اپلیکیشنی کاربردی برای روشن شدن موتور یادگیری زبان

آذین بکتاش
رایگان

یکی از بهترین بهره‌هایی که می‌شود از دنیای اپلیکیشن‌ها برد، یادگیری زبان است. با استفاده از این روش ما می‌توانید از وقت‌های مرده‌تان برای یادگیری زبان بهره ببرید و از هرفرصتی استفاده کنید تا خودتان را در فضای یادگیری و مرور قرا دهید.
اپلیکیشن «آموزش زبان انگلیسی» یک برنامه ساده و روان برای آموزش در سطوح مقدماتی و متوسط است که می‌تواند اصطلاحا موتور شما را برای یادگیری زبان روشن کند.
کار با برنامه
پس از نصب برنامه باید از منوی صفحه اصلی به بخش «Main pege» بروید. در این بخش تقسیم بندی محتوایی را بر اساس موضوعات روزمره دارید که در دوازده موضوع تقسیم شده اند؛
برای هر موضوع مثلا خرید (Shoping) یا کار(Job) شما سه نوع دانش زبان به دست می‌آورید، شامل لغات مرتبط با آن موضوع، اصطلاحات و جملات سوالی متداول برای مکالمه حول آن موضوع و گرامر.
خلاقیت در نوع ارایه محتوا به کاربر مزیت مهم این برنامه است. همچنین هر یک از دوازده موضوع با آیکونی مشخص شده‌اند که اگر معنی آن‌را ندانید، مفهوم را می‌رسانند.
اگرچه شما با این اپلیکیشن به یک اشراف نصبی نسب به حوزه‌های متداول و روزمره زبان در سطح ابتدایی می‌رسید، اما کمبود این برنامه عدم قابلیت تلفظ صوتی کلمات است و ممکن است هنوز در تلفظ‌ها مشکل داشته باشید. همچنین این برنامه به طور کلی رابط کاربری خوبی دارد اما گرافیک آن ضعیف است و شما با فضای جذابی روبرو نیستید.

به طور کلی این برنامه برای کسانی که می‌خواهند یادگیری را شروع کنند، می‌تواند آغازگر خوبی باشد.

قابلیت‌ها

شما در قسمت لغات، امکان جستجوی موضوعی هم دارید.

نقطه قوت
مناسب و کاربردی بودن نحوه ارایه دانش زبان
نقطه ضعف
عدم امکان تلفظ صوتی در برنامه
گرافیک ضعیف

کافه‌بازار
  • اپلیکیشنی کاربردی برای روشن شدن موتور یادگیری زبان
  • اپلیکیشنی کاربردی برای روشن شدن موتور یادگیری زبان
  • اپلیکیشنی کاربردی برای روشن شدن موتور یادگیری زبان
  • اپلیکیشنی کاربردی برای روشن شدن موتور یادگیری زبان
شرکت : مهشید آبکار
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط