اپلیکیشنی برای افرادی که هدفدار ورزش می‌کنند!

مهسا اباذری
رایگان

اگر تمامی راه و روش‌های لاغری را امتحان کرده‌اید اما نتیجه‌ای نگرفته‌اید، به شما پیشنهاد می‌دهیم این بار Fun Fit را امتحان کنید.

Fun Fit در واقع تعداد قدم‌های شما را در پیاده روی شمارده و میزان کالری سوزانده شده را به نمایش می‌گذارد؛ اما مهم‌ترین قابلیتی که این نرم افزار کاربردی را از سایر برنامه‌های مشابه متمایز می‌کند، امکان تعیین هدف است. بدین معنی که شما می‌توانید میزان کالری که قصد دارید به صورت روزانه بسوزانید را وارد کرده و شروع به پیاده روی کنید. قابل ذکر است که این برنامه از سیستم عامل اندروید ۴.۱ به بالا پشتیبانی می‌کند.

 چنانچه شما نیز به استفاده از این برنامه کارآمد ترغیب شده‌اید، همین حالا نسبت به نصب آن بر روی پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید خود اقدام کرده و ما را در این نقد و بررسی همراهی کنید.

 

نگاهی به برنامه

میزان حجم اشغال شده گجت شما توسط Fun Fit حدود ۱۷ مگابایت است؛ بنابراین در هنگام نصب آن می‌بایست متحمل کمی صبر شوید، همچنین رابط کاربری از طراحی جذاب و کلاسیکی تشکیل شده است.اپلیکیشنی برای افرادی که هدفدار ورزش می‌کنند!

در بدو ورود، جهت عملکرد صحیح برنامه می‌بایست اطلاعات مربوط به «جنسیت، قد، وزن و ...» خود را وارد کنید. سپس صفحه‌ای باز می‌شود که به نمایش مقدار کل فعالیت بدنی شما در قالب‌های «زمان فعال، زمان پیاده روی و زمان دویدن» می‌پردازد. از طریق قسمت میانی نرم افزار قادر خواهید بود اطلاعاتی پیرامون «کالری‌های سوخته شده، مراحل تمرین، زمان پیاده روی و فاصله» را کسب کنید. جهت مدیریت پارامترهای مربوط به فعالیت بدنی خود، فقط کافیست آیکون (+) موجود در نوار ابزار برنامه را لمس کنید. 

و اما اساسی‌ترین بخش نرم افزار یعنی «تعیین هدف» که برای فعال‌سازی آن می‌بایست به منوی تعبیه شده در سمت چپ نوار ابزار و سپس آیتم «ابزارک» مراجعه کنید. تمامی پارامتر‌ها در این قسمت نمایان شده و با کلیک بر روی کاپ مربوط به هر یک، امکان تنظیم هدف روزانه میسر می‌شود.

در ادامه به بررسی نقاط قوت و ضعف Fun Fit خواهیم پرداخت.

 

نقاط قوت:اپلیکیشنی برای افرادی که هدفدار ورزش می‌کنند!

• امکان نمایش تعداد قدم‌ها در زمان پیاده روی و کالری‌های سوزانده شده

• امکان تعیین هدف برای فعالیت‌های خود

• مدیریت پارامترهای مربوط به فعالیت‌های بدنی

 

نقاط ضعف:

• در این برنامه نواقصی مشاهده نشد

 

در نظر گرفتن این نکته که در حال حاضر بیش از پنجاه هزار کاربر فعال در حال استفاده از Fun Fit هستند، می‌تواند اثبات روشنی بر مفید و کاربردی بودن این نرم افزار موبایلی پرطرفدار باشد.

کافه‌بازار
  • اپلیکیشنی برای افرادی که هدفدار ورزش می‌کنند!
  • اپلیکیشنی برای افرادی که هدفدار ورزش می‌کنند!
  • اپلیکیشنی برای افرادی که هدفدار ورزش می‌کنند!
  • اپلیکیشنی برای افرادی که هدفدار ورزش می‌کنند!
شرکت : HTC Research
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط