بازآرتچه، بازارچه‌ای از دست‌سازه‌های هنرمندان ایران زمین

مهسا اباذری
رایگان

اگر به انواع صنایع دستی علاقه دارید، به دنبال یک هدیه زیبا و مناسب می‌گردید یا حتی از هنرمندان تولیدکننده محصولات دست‌ساز می باشید، اپلیکیشن بازآرتچه بستری را برای خرید و فروش محصولات دستی فراهم کرده است.

بازآرتچه این امکان را به کاربران خود می‌دهد که در بین غرفه و صنایع‌دستی‌های بی‌شمار با قیمت‌های گوناگون از سراسر کشور جست‌و‌جو کرده و محصولات دلخواه‌شان را بدون واسطه خریداری نمایند، همچنین برنامه به فروشندگان و هنرمندان نیز این امکان را می‌دهد که کالاهایشان را به سراسر مردم ایران معرفی کرده و به فروش برسانند.

نگاهی به برنامه

برای مشاهده و خرید کالا نیازی به ثبت نام نیست، اما برای فروش و ایجاد غرفه باید حساب کاربری ایجاد نمایید. بعد از ثبت نام می‌توانید برای غرفه‌تان اسم و لوگو در نظر بگیرید و صنایع‌دستی خود را همراه با قیمت، توضیح، شماره تماس و ... در اختیار خریداران قرار دهید.

بازآرتچه، بازارچه‌ای از دست‌سازه‌های هنرمندان ایران زمین

منوی اصلی برنامه در بر گیرنده آیکون‌های «صفحه اصلی، دسته‌بندی‌ها، جستجو و جدیدترین‌ها» است که در ادامه به شرح هریک می‌پردازیم؛

صفحه اصلی: اجناس مختلف بر اساس فیلترهای «انواع دسته‌بندی‌ها، کلکسیون، جدیدترین محصولات برگزیده و فروشگاه‌های برگزیده» در این بخش قرار دارند. با استفاده از هر بخش می‌توان به کالای مربوطه دسترسی پیدا کرد. منوی فروشگاه‌های برگزیده به معرفی هنرمندان می‌پردازد، همچنین اطلاعاتی از آنان مانند شماره تماس و لیست هنرهای دستی‌شان را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

دسته‌بندی‌ها: انواع اجناس در دسته‌بندی‌های گوناگون مانند «پوشاک، خانه و زندگی، خوراکی و شیرینی، کیف و کفش و ...» قرار می‌گیرند و دسترسی کاربر را راحت‌تر می‌سازند.

جستجو: اگر به دنبال محصول خاصی هستید، از این طریق می‌توانید آن را پیدا نمایید.

جدیدترین‌ها: جدیدترین کالاهایی که هنرمندان در بازآرتچه ثبت کرده‌اند را می‌توانید در این فیلد مشاهده نمایید.

در منوی آبی‌رنگ بالای برنامه امکاناتی از قبیل «دسترسی به تنظیمات و حساب کاربری، مشاهده محتوای سبد خرید، مدیریت پروفایل» در اختیار کاربر گذاشته می‌شوند.

بازآرتچه غیر از محل خرید و فروش صنایع‌دستی، برنامه‌ای برای اطلاع‌رسانی رویدادهای هنری نیز می‌باشد. با مراجعه به بخش رویدادهای هنری اپلیکیشن، می‌توان از زمان برگزاری نمایشگاه‌های هنری مختلف آگاه شد.

 نقاط قوت:

• رایگان بودن برنامه

• امکان داد و ستد بدون حضور واسطه

• دسته‌بندی مختلف کالاها

نقاط ضعف:

• یافت نشد

با توجه به اینکه بازآرتچه اولین بازارچه محصولات دست‌ساز برای تلفن همراه بوده و نیز موفق به کسب سومین مقام جشنواره ملی فرهنگی هنری ایران شده است، همچنین بستر خرید و فروشی که برای کاربران خود فراهم کرده، همه این موارد باعث شده این برنامه به یکی از موفق‌ترین اپلیکیشن‌های حوزه خرید تبدیل شود.

کافه‌بازار
  • بازآرتچه، بازارچه‌ای از دست‌سازه‌های هنرمندان ایران زمین
  • بازآرتچه، بازارچه‌ای از دست‌سازه‌های هنرمندان ایران زمین
  • بازآرتچه، بازارچه‌ای از دست‌سازه‌های هنرمندان ایران زمین
  • بازآرتچه، بازارچه‌ای از دست‌سازه‌های هنرمندان ایران زمین
شرکت : بازآرتچه
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط