اطلاعات عمومی

امين احمدی
رایگان

این روز‌ها نپرسیدن عیب نیست، ندانستن به شدت عیب است!

عصر حاضری که در آن قرار داریم عصر تکنولوژی و ارتباطات است و در آن اتفاقت عجیب‌وغریب زیادی رخ می‌دهد که دانستن آن‌ها خالی از لطف نیست.

بسیاری از افراد در بسیاری از زمینه‌ها اطلاعات کامل و دقیقی دارند ولی بسیاری دیگر اصلا اطلاع ندارند!

در بحث‌های زیادی مانند: پزشکی، اختراعات، تاریخ و... دانستنی‌هایی وجود دارد که اطلاع یافتن از آن‌ها می‌تواند شما را شوک کند.

اگر جزء افرادی هستید که کنجکاو بودن شما مانع از ندانستنتان می‌شود در ادامه با پانوشت همراه باشید.

اپلیکیشن‌های زیادی وجود دارند که اساس کار آن‌ها اطلاع رسانی و خبر است اما این دسته از محتوا‌ها جزء دانستنی‌ها دسته‌بندی نمی‌شوند بلکه دانستنی‌ها جزء محتواهایی هستند که باید آن‌ها را بدانید ولی نمی‌دانید!

اپلیکیشن اطلاعات عمومی نرم‌افزاری است که شما را از دنیای اخبار خارج می‌کند و به‌واسطه آن وارد دنیای عجایب و دانستنی‌ها می شوید.

این اپلیکیشن فوق‌العاده به شما کمک می‌کند تا طرز تفکرتان را از پایه و اساس درباره‌ی چیز‌ها و اتفاقاتی که جزء بایدها هستند باز کنید و از حقیقت شگفت زده شوید.

این نرم افزار توسط شرکت پارسی‌ها توسعه داده شده است و قدرت محتوا‌های آن باعث شده تا بیش از ۱۰۰ هزار کاربر فعال را از آن خود کند، همچنین برای پلتفرم‌های اندروید عرضه شده و به صورت رایگان قابل دریافت است.

اطلاعات عمومی این امکان را برای شما فراهم می کند تا به بیش از ۱۰۰۰ مقاله در ۱۰۰ دسته که خود در ۱۴ دسته‌بندی کلی که به بخش ایی از قبیل: پزشکی، تاریخی، چراها، دانستنی‌ها و... تقسیم بندی شده است دسترسی داشته باشید.

بخش جذابی که این اپلیکیشن برای کاربران علاقه‌مند خود فراهم کرده امکان ارسال مقالات و دانستنی‌ها توسط خود آن ها است تا یکدیگر را از اموراتی که گذشته و می‌گذرد آگاه سازند.

همچنین مقالاتی که کاربران برای تیم اطلاعات عمومی ارسال می‌کنند به راحتی تایید نمی‌شوند و از فیلترها و صافی‌هایی عبور می‌کنند تا اطلاعات سالم و سلامتی در اختیار مردم قرار بگیرد.

این نسخه از اپلیکیشن اطلاعات عمومی به صورت رایگان عرضه شده ولی برای دسترسی‌های بیشتر می‌توانید با ارسال مقاله و تایید شدن آن نسخه خود را به ورژن طلایی ارتقا دهید.

کافه‌بازار
  •  اطلاعات عمومی
  •  اطلاعات عمومی
  •  اطلاعات عمومی
  •  اطلاعات عمومی
شرکت : پارسی ها
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط