اپلیکیشن «مدیریت کارت‌های بانکی»، سبک و کاربردی

آذین بکتاش
رایگان

این‌ روزها هر کس را نگاه می‌کنی، به دلایل مختلف چندین و چند کارت بانکی توی کیف‌‌اش دارد. حالا وقتی قرار است شماره کارتی را برای کسی بفرستیم، هر بار باید اول کیف کارت را زیرو رو کنیم تا کارت مورد نظر را پیدا کنیم و بعد همت کنیم که یا از کارت عکس بگیریم یا تک‌تک شانزده رقم را تایپ کنیم و برای کسی بفرستیم.

اپلیکیشن «مدیریت کارت‌های بانکی»، سبک و کاربردیاپلیکیشن «مدیریت کارت‌های بانکی» یک اپلیکیشن سبک است که بدون اینکه حجم زیادی از حافظه گوشی شمارا اشغال کند یا باتری را خالی کند، این امکان را به شما می‌دهد که کلیه اطلاعات کارت‌های خود را یک‌جا درگوشی تلفنتان به ‌همراه داشته باشید و با استفاده از گزینه «به اشتراک‌گذاری»، به راحتی این اطلاعات را برای دیگران ارسال کنید.

از طرفی ممکن است با افراد زیادی در تجارت و کسب‌ و کار باشید، که برای انتقال وجه دائما به شماره کارت آن‌ها احتیاج پیدا کنید. به کمک این نرم افزار می‌توانید کلیه اطلاعات کارت‌های همکاران خود را ذخیره کنید و همیشه همراه داشته باشید، تا مجبور نشوید نسخه دست‌نویس را با خودتان این‌طرف و آن‌طرف ببرید یا هر بار از آن‌ها بخواهید شماره کارت برایتان ارسال کنند.

این برنامه مثل یک دفترچه مخصوص ثبت شماره‌ کارت عمل می‌کند و تعداد نامحدودی شماره کارت می‌توانید به آن اضافه کنید.

و اما قابلیت دیگر این برنامه این است که، امکان محاسبه خودکار شماره شبای حساب های بانکی را هم دارد.

شما کافی است بعد از نصب این اپلیکیشن یک رمز عبور برای آن تعریف کنید و با خیال راحت هر شماره کارتی که می‌خواهید را در آن ذخیره کنید تا موقع نیاز، احتیاج به زیرو رو کردن کیف پول یا دفترچه یادداشت‌تان نداشته باشید. با وجود این رمز خیالتان از امنیت دسترسی به اطلاعات کارت‌هایتان هم جمع است.

رابط کاربری برنامه نیز برای کاربرانش خوب و قابل فهم است.

نقاط قوت:

سبک و کم حجم

ساده و کاربردی

امکان ذخیره تعداد نامحدود شماره کارت 

امکان محاسبه خودکار شماره شبا

امکان استفاده از رمز عبور برای ورود به برنامه

رابط کاربری مناسب

نقطه ضعف:

عدم امکان اضافه کردن اطلاعات اینترنت بانک و تلفن بانک

کافه‌بازار
 • اپلیکیشن «مدیریت کارت‌های بانکی»، سبک و کاربردی
 • اپلیکیشن «مدیریت کارت‌های بانکی»، سبک و کاربردی
 • اپلیکیشن «مدیریت کارت‌های بانکی»، سبک و کاربردی
شرکت : افکار سیستم

نظرات

 • عکس کاربر
  کاظم (تایید نشده) / ۲۰ فوریه ۲۰۱۷ پاسخ

  سلام طبعتا استفاده از تکنولوزی های نوین بسیار وسوسه کننده و خوشایند ماانسانهاست . شما وقتی برای ثبت کارت بانکی تمام اطلاعات حساس و مهم کارت و وارد می کنی . امکان هر کونه سواستفاده رو ایجاد می کنی . مثلا : بانکها همراه بانک به مشتریان میدن و مسئولیت هرگونه سواستفاده ای رو تقبل می کنند. منظورم بحث امنیته ، اطمینان خاطر ، حال سوال من اینه که کی امنیت این مساله رو بعهده میگیره .

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط