ارزان‌ترین بلیت‌های هواپیما را با سپهر ۳۶۰ بیابید

امين احمدی
رایگان

مدیریت هزینه هر سفری قبل از هرچیز با نهایی کردن قیمت بلیت شروع می‌شود؛ اگر بتوانیم این خان اول را با خیال راحت پشت سربگذاریم، تازه نوبت بخش‌های دیگر‌می‌رسد.

اپلیکیشن سپهر۳۶۰ یک موتور جست‌وجوی تخصصی بلیت هواپیما برای باخبر شدن از ارزان‌ترین پرواز‌هاست. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید لیستی از بلیت‌های لحظه آخری از پرواز‌های موجود را در اختیار داشته باشید و سپس به سایت آژانس مربوطه بروید و آن‌ها را رزرو و خریداری کنید.

برای جستجو این امکان را دارید تا از فیلتر‌های موجود ایرلاین مثل ساعت، روز، تاریخ، کلاس‌های پروازی موجود و... را تعیین کرده و جستجوی خود را متمرکز کنید.

سپهر۳۶۰ در معرفی خود تاکید کرده است:«شما از سپهر۳۶۰ بليت نمي خريد؛ كار ما فقط و فقط نمايش قيمت‌هاي واقعي موجود در بازار بليت هواپيما به شماست، آن هم بدون افزايش قيمت؛ براي خريد بليت شما را به وب سايت اختصاصي مالك پرواز (چارتركننده) و يا نماينده قانوني فروش آن ايرلاين متصل خواهيم كرد.»

اپلیکیشن سپهر۳۶۰ توسط شرکتی تحت عنوان سپهر ۳۶۰ و با همین نام توسعه داده شده است و نوع خدمات و سرویس‌هایی که توسط اپلیکیشن ارائه می‌دهد باعث شده تا نام آن بر سر زبا‌ن‌ها بیفتد و بیش از ۱۰۰ هزار کاربر فعال را از آن خود کند؛ اگر به دنبال سفری مقرون به صرفه هستید سپهر۳۶۰ را از دست ندهید.

کاربا برنامه

این برنامه رابط کاربری خوبی دارد، کار کردن با آن شما را گیج و سردرگم نمی‌کند و تمام مراحل رزرو بلیت حساب شده و پشت سر هم طی می‌شوند.

با دریافت و نصب اپلیکیشن یک‌راست باید فرودگاه مبداء و مقصد خود را به همراه روز سفر مشخص کنید تا اپلیکیشن پرواز‌های موجود را برای شما لیست کند؛ اگر در روز مورد نظرتان پروازی یافت نشد می‌توانید روز‌های قبل و بعد آن‌ را چک کنید و یا فیلتر‌های خود را محدود‌تر اعمال کنید.

در لیستی که پرواز‌های موجود برای شما را نمایش می‌دهد می‌توانید ساعت، ایرلاین، تور‌ها و امکان استرداد آنلاین را برای خود فیلتر کنید تا همان‌طور که می‌خواهید و بسته به شرایط شما پروازها لیست شوند؛ البته در حال حاضر در لیست ایرلاین‌ها تنها دو ایرلاین کیش‌ایر و ماهان وجود دارند.

پس از اعمال فیلتر‌های جست‌و‌جو پرواز‌ها لیست‌وار نمایش داده می‌شوند و می‌توانید با انتخاب هرکدام با وب‌سایت ایرلاین مربوطه مرتبط شده و با پرداخت هزینه بلیت، آن را رزرو کنید.

نقطه قوت

تخصصی بودن جستجو بر اساس قیمت‌ها

نقطه ضعف

کم بودن تعداد ایرلاین‌ها در بخش جستجوی متمرکز

کافه‌بازار
  • ارزان‌ترین بلیت‌های هواپیما را با سپهر 360 بیابید
  • ارزان‌ترین بلیت‌های هواپیما را با سپهر 360 بیابید
  • ارزان‌ترین بلیت‌های هواپیما را با سپهر 360 بیابید
  • ارزان‌ترین بلیت‌های هواپیما را با سپهر 360 بیابید
شرکت : سپهر ۳۶۰
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط