اسپارد، سرویس هوشمند خدمات نظافت

امين احمدی
رایگان

این روز‌ها در دورانی قرار داریم که با توسعه و گسترش تکنولوژی، اکثر فعالیت‌‌های روزمره ما از طریق اینترنت انجام می‌شود؛ شاید کسی فکرش را هم نمی‌کرد که برای درخواست ماشین دیگر نیازی نباشد تا به آژانس‌های کرایه اتومبیل تماس بگیرد و با گفتن کد اشتراک منتظر سرویس باشد!

دیگر دورانی است که تنها با چند کلیک ساده می‌توانیم غذای مورد علاقه خود را از رستوران مورد نظر سفارش دهیم، صندلی مورد نظرمان را در سینما مشخص کنیم و برای رفت‌و‌آمد در هر کجا که باشیم به راحتی منتظر راننده باشیم تا ما را به مقصدمان برساند.

تکنولوژی و توسعه آن دقیقا چیزی است که ما را به مقصد می‌رساند، اسنپ و باقی اپلیکیشن‌های مشابه آن بهانه است!

تاکنون با استارت‌آپ‌های زیادی مواجه شده‌ایم و آن‌ها را برای شما مورد نقد و بررسی قرار داده‌ایم، امروز به معرفی یکی از آن‌ها که بی‌شک یکی از بهترین‌ها در نوع خود محسوب می‌شود می‌پردازیم؛ در ادامه با پانوشت همراه باشید.

اسپارد، سرویس هوشمند خدمات نظافت

«اسپارد» اولین سرویس آنلاین ارائه خدمات حرفه‌ای نظافت منازل، مجتمع‌ها و شرکت‌ها است که اپلیکیشن آن به تازگی برای پلتفرم‌های مبتنی بر اندروید و iOS توسعه داده شده و شروع یک رقابت و انقلابی جدید در زمینه و حوزه فعالیت خود به شمار می‌رود.

اسپارد که چند وقتی است اخبار مربوط به آن را دنبال می‌کنیم نشان داده است که در کار خود بسیار حرفه‌ای و به قول معروف کاربلد است و با این که رقبای زیادی ندارد، اما نمی‌توان گفت اولین سرویس آنلاین ارائه خدمات نظافت می‌باشد چراکه پیش از این سرویس «شیفت» که آن را به شما معرفی کردیم دست به کار شده بود؛ به هر حال این دو رقبای خوبی برای هم حساب می‌شوند و باید منتظر باشیم تا شیفت از اپلیکیشن‌های خود رونمایی کند.

اسپارد اولین سرویس خدمات مربوط به نظافت منزل است که به تازگی پا به میدان رقابت گذاشته و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته در دسترس است.

اسپارد از نیرو‌هایی استفاده می‌کند که از نظر امنیت کاملا مورد اطمینان هستند و از نظر حرفه، دوره‌های آموزشی حرفه‌ای تحت نظر اساتید برجسته هتل و خانه‌داری را گذرانده‌اند، همچنین چیزی که اسپارد را از سایر اپلیکیشن‌ها و استارت‌آپ‌های مشابه خود متمایز می‌کند استفاده از دو نیروی خانم و آقا در سرویس خدمات رسانی آن است.

با بررسی سوابق دقیق متخصصین و نظارت دائم بر عملکرد آن‌ها اطمینان و آرامش خاطر به شما هدیه داده می‌شود تا فرآیند و پروسه نظافت محل‌کار، منزل و مجتمع شما به بهترین شکل انجام پذیرد.

مزایای استفاده از اسپارد: 

اسپارد، سرویس هوشمند خدمات نظافت۱. نیرو‌های آموزش دیده خدمات نظافت: متخصصینی که برای ارائه خدمات نظافت به محل شما اعزام می‌شوند ملزم به گذراندن دوره‌های آموزشی ویژه هستند، همچنین سوابق آن‌ها قبل از پیوستن به اسپارد بررسی می‌شود.

 

اسپارد، سرویس هوشمند خدمات نظافت۲. پیشنهاد مناسب‌ترین متخصص: سیستم‌ هوشمند اسپارد با بررسی سوابق گذشته و امتیاز‌های کسب شده مناسب‌ترین فرد را برای شما اعزام تا به بهترین نحو به شما خدمات رسانی کند.

 

 

اسپارد، سرویس هوشمند خدمات نظافت۳. مرکز پشتیبانی اسپارد در کنار شما: پشتیبانی اسپارد همواره برای رفع ابهامات و مشکلات احتمالی به صورت آنلاین همیشه در کنار شما است. 

 

 

مزایای همکاری با اسپارد: 

۱. کمیسیون پایین: اسپارد کمترین میزان کمیسیون را از شما دریافت می‌کند و بسته به سابقه و فعالیت شما این کمیسیون می‌تواند کاهش پیدا کند.

۲. دوره‌های آموزشی رایگان

۳. تلفن هوشمند شما دفتر کار شما

۴. قیمت مناسب

اما اسپارد چطور کار می‌کند؟ 

ابتدا لازم است تا مکانی را که در آن به خدمات نیاز دارید را مشخص کنید، مکان‌یابی از طریق اپلیکیشن انجام می‌شود، سپس باید در نظر بگیرید چه نوع خدماتی را در محل سکونت، کار و یا مجتمع‌تان نیاز دارید و آن‌ها را مشخص کنید، اسپارد با توجه به سرویس‌های درخواستی شما میزان ساعت کار مورد نظر را پیشنهاد می‌کند.

اسپارد، سرویس هوشمند خدمات نظافت

در نهایت کافیست تا تاریخ و ساعتی که می‌خواهید خدمات را دریافت کنید را مشخص نمایید.

پس از دریافت و نصب اپلیکیشن اسپارد باید برای خود حساب کاربری ایجاد کنید و مشخصات خود را در آن وارد کنید.

اپلیکیشن اسپارد به صورت حرفه‌ای و منظمی طراحی شده است و شما را گیج و سردرگم نمی‌کند، برای ثبت سفارش جدید کافیست تا بر روی گزینه ثبت سفارش جدید کلیک کنید، نوع مکان مورد نظرتان را مشخص کنید و موقعیت مورد نظر را بر روی نقشه علامت‌گذاری کنید.

پس اتمام این مراحل باید تعداد اتاق و جزئیات را بسته به نوع مکان مشخص کنید تا در مرحله بعدی سایر خدمات به شما نمایش داده شود و در صورت تمایل می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید.

اسپارد، سرویس هوشمند خدمات نظافت

در نهایت روز، تاریخ، ساعت کاری مورد نیاز را اعمال کنید و منتظر متخصصین اسپارد باشید.

همچنین در منوی برنامه می‌توانید به سفارش‌ها، پشتییبانی و افزایش اعتبار دسترسی داشته باشید.

به نظر میرسد که اپلیکیشن اسپارد راه طولانی و البته موفقی را در پیش بگیرد.

اپ‌استور کافه‌بازار
  • اسپارد، سرویس هوشمند خدمات نظافت
  • اسپارد، سرویس هوشمند خدمات نظافت
  • اسپارد، سرویس هوشمند خدمات نظافت
  • اسپارد، سرویس هوشمند خدمات نظافت
شرکت : Espard
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط