با استفاده از اپلیکیشن تاکسی هوشمند آسایش سیستان، آسوده سفر کنید

مهسا اباذری
رایگان

اگر از شهروندان شهرستان زابل هستید یا آنجا را مقصد سفر و گردشگری خود قرار داده‌اید، دیگر نگران حمل و نقل درون شهری خود نباشید؛ ما به شما تاکسی هوشمند آسایش سیستان را معرفی می‌کنیم.با استفاده از اپلیکیشن تاکسی هوشمند آسایش سیستان، آسوده سفر کنید

اپلیکیشن تاکسی هوشمند آسایش سیستان، از پیشرفته‌ترین سیستم‌های سامانه حمل و نقل هوشمند در این منطقه می‌باشد که هدف خود را فراهم کردن آسایش، اطمینان و لذت یک سفر درون شهری قرار داده است.

برنامه تاکسی آسایش قابل نصب و راه‌اندازی بر روی پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید می‌باشد.

نگاهی به برنامه

پس از نصب رایگان نرم‌افزار، صفحه اصلی برنامه مقابل رویتان گشوده و این امکان را به شما می‌دهد که مبدا و مقصد سفر خود را در قالب نقشه معین کنید. پین نقشه بر روی موقعیت اصلی شما قرار دارد و مبدا را مشخص می‌کند، همچنین تعداد خودروهای آماده سرویس‌دهی نیز قابل مشاهده هستند. برای تعیین نقطه مقصد می‌توانید موقعیت آن را بر روی نقشه بیابید و با دوبار کلیک آن را نهایی کنید. اگر موفق به یافت نقاط مورد نظر نشدید، می‌توانید اسم منطقه را در کادر جستجو وارد کنید تا نرم‌افزار به طور خودکار آن را پیدا کند. پس از اینکه سفر خود را تعیین کردید، صفحه‌ای باز می‌شود که دربردارنده اطلاعات موبوطه از جمله زمان سفر، مسافت، اطلاعات راننده و هزینه می‌باشد. 

با استفاده از اپلیکیشن تاکسی هوشمند آسایش سیستان، آسوده سفر کنید

با کلیک بر روی منوی کاربری که در قسمت بالای سمت راست برنامه قرار دارد، گزینه‌های «مدیریت سفر، سفرهای من و به اشتراک‌گذاری» به چشم می‌خورند که در ادامه به تفصیل هریک خواهیم پرداخت.

مدیریت سفر: پس از تعیین سفر، از طریق این گزینه قادر خواهید بود اطلاعات کامل در مورد راننده مثل (نام و نام‌خانوادگی، شماره پلاک، نوع و رنگ خودرو) را مشاهده و یا تماس برقرار کنید، در این بخش دو آیکون «لغو سفر و تماس با ۱۸۳۴» نیز به چشم می‌خورند؛ در صورتی که به هر دلیلی تمایل نداشتید راننده نام برده ارسال شود، می‌توانید گزینه لغو سفر را کلیک کنید. در صورتی که هرگونه انتقاد یا پیشنهادی در مورد راننده مورد نظر داشتید، می‌توانید از طریق آیکون تماس با ۱۸۳۴، با واحد پشتیبانی تماس گرفته و آن را عنوان کنید.

سفرهای من: تاریخچه‌ای از سفرهایی که تاکنون با استفاده از نرم‌افزار تاکسی هوشمند آسایش سیستان رفته‌اید را به شما نشان می‌دهد.

به اشتراک‌گذاری: در صورتی که تمایل داشتید اطلاعات سفرتان را با دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید، می‌توانید از این آیکون استفاده کنید.

نقاط قوت

• امکان مشاهده اطلاعات کامل راننده‌ها

• امکان تماس با واحد پشتیبانی

• امکان مشاهده تاریخچه سفرها

• امکان مدیریت سفر

نقاط ضعف

• عدم وجود آیکون راهنما

تاکسی هوشمند آسایش سیستان، با استفاده از شعار «سرعت، اطمینان و لذت یک سفر درون شهری را با ما تجربه کنید» سعی کرده با ارائه خدمات خود به کاربران، آسایشی درخور شان آنان فراهم کند.

کافه‌بازار
  • با استفاده از اپلیکیشن تاکسی هوشمند آسایش سیستان، آسوده سفر کنید
  • با استفاده از اپلیکیشن تاکسی هوشمند آسایش سیستان، آسوده سفر کنید
  • با استفاده از اپلیکیشن تاکسی هوشمند آسایش سیستان، آسوده سفر کنید
  • با استفاده از اپلیکیشن تاکسی هوشمند آسایش سیستان، آسوده سفر کنید
شرکت : پارسیان سپهر مهر رضوان
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط