انبار

امين احمدی
رایگان

اگر جزء افرادی هستید که زیاد با حساب‌وکتاب سروکار دارید و یا محصولاتی را به هرنحوی ارئه می‌دهید و به فروش می‌رسانید بهتر است روش سنتی و قدیمی فاکتور و کاربن‌های کاغذی را فراموش کنید و به روش نوینی از ارائه این‌گونه خدمات  رو بیاورید.

اپلیکیشن انبار نرم‌افزاری حرفه‌ای و قدرتمند است که تا به امروز نمونه‌ی مشابه آن را مشاهده نکرده‌ایم، این اپلیکیشن که توسط گروه برنامه نویسی اورنج توسعه داده شده است به صورت مستقیم با حساب و کتاب و اجناس شما سروکار دارد و خدمات ارزنده‌ای را به شما ارائه می‌دهد.

انبار برای تمام مشاغل قابل استفاده می‌باشد و اطلاعات شما به هیچ وجه از بین نخواهد رفت و با استفاده از آن دیگر نیازی به کاغذ و کامپیوتر نخواهید داشت و محاسبات در آن به طور خودکار انجام می‌شوند.

انبار امور ثبت، نگهداری و فروش شما را آسان می‌کند و از  همه‌ی اطلاعات شما فایل پشتیبان می‌گیرد تا با خیال راحت به پردازش داده‌هایتان بپردازید.

به سرعت و به آسانی می‌توانید لیست خریداران و اجناس خود را در انبار ثبت کنید و در هر زمان و مکانی که نیاز داشتید بدون نیاز به فاکتور‌های فروش تغییراتی را در آن اعمال کنید و همان لحظه امضای خود را پای آن بزنید و برای مخاطبان مورد نظرتان ارسال کنید.

افزودن کالا در اپلیکیشن انبار به دو صورت دستی و یا با بارکد صورت می‌گیرد و همچنین می‌توانید برای اجناس مورد نظرتان بارکد بسازید و برای هرکدام عکس بگذارید.

همچنین امکان این وجود دارد تا بارکد های خود را با کد ایران و یا کد اروپا تولید کنید.

انبار بسیار حرفه‌ای  و قدرتمند عمل کرده و بارکد‌ها را به سرعت می‌خواند و اگر بارکدی تکراری باشد آن را تشخیص می‌دهد.

از امکاناتی که این اپلیکیشن به صورت دیجیتال در اختیار شما قرار می‌دهد می‌تواند به تولید فاکتور و پیش فاکتور اشاره کرد و برای هر کدام از آن‌ها تاریخ به صورت دستی و یا خودکار ثبت کنید.

می‌توانید با استفاده از این نرم افزار به محاسبه با ۳ روش گوناگون بپردازید و به دلار و یا ریال فاکتورهایتان را محاسبه کنید.

امکانات و ویژگی‌هایی که این اپلیکیشن در اختیار شما قرار می‌دهد شما را مجاب به دریافت و نصب آن می‌کند.

گروه برنامه نویسی اورنج انبار را با طراحی و ویژگی‌های خاصی برای پلتفرم‌های اندروید توسعه داده است و تا به امروز بیش از ۲ هزار کاربر فعال را از آن خود کرده است.

انبار سبکی ویژه و نوین در ارائه خدمات آمار و محاسبات است که به شما کمک می‌کند تا در آن واحد برای  خود و یا مشتری فاکتور ایجاد کنید و پای آن امضا بزنید و به راحتی توسط سرویس‌های گوناگون آن را ارسال کنید.

همچنیین ان امکان برای کاربران انبار فراهم شده است تا زبان اپلیکیشن را به صورت دلخواه انگلیسی و یا فارسی انتخاب کنند و بسته به نحو کارکرد خود ار آن بهرهمند شوند.

محاسبه در اینجا به ۳ صورت انجام می‌شود که در بخش تنظیمات می‌توانید به دلخواه خود آن را انتخاب کنید، محاسبه‌ی قیمت به صورت‌های زیر است:

۱. وزن* بهای هر واحد

۲. وزن* تعداد* بهای هر واحد

۳. تتعداد* بهای هر واحد

این اپلیکیشن به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دادهه شده است و برای دریافت مجوز و بسیاری امکانات دیگر ملزم به پرداخت حق اشتراک به مبلغ ۲۵۰۰ تومان خواهید بود. 

کافه‌بازار
  •  انبار
  •  انبار
  •  انبار
  •  انبار
شرکت : گروه برنامه نویسی اورنج
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط