیار شما قرار داده می‌شوند.

۳. افزایش اعتبار

۴. گردش حساب: آخرین تغییرات حساب شما از جمله کاهش و افزایش اعتبار قابل مشاهده است.

۵. پیام‌ها

۶. مشخصات بانکی

۷. در باره ما

۸. تماس با ما

به هنگام بروز هرگونه مشکل درحین انجام سفر می‌توانید با پشتیبانی که به صورت ۲۴ ساعته در دسترس است تماس بگیرید و مشکل خود را با آن‌ها در میان بگذارید.

یکی از ملاک‌های سنجش رانندگان امتیازاتی است که مسافران در پایان هر سفر به راننده خود می‌دهند، آن‌ها می‌توانند بسته به نوع رفتار و برخوردتان، شما را ارزیابی کنند و در نحوه سرویس رسانی و اعلام درخواست به شما نقش بسزایی داشته باشند.

در مواقعی که تمایلی برای قبول کردن درخواست‌های سفر را ندارید می‌توانید پروفایل خود را از دسترس خاررج کنید تا اعلانی برای شما ارسال نشود و همچنین برای ادامه فعالیت باید بر روی فعال‌‌سازی سرویس کلیک کنید.

این اپلیکیشن توسط شرکت ایده نوآوران سراتدبیر برای رانندگان ناوگان آژانسی توسعه داده شده است و روز به روز درحال پیشرفت و جذب نیرو است؛ برای مطلع شدن از آخرین تغییران آژانسی می‌توانید پانوشت را دنبال کنید.

کافه‌بازار
  • آژانسی رانندگان
  • آژانسی رانندگان
  • آژانسی رانندگان
  • آژانسی رانندگان
شرکت : شرکت ایده نوآوران سرا تدبیر
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط