ایران آفلاین داخل جیب شما

امين احمدی
رایگان

این روز‌ها کمتر کسی پیدا می‌شود که برای پیدا کردن آدرس مکانی، از ماشین پیاده شده و از افراد حاضر در محل به سوال پرسیدن مشغول شود؛ شاید نقشه‌های زیاد و گوناگونی را داخل دکه‌ها دیده باشید که به فروش می‌رسند و این سوال را از خود کرده باشید که اصلا این کاغذ‌ها به چه دردی می‌خورد؟

با توسعه تکنولوژی و گسترش روزافزون آن دیگر روش‌های سنتی و قدیمی جای خود را به روش‌های مدرن امروزی داده‌اند و این امر در هر زمینه‌ای در حال اتفاق افتادن است.

اپلیکیشن‌های زیادی توسعه داده شده‌اند و اساس کار آن‌ها نقشه و مسیریابی است، شما به کمک این‌گونه نرم‌افزار‌ها می‌توانید به هر نقطه دلخواهتان مسیر‌یابی کنید، مراکز و اماکنی را که به دنبال آن‌ها می‌گردید تنها با چند کلیک  ساده بیابید و افراد خانواده و دوستانتان را از محل لوکیشن خود مطلع بسازید.

Waze، Google Map و... از اپلیکیشن‌هایی هستند که این روز‌ها اخبار و حواشی زیادی را به خود اختصاص داده‌اند و حوزه فعالیت و خدمات و امکانات آن‌ها به قدری زیاد است که قادر به بررسی کامل آن‌ها نیستیم، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آن‌ها می‌توانید به صفحه مربوط به Waze و Google Map مراجعه کنید.

امروز به نقد و بررسی اپلیکیشنی بپردازیم که کارآیی زیادی دارد و می‌تواند در مواقع ضروری به کمک شما بیاید، در ادامه با پانوشت همراه باشید.

اپلیکیشن ایران آفلاین، نرم‌افزاری است که نقشه تمام نقاط ایران را در خود جای داده است و به شما اجازه می‌دهد تا به صورت آفلاین به نقشه ایران دسترسی داشته باشید.

نیاز به توسعه چنین اپلیکیشن‌ و نرم‌افزار‌ی همیشه احساس می‌شد، با این که نقشه‌های آفلاین نسبت به سایر اپلیکیشن‌های مسیریابی زیاد به چشم نمی‌آیند و کاربرد ندارند، ولی در نوع خود می‌توانند بسیار مفید و جمع‌وجور به نظر برسند.

ایران آفلاین داخل جیب شما

اپلیکیشن ایران آفلاین، یکی از بهترین بستر‌هایی است که نقشه کل ایران را در خود جای داده و آخرین دسترسی‌ها و تغییرات را در خود به روز کرده است.

شما با استفاده از این اپلیکشن می‌توانید شهر مورد نظر خود را از طریق آیتم برو به شهر ... انتخاب کنید و نقشه آن را در اختیار داشته باشید.

ویژگی دیگر این اپلیکیشن یافتن موقعیت شما با استفاده از GPS  است؛ شما می‌توانید مکان‌های مورد نظرتان را داخل برنامه ذخیره کنید تا بعدا به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

ایران آفلاین داخل جیب شما

قابلیت دیگر این نرم‌افزار امکان افزودن مکان جدید است، به این صورت که هرجای نقشه که می‌خواهید مکان جدیدی را ثبت کنید را لمس کنید و برای ذخیره آن بر روی علامت تاییدی بالای صفحه را لمس کنید.

ویژگی‌های برنامه: 

۱. پیدا کردن شهر، روستا و خیابان بر روی نقشه

۲. ارسال موقعیت فعلی برای دیگران

۳. ذخیره مکان جدید 

۴. نمایش موقعیت فعلی بر روی نقشه 

شما در این برنامه امکان دسترسی به  تمام راه‌های کشور را به صورت کامل خواهید داشت و می‌توانید بی‌نهایت موقعیت را همراه با تصاویر در آن ذخیره کنید.

این اپلیکیشن توسط فرهاد کارگران توسعه داده شده است و چیزی حدود ۵۰ مگابایت از حجم دیوایس اندرویدیتتان را به خود اختصاص خواهد داد و تا به امروز بیش از ۱۰۰ هزار کاربر فعال را از آن خود کرده است.

کافه‌بازار
  • ایران آفلاین داخل جیب شما
  • ایران آفلاین داخل جیب شما
  • ایران آفلاین داخل جیب شما
  • ایران آفلاین داخل جیب شما
شرکت : فرهاد کارگران
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط