با «میکروفون» استودیوی تک‌نفره خود را راه بیندازید

آذین بکتاش
رایگان

از دو حالت خارج نیست، یا جذبش می‌شوید و استعدادتان را کشف می‌کنید، یا از سرتان می‌افتد و خلاص؛ خوانندگی را می‌گویم. برای فهمیدن اینکه در زمینه با خودتان چند چند هستید، لازم نیست حتما خدا تومان پول کلاس خوانندگی بدهید. یک اپلیکیشن خوانندگی نصب کنید و خودتان را محک بزنید.
پیشنهاد ما اپلیکیشن جالب و به دردبخور میکروفون است که خیلی کاربردی کار یک استودیوی ضبط را برایتان می‌کند.
کار با برنامه
پس از ثبت‌نام در برنامه یک استریم مشترک با بقیه کاربران دارید که می‌توانید تمام بازخوانی‌های کاربران را گوش بدهید و امکان لایک و نظر دادن دارید.
برای شروع به کار از منوی نواری پایین صفحه آیکون میکروفون را لمس می‌کنید و به بخش انتخاب موسیقی پس زمینه مورد نظرتان می‌روید. در این بخش انواع آهنگ‌ها برای دانلود وجود دارد، که شما با لمس دکمه بازخوانی از منوی پایین صفحه، نسخه بی‌کلام موسیقی مورد نظرتان برای خوانندگی را دریافت می‌کنید.
در حالت عادی استفاده از میکروفون کاملا رایگان است اما این برنامه یک سری امکانات ویژه هم دارد که با پرداخت درون برنامه ای می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. مثلا بعضی از موسیقی‌ها جزو گزینه‌های ویژه هستند که برای دریافت آن‌ها باید به عنوان کاربر ویژه اعتبار دریافت کرده باشید.
به طور کلی روال کار این‌طور است که شما می‌توانید آهنگ مورد علاقه‌تان را ز لیست انتخاب کرده و گوش بدهید و با آن تمرین کنید، بعد نسخه بی‌کلام آن‌را از برنامه دریافت کرده و صدای خود را روی آن ضبط کنید. نهایتا برنامه نسخه تنظیم شده و ریمیکس شده صدای شما بر روی آهنگ را تحویلتان می‌دهد.

قابلیت‌ها

شما امکان امتحان کردن افکت ها و فیلتر های صدای متنوع را هم بر روی آهنگ خود دارید. همچنین قابلیت به اشتراک گذاری فایل نهایی خود را دارید.
نقطه قوت
کاربردی بودن برنامه
نقطه ضعف
تعداد زیادی از آهنگ‌ها غیر رایگان است

کافه‌بازار
  •  با «میکروفون» استودیوی تک‌نفره خود را راه بیندازید
  •  با «میکروفون» استودیوی تک‌نفره خود را راه بیندازید
  •  با «میکروفون» استودیوی تک‌نفره خود را راه بیندازید
  •  با «میکروفون» استودیوی تک‌نفره خود را راه بیندازید
شرکت : میکروفون
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط