با بروزرسانی به روز باشید

امين احمدی
رایگان

این روزها که تکنولوژی روز به روز در حال گسترش است و از توسعه گجت‌ها و ربات‌ها گرفته تا دستیار‌های هوشمند هر روز اخبار‌های جدیدی به گوش ما می‌رسد از این رو باید منابعی وجود داشته باشد تا ما را از آخرین به روزرسانی‌ها و تغییر و تحولات اخیر دنیای علم تکنولوژی مطلع سازد.

در ادامه به نقد و بررسی اپلیکیشنی می‌پردازیم که در حوزه اخبار تکنولوژی فعالیت می‌کند، با پانوشت همراه باشید.

اپلیکیشن بروزرسانی بستری است که در آن می‌توانید از آخرین تغییر و تحولات قرن ۲۱ در زمینه تکنولوژی و IT مطلع شوید.

اپلیکیشن بروزرسانی اخبار تکنولوژی  را لیست وار بارگذاری کرده و جزئیات انتشار آن را به صورت دقیق در قسمت پایین آن درج می‌کند.

اخبار از وب‌سایت‌های مختلف و معتبر با تدابیر و مهندسی‌های انجام شده از طریق هوش مصنوعی جمع‌آوری می‌شوند و داخل اپلیکیشن گنجانده می‌شوند.

با کلیک بر روی هر خبر می‌توانید جزئیات بیشتری مربوط به ان را مشاهده کنید و نظر خود را راجع به آن‌ها ثبت کنید و آن‌ها را لایک کنید.

در قسمت منوی این اپلیکیشن با گزینه‌هایی همچون صفحه‌های مجازی بروزرسانی، کالا‌های ویژه فروشگاه آنلاین و مطالب پسند شده را مشاهده کنید و همچنین گیفت کارت برای اپل و یا گوگل خریداری کنید.

درکا مطالب خاص دیگری در رابطه با این اپلیکیشن وجود ندارد و تا کنون بیش از ۲۰ هزار کاربر فعال را از آن خود کرده و چیزی حدود ۴ مگابایت از حجم دیوایس اندرویدی شما را به خود اختصاص خواهد داد.

 

کافه‌بازار
  • با بروزرسانی به روز باشید
  • با بروزرسانی به روز باشید
  • با بروزرسانی به روز باشید
  • با بروزرسانی به روز باشید
شرکت : بروزرسانی
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط