انگلیسی را با داستان یاد بگیرید

آذین بکتاش
رایگان

خواندن داستان و دیدن فیلم بهترین روش‌های ماندگاری شما در فضای یادگیری هستند، چون تخیل را با شما همراه می‌کنند؛ پس اگر‌ می‌خواهید از حال و هوای یادگیری زبان دور نشوید، داستان خواندن را از همان اول جدی بگیرید. اینطوری هم یاد می‌گیرید هم خوش می‌گذرانید.

اپلیکیشن «داستان انگلیسی سطح یک» همانطور که از اسم‌اش پیداست، یک اپلیکیشن کاربردی برای در تماس بودن با زبان از طریق داستان است؛ اما این اپلیکیشن با فصل‌بندی هر داستان، قابلیت‌های آموزشی آن‌ را هم در نظر گرفته است.

کار با برنامه:

بعد از نصب برنامه، شش درس را با آیکون‌ها بر روی صفحه‌ی اصلی خواهید دید که هر کدام چند نسخه از یک داستان را روبروی خود دارد.

یک نسخه انگلیسی به همراه ترجمه فارسی در زیر هر پاراگراف، یک نسخه کاملا انگلیسی و آیکون سوم که با حرف «V» مشخص شده، لغات مهم هر داستان را به تفکیک و در یک جدول نمایش می‌دهد.

این اپلیکیشن پرداخت درون‌برنامه‌ای دارد و برای دریافت بخش سوم یعنی جدول لغات، باید هزینه‌ی لازم را بپردازید که البته مبلغ زیادی نیست؛ با سه هزار تومان می‌توانید برنامه را ارتقا دهید.

قابلیت‌ها:

ویژگی خوب این اپلیکیشن این است که متن داستان‌ها را علاوه بر اینکه به صورت مکتوب می‌خوانید، می‌توانید هر داستان را با فعال کردن فایل صوتی از نوار بالای صفحه، گوش بدهید. با این روش این فرصت را خواهید داشت تا هم گوش دادنتان قوی‌تر شود و هم با فایل صوتی کلمات را تکرار کرده و روی لهجه انگلیسی خودتان هم کار کنید.

برنامه گرافیک ضعیفی دارد و تعداد داستان‌ها هم شش قسمت بیشتر نیست، با این حال همین تعداد هم کاربردی هستند و می‌توانند کمک خوبی برای زبان خواندن از نوع داستان‌ محور باشند.

نقاط قوت:

جامع بودن محتوا برای سطح یک

امکان گوش دادن به فایل صوتی داستان‌ها

امکان ارتقای برنامه با پرداخت درون برنامه‌ای

نقاط ضعف:

تعداد کم داستان‌ها

گرافیک ضعیف

کم بودن قابلیت‌های برنامه برای برنامه‌ای از این نوع

کافه‌بازار
 • انگلیسی را با داستان یاد بگیرید
 • انگلیسی را با داستان یاد بگیرید
 • انگلیسی را با داستان یاد بگیرید
 • انگلیسی را با داستان یاد بگیرید
شرکت : آموزشگاه زبان نارین

نظرات

 • عکس کاربر
  محمد (تایید نشده) / ۱۲ مارس ۲۰۱۷ پاسخ

  بسیار عالی شرح دادین

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط