اسم فامیل مجازی!

سارا مرتضوی
رایگان

اسم فامیل را که دیگر همه می‌شناسند! یعنی باور این موضوع که تا به حال اسم فامیل بازی نکرده باشید کمی سخت است. شاید این‌روزها این بازی قدیمی مثل قبل طرفدار نداشته باشد، اما چه کسی می‌تواند منکر جذابیت این بازی هیجان انگیز شود؟ شاید گاهی اوقات بهانه ما برای بازی نکردن اسم فامیل، آماده کردن کاغذ و قلم باشد. شاید هم همیشه کسی که حوصله بازی با ما را داشته باشد، پیدا نکنیم. اگر از دوست‌داران این بازی قدیمی هستید و به یکی از مشکلاتی که گفتیم دچار هستید، خب می‌توانید خوشحال باشید که اسم فامیل آنلاین همه مشکلات شما را حل کرده است!

مرور بازی:

با روند بازی اسم فامیل که آشنایی دارید. خب باید بگوییم که در این بازی همه چیز مانند قبل است، با این تفاوت که باید کلمات را در صفحه‌ای روی گوشی خود وارد کنید. بازی برای این قسمت تمامی عناوین مربوطه را در یک صفحه و درکنار هم چیده و شما برای وارد کردن هر نام تنها لازم است روی گزینه مورد نظر کلیک کرده و جواب را وارد کنید. 

طراحی محیط بازی بسیار ساده است. تمامی گزینه‌های مربوطه نیز با نظم خوبی در کنار هم چیده شده‌اند. بازی برای ایجاد تنوع از صفحه‌های رنگی استفاده کرده و تصویر پس زمینه زیبایی نیز برای بخش‌های مختلف بازی در نظر گرفته شده است.  

اسم فامیل مجازی!

سیستم بازی به این شکل است که اگر شما اول وارد بازی شوید، بعد از اتمام کار خود باید کمی صبر کنید تا بازی حریفی برای شما پیدا کرده و بعد باز کمی صبر کنید تا او هم بازی خود را انجام دهد. بعد از این مراحل حالا زمان آن می‌رسد که به یکدیگر امتیاز دهید. این امتیازها در بخش امتیاز ذخیره شده و شما می‌توانید با مراجعه به این بخش، از مجموع امتیازاتی که در این بازی بدست آورده‌اید، باخبر شوید. 

غیر از امتیازهایی که در این بازی از رقیب خود کسب می‌کنید، بازی واحد تومان را نیز برای هر مرحله در نظر گرفته است. یعنی درواقع بعد از هر بازی مبلغ ۱۰ هزار تومان به حساب شما واریز می‌شود (البته از نوع مجازی‌ای اش!) علاوه بر این مبلغ، بعد از هر مبارزه نفس‌گیر سطح شما یک واحد بالاتر رفته و ۵ امتیاز نیز به طور خودکار از بازی دریافت می‌کنید. البته این را نیز در نظر داشته باشید که برای ورود به هر بازی باید مبلغ ۵۰ هزار تومان بپردازید! 

اسم فامیل مجازی!

اسم فامیل آنلاین ایده جذابی دارد، هرچند باید اعتراف کرد که خب از هیجان بازی با کاغذ و قلم زیاد در این بازی خبری نیست. رقبای شما گاهی بازی را به شوخی گرفته و جواب‌های پرت و پلایی به سوالات می‌دهند. مشکل دیگر این بازی این است که شما درواقع محتاج امتیازی هستید که طرف مقابل باید به شما بدهد. که خب بسیار پیش می‌آید که طرف مقابل دلیلی نمی‌بیند که خود را برای این‌کار به زحمت بیاندازد.

اسم فامیل هنوز راه زیادی برای تبدیل شدن به یک عنوان عالی و بی‌نقص دارد. اما درنهایت اگر دل‌تان برای بازی‌های قدیمی تنگ شده و دنبال سرگرمی متفاوتی می‌گردید، شاید بد نباشد یک‌بار این بازی را تجربه کنید.

کافه‌بازار
  • اسم فامیل مجازی!
  • اسم فامیل مجازی!
  • اسم فامیل مجازی!
  • اسم فامیل مجازی!
شرکت : گروه نرم افزاری کندوج
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط