ارگ حرفه‌ای برای اندروید

بهرام یوسفی
۹۰۰۰ تومان

دسته‌ی برنامه‌های سرگرمی از بزرگ‌ترین و متنوع‌ترین دسته‌های موجود در بازار‌ها و فروشگاه‌های عرضه‌ی نرم‌افزارهاست. طرفداران موسیقی و صدا همیشه به دنبال بهترین و مجهزترین برنامه‌ها برای نصب و دانلود هستند. کسانی که به موسیقی آشنایی دارند اوغات فراغت خود را با این نرم‌افزارها پر می‌کنند. و نوازنده‌ها برای تنوع هم که شده حداقل یک اپلکیشن موسیقی در دستگاه خود دارند. دسنه‌دیگری هم هستند که به علت هزینه‌بردار بودن ساز و عدم امکانات دلخواه، به این سبک برنامه‌ها رو می‌آورند. اهل هر دسته که باشیم حداقل برای مدت کوتاهی هم که شده از این برنامه‌ها استفاده کرده‌ایم. گرچه تمامیِ این برنامه‌ها کیفیت یکسانی نداشته و گاها با انتخاب یک اپلکیشن ضعیف برای همیشه دور دانلود این سبک برنامه‌ها را خط کشیده باشیم. ازین‌رو قبل از دانلود و نصب، بهتر از راجب برنامه‌ی مورد نظر کمی تحقیق کنیم.

"ارگ اندروید" با حجم تقریبیِ ۵۰مگابایت برای فروش در مارکت‌های نرم‌افزار اندروید عرضه شده است. این ارگ الکتریکی دارای ویژگی‌های زیادی است. شاید در ابتدای ورود به برنامه و با دیدن دکمه‌های زیاد و رنگبندیِ هر دسته، دچار گیجی شوید اما با کمی دقت به تمام امکانات برنامه پی خواهید برد. دکمه‌های وجود در بالای کلیدهای ساز به دو دسته تقسیم می‌شود. در سمت چپ انواع ساز‌ها وجود دارند که با انتخاب هر کدام صدای کلیدها هم تغییر می‌کند. با لمس دکمه سبز رنگ "صفحه۱" به صفحه بعدی رفته و باقی سازها نمایش داده می‌شود.

در تنظیمات صدای آکوردها، صدای ریتم، و صدای ساز بین منفی تا مثبت ده به دلخواه تنظیم می‌شود و سرعت ریتم و ترانسپوز هم بین مثبت تا منفی صد قابل تنظیم است؛ همچنین امکاناتی از قبیل کرون کردن (ربع پرده) و کوک اولیه نیز در اینجا موجود است. همچنین در صفحه دوم تنظیمات می‌توان از طریق لمس دکمه "دستگاه‌ها" از ۹ دستگاه مختلف از جمله: شور، عربی و ماهور بهره برد.

برنامه دارای دو اکتاو زیر و بم است که می‌توان به حسب قطعه مورد نظر،تنظیم کرد. با استفاده از آکوردهایی که وجود دارد می‌توان برای پیش‌درآمد آهنگ و افکت‌گذاری قطعه‌های حرفه‌ای نواخت. این برنامه دارای ریتم‌های مختلف ایرانی از جمله ۶/۸ ،۴/۴ ،۳/۴ ،عربی، کردی، ترکی، آذری، لری و امثال این‌ها را است. همزمان با نواختن آهنگ مورد نظر، می‌توان از طرق دکمه "پد" صداهایی نظیر کل کشیدن، دست زدن، جونم و امثال اینها به آهنگ اضافه کرده و لذت ببرید. در ارگ اندرویدی شما امکان ضبط و پخش قطعه‌ای که می‌نوازید را دارید. با توجه به تمام امکاناتی مفصل و شاید پیچیده‌ای که ارگ اندرویدی برای خودش قائل شده، اما در همینجا متوقف نشده و در بخش امکانات بیشتر به ارائه و فروش بسته‌اضافی می‌پردازد. البته شاید بعد از فروش بسته اصلی، فروش بسته دوم در دل برنامه در ذوق کاربر بزند. اما باید اعتراف کرد اگر فقط کمی با موسیقی و ساز آشنا باشید می‌توانید ازین برنامه‌ی جامع استفاده‌ی کاملا حرفه‌ای ببرید و اگر مبتدی هستید با کمی تمرین و تکرار یک تجربه فوق العاده در قالب یک نرم‌افزار اندرویدی داشته باشید. این برنامه خالی از هرگونه تبلیغاتی است و فقط در بخش راهنمایی با دیگر محصولات سازنده آشنا ‌می‌شوید.

نقاط قوت

-دارای ریتم‌های ایرانیِ متعدد از جمله کردی، ترکی، آذری، لری، شمالی، بندری

- دارای سازهای مختلف مثل پیانو، قانون و چنگ

-قابلیت اضافه کردن صداهایی مثل کل کشیدن و دست زدن

-دارای دو اکتاو زیر و بم

-دارای دستگاه‌های ایرانی و عربی

-دارای گامهایی از قبیل دو ماژور و لا مینور

-تنظیمات صدا

-تنظیمات ترانسپوز و ربع پرده کردن و ...

-قابلیت انتخاب آکورد با ۹مدل مختلف

-قابلیت تشخیص و لمس همزمان ۱۰کلید باهم

کافه‌بازار
 • ارگ حرفه‌ای برای اندروید
 • ارگ حرفه‌ای برای اندروید
 • ارگ حرفه‌ای برای اندروید
 • ارگ حرفه‌ای برای اندروید
شرکت : وحیدا

نظرات

 • عکس کاربر
  reza (تایید نشده) / ۰۲ می ۲۰۱۷ پاسخ

  سلام اگه میشه نسخه رایگانشو بزارین اگه بزارین ممنون میشم

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط