با اپلیکیشن خبر فوری زود‌تر از بقیه اخبار را دریافت کنید

مهسا اباذری
رایگان

هر روزه حجم عظیمی از اخبار و اطلاعات در حال تبادل هستند که دنبال کردن همه آن بر هیچ فردی میسر نیست؛ گروه دوات برای رفع این مشکل دست به طراحی اپلیکیشنی همه جانبه زده و نام آن را خبر فوری نهاده‌ است. 

اپلیکیشن خبر فوری خبرهای روز ایران و جهان در موضوعات ورزشی، سیاسی، اقتصادی و ... را از خبرگذاری‌های معتبر دریافت و در اختیار کاربران قرار می‌دهد. 

نکته بسیار مهم در ارائه اخبار این است که تنها چند خبر روزانه در زمره خبرهای مهم و فوری قرار می‌گیرند که مطالعه آنها برای خوانندگان به اصطلاح «داغ» محسوب می‌شود اما اغلب رسانه‌ها زمانی این اخبار را منتشر می‌سازند که دیگر اخبار «داغ» به شمار نمی‌روند؛ با استفاده از برنامه خبر فوری جزء اولین افرادی باشید که اخبار داغ را مطالعه می‌کنند.

نگاهی به برنامه؛

در منوی بالای سمت راست برنامه امکاناتی نظیر «صفحه اصلی، دسته بندی‌ها، خبرخوان و درباره ما» مشاهده می‌شود که در ادامه به بیان هریک می‌پردازیم؛

صفحه اصلی: خلاصه‌ای از مهمترین اخبار روز به ترتیب تاریخ در صفحه اصلی قرار دارند. در هر خبر دو آیکون پیوست و اشتراک‌گذاری به چشم می‌خورند. با کلیک بر روی گزینه پیوست به سایر صفحات اجتماعی برنامه (مثل تلگرام) ارجاع داده می‌شویم، همچنین اگر خبری مورد توجه‌تان قرار گرفت، می‌توانید آن را با دوستانتان از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دسته بندی‌ها: از طریق این بخش به هشتگ‌های خبری منتشر شده در اپلیکیشن دسترسی خواهید داشت، مزیت این گزینه دسترسی آسانتر و سریعتر می‌باشد.

خبرخوان: با استفاده از این آیکون به موضوعات خبری در خبرگذاری‌های مختلف دسترسی خواهید داشت. دسته‌بندی مختلف اخبار همانند «ورزشی، اقتصادی، تکنولوژی و ...» از منابع معتبر خبررسانی همانند‌ «ارانیکو، زومیت، تابناک و ...» قرار گرفته‌اند.

نقاط قوت:

• ارائه سرتیتر مهمترین اخبار روز

• دسته‌بندی موضوعات برای دسترسی سریعتر و آسانتر

نقاط ضعف:

• عدم شرح کامل اخبار

تا به امروز گروه دوات توانسته در حوزه طراحی اپلیکیشن‌های موبایل و محتوای دیجیتال ، به نیازهای بازار و مشتریان خود پاسخ مناسبی ارائه دهد. به زودی شاهد موفقیت روزافزون این گروه موفق خواهیم بود.

کافه‌بازار
  • با اپلیکیشن خبر فوری زود‌تر از بقیه اخبار را دریافت کنید
  • با اپلیکیشن خبر فوری زود‌تر از بقیه اخبار را دریافت کنید
  • با اپلیکیشن خبر فوری زود‌تر از بقیه اخبار را دریافت کنید
  • با اپلیکیشن خبر فوری زود‌تر از بقیه اخبار را دریافت کنید
شرکت : دوات
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط