بازی اسمش‌هیت (Smash Hit)

امين احمدی
رایگان

بازی هیجان‌انگیز اسمش‌هیت، با هماهنگی صدا و موسیقی، جلوه‌های بصری و محیط گرافیکی بازی، همه چیز را در مسیر شما قرار می‌دهد. این بازی نیاز به تمرکز دارد و زمان شما را به سفری که نه تنها به دوری دور بلکه به شکستن شیشه‌های زیبا که در سر راه شما قرار دارند دعوت میکند.

اسمش هیت را می‌توان یکی از زیباترین، پرطرفدارترین و هیجان انگیزترین بازی‌های کم حجم معرفی کرد که با دانلود بیش از ۱۰۰ میلیون بار از گوگل پلی، در صدر بازی‌های اندروید قرار گرفته است که امتیاز ۴.۴ را به خود اختصاص داده است و برای پلتفرم‌های اندروید و iOS در اختیار کاربران قرار گرفته است. 

روند بازی به این صورت است که شما میبایست با سرعتی مشخص در مسیر حرکت کنید و  موانع  را با استفاده از گوی‌های فلزی که در اختیار شما قرار گرفته است از سر راه خود بردارید. 

در این بازی شما باید در انواع محیط‌های مختلفُ به وسیله‌ی تعدادی محدود از گوی‌های فلزی، با ایجاد سر و صدا و شکستن کریستال‌ها، اتاق‌ها را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید و ساعت‌ها خود را سرگرم کنید. باید توجه داشته باشید گوی‌ها سنگین بوده و شما نباید گوی‌ها را از راه دور پرتاب کنید، چراکه ممکن است آن‌ها را از دست بدهید. 

هرچه شیشه بیشتر بشکنید امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد و با ورود به حساب گوگل و یا گیم سنتر خود می‌توانید رکورد‌های خود را با دیگران مقایسه کنید و با آن‌ها به رقابت بپردازید. 

صدای بسیار زیبای شکستن شیشه‌ها و یا صدای برخورد گوی‌ها با موانع در بازی Smash Hit دست به دست هم داده‌اند تا یک بازی فوق العاده زیبا را تجربه نمایید، اگر به دنبال یک بازی اعتیاد آور هستید که از آن خسته نشوید، این بازی می‌تواند انتخاب بسیار خوبی برای شما باشد.

در اسمش‌هیت موسیقی با صدای شکستن متناوب شیشه‌ها هماهنگ شده و هیجان بازی را در محیطی با جلوه‌های بصری و گرافیکی دوچندان کرده است. 

این بازی پایان مشخص ندارد و در واقع گارانتی شده که بازیکن ببازد، یعنی توپ‌ها و گوی‌های خود را تمام کند. بازی هدف خاصی ندارد و بازیکن باید رکوردهای خود را با دیگر دوستانش به اشتراک بگذارد.

طی کردن هر ۱٪ برای چک پوینت، ۱۰ امتیاز به بازیکن اضافه می‌شود. پس از پایان هر چک پوینت، بازیکن ۱۰۰۰ امتیاز به دست می‌آورد. 

این بازی برای پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل‌های اندروید و iOS به رایگان قابل دسترسی است.

ویژگی‌ها: 

*   بیش از ۵۰ اتاق مختلف با ۱۱ سبک گرافیکی. 

*   پخش انواع موسیقی‌های بسیار زیبا و دلنشین در حین بازی.

*   گرافیک بسیار خوب نسبت به حجم کم بازی، حجمی کمتر از ۵۰ مگابایت.

اپ‌استور کافه‌بازار
  • بازی اسمش‌هیت (Smash Hit)
  • بازی اسمش‌هیت (Smash Hit)
  • بازی اسمش‌هیت (Smash Hit)
  • بازی اسمش‌هیت (Smash Hit)
شرکت : Mediocre
چت
نظر بدهید

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط