بادصبا، اپلیکیشنی اختصاصی برای نمازگزاران

مهسا اباذری
رایگان

در زمان‌های نه چندان دور برای مطلع شدن از وقت نماز و شنیدن صدای اذان، یا باید گوش‌مان را به سمت بلندگوی مسجد محل تیز می‌کردیم، یا اینکه پیگیر رادیو و تلویزیون می‌شدیم؛ با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، اپلیکیشن‌هایی روانه بازار شده‌اند که قادرند در زمان مقرر به پخش اذان بپردازند.

اپلیکیشن تقویم اذان گو بادصبا تقویمی مذهبی است که علاوه بر نمایش امکانات یک تقویم معمولی، فرا رسیدن وقت نماز را نیز به کاربران خود اطلاع رسانی می‌کند.

تقویم اذان گو بادصبا قابل نصب و راه‌اندازی بر روی پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید می‌باشد.

نگاهی به برنامه

پس از نصب برنامه، جهت نمایش صحیح اوقات شرعی و پخش اذان، ملزم به تعیین افق، تنظیم تاریخ و ساعت دقیق می‌شوید. پس از شروع برنامه، در صفحه اصلی، با رابط کاربری زیبایی مواجه می‌شوید که به صورت پیش‌فرض تقویم شمسی را نشان می‌دهد، در قسمت پایین این صفحه علاوه بر نمایش وقایع و رویدادهای روزانه، اوقات شرعی نیز به چشم می‌خورد.بادصبا، اپلیکیشنی اختصاصی برای نمازگزاران

از امکاناتی که این تقویم مذهبی برای کاربران خود میسر می‌سازد، می‌توان به «ارائه ادعیه روز، گنجینه، نمایش قبله نما، امکان یادآوری رویدادها، وقایع و مبدل تاریخ» اشاره کرد که در ادامه به بیان مختصری از هریک خواهیم پرداخت.

ادعیه روز: این آیکون لیستی از دعاهای ماه مبارک رمضان، اعمال، آداب و دعاهای روز را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با کلیک بر روی هریک از گزینه‌ها، دعای مربوطه نمایش داده می‌شود.

گنجینه: در این قسمت امکان تماشای ویدئوهای مذهبی، تماشای پخش زنده اماکن مقدس که از تلویزیون پخش می‌شوند، گوش دادن به نیایش‌های مناسبتی و ... میسر است.

نمایش قبله نما: به جهت قبله نماز اشاره می‌کند.

بادصبا، اپلیکیشنی اختصاصی برای نمازگزارانیادآوری رویدادها: یکی از قابلیت‌های مهم دیگری که برنامه در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، امکان تنظیم یادآور برای کارها است. می‌توان کارهای مهم خود را در این قسمت یادداشت کرده و برایش زمان و ساعت تنظیم کرد تا برنامه در موعد تعیین شده آن را یادآوری کند.

وقایع: با کلیک بر روی این آیکون، لیستی از وقایعی که مربوط به ماه جاری بوده‌اند نمایش داده می‌شود. 

مبدل تاریخ: این گزینه جهت تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و بالعکس، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در صورتی که در هنگام استفاده از نرم‌افزار به مشکلی برخوردید، می‌توانید از طریق آیکون پشتیبانی که در سمت چپ بالای نوارابزار قرار گرفته استفاده کنید.

اگر امکانات مفید برنامه مورد توجه‌تان قرار گرفت، با استفاده از آیکون اشتراک‌گذاری آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و رای خود را ثبت کنید.

نقاط قوت

• امکان پخش اذان در زمان مقرر

• نمایش قبله نما

• ارائه ادعیه مناسبتی

• امکان یادآوری کارها

• مبدل تاریخ

نقاط ضعف

• عدم امکان ایجاد صفحه شخصی

تقویم اذان گو بادصبا، با امکانات مفید و کاربردی که به کاربران خود ارائه می‌دهد، باعث شده به یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های این حوزه تبدیل گردد و توسط کافه بازار به عنوان محبوب‌ترین و پرنصب‌ترین برنامه‌های سال ۹۳ انتخاب شود.

کافه‌بازار
  • بادصبا، اپلیکیشنی اختصاصی برای نمازگزاران
  • بادصبا، اپلیکیشنی اختصاصی برای نمازگزاران
  • بادصبا، اپلیکیشنی اختصاصی برای نمازگزاران
  • بادصبا، اپلیکیشنی اختصاصی برای نمازگزاران
شرکت : موج همراه
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط