با اپلیکیشن «رژیم هوشمند» دستور غذایی را خودتان انتخاب کنید

آذین بکتاش
رایگان

تصمیم به چاق یا لاغر شدن هم از آن تصمیماتی است که هم همت می‌خواهد، هم برنامه‌ریزی؛ وگرنه مدام از دست خودمان نا‌‌امید می‌شویم و بعد سررشته کار را به امان خدا ول می‌کنیم؛ اپلیکیشن‌هایی که در این زمینه به ما کمک می‌کنند راه حل خوبی برای حفظ انگیزه و ادامه دادن مسیر هستند.

اپلیکشن «رژیم هوشمند» با رژیم هوشمندی که به شما می‌دهد، می‌تواند واکنش بدن شما را بسنجد و دستورالعمل‌های غذایی را با سنجش دقیق شرایط‌تان همراه کند؛ برخلاف دیگر رژیم‌ها در کار با رویه این اپلیکیشن، این شما هستید که غذای استفاده شده در رژیم را انتخاب می‌کنید.

این اپلیکیشن علاوه بر دستور العمل غذایی شما را به تحرک هم وا میدارد؛ ده‌ها ویدیوی ورزشی برای تمرینات پا، سینه، شکم و... در این برنامه دارید؛ همچنین مطالب گلچین شده جالب در مورد سلامت و تغذیه را می‌توانید در این اپلیکیشن مطالعه کنید.

کار با برنامه

پس از ثبت نام در برنامه با وارد کردن قد وزن، سن و جنسیت خود و اطلاعات تماس، برای شما یک پروفایل در برنامه ساخته می‌شود که متناسب با شرایط جسمی‌تان برای رژیم هدایت می‌شوید.

در صفحه ای برایتان باز می‌شود، در بالای صفحه به صورت اسلاید شو عکس افرادی را می بینید که با استفاده از این اپلیکیشن موفق شده اند وزن کم کنند.

در این صفحه نمودار کاهش وزن خود را در طی زمان خواهید دید. پایین کادر نمودار به شما اعلام شده با توجه به شرایط‌‌‌‌‌‌تان برای لاغر شدن، روزانه به چند دقیقه پیاده‌روی احتیاج دارید.

با اسکرول کردن صفحه در نوار میانی سه گزینه دارید «رژیم غذایی»، «سنجش سلامت» و «کالری‌شمار».

در بخش اول هر روز یک رژیم غذایی دریافت می‌کنید. در چهار بخش صبحانه، ناهار، میان‌وعده و شام، نوع علاقمندی‌خود را از بین غذاهایی که پیشنهاد داده می‌شود انتخاب می‌کنید؛ در این بخش از نوار سمت راست بالای صفحه هدف‌گذاری خود را هم از بین سه گزینه باید مشخص کنید: کاهش یک کیلو در هفته، کاهش ۷۵۰ گرم در هفته و یا کاهش ۵۰۰ گرم در هفته.

بعد از انتخاب غذا‌ها میزان کالری آن‌ها به نسبت میزان کالری مورد نیاز روزانه شما محاسبه شده و در صورت بیشتر بودن از حد مجاز به شما اعلام می‌شود.

گرافیک برنامه خوب است اما رابط کاربری شلوغ و بی نظم به نظر می‌رسد که ممکن است کمی سردرگم‌تان کند.

روی هم رفته این برنامه کاربردی با اضافه کردن گزینه‌هایی چون تست سلامت، ویدیو‌های ورزشی و کالری شمار که روی صفحه اول با لمس نوار میانی می‌توانید واردشان شوید، به اضافه روش خلاقانه‌ای که برای رژیم غذایی در نظر گرفته، شانس شما را برای موفقیت در کاهش وزن بالا می‌برد.‌

نقطه قوت

خلاقیت در ارایه رژیم غذایی

کاربردی بودن قابلیت‌ها

داشتن ویدیوی ورزشی

نقطه ضعف

رابط کاربری شلوغ و بی نظم

 

کافه‌بازار
  • با اپلیکیشن «رژیم هوشمند» دستور غذایی را خودتان انتخاب کنید
  • با اپلیکیشن «رژیم هوشمند» دستور غذایی را خودتان انتخاب کنید
  • با اپلیکیشن «رژیم هوشمند» دستور غذایی را خودتان انتخاب کنید
  • با اپلیکیشن «رژیم هوشمند» دستور غذایی را خودتان انتخاب کنید
شرکت : لورازیا
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط