با قفل حرفه‌ای برنامه‌ها امنیت داشته باشید

امين احمدی
رایگان

‌همه‌ دیوایس‌های هوشمند تدابیر امنیتی زیادی را برای حفظ حریم و اطلاعات کاربران در اختیار آن‌ها قرار داده‌اند و به آنها اجازه می‌دهند تا با رمز گذاری از ورود افراد دیگر به دیوایس آن‌ها جلوگیری شود.

امروزه با گسترش تکنولوژی و همچنین دنیای ارتباطات، گوشی‌های موبایل به اسناد و مدارک شخصی ما تبدیل شده‌اند که قطعا تمایل دسترسی به آن‌ها را توسط افراد دیگر نداریم.

آلبوم‌های تصاویر، پیام‌رسان‌ها، سرویس‌های ایمیل، صفحه‌های مجازی و سرویس‌های مختلف به همراه مخاطبین و... همه‌و‌همه مواردی هستند که اطلاعات مهم شخصی ما در آن‌ها قرار دارد و اگر به دست افرادی خاص و سود جو بیفتند می‌تواند اعصاب خردی و استرس زیادی را برای ما به همراه داشته باشد.

با این که همه ما از تدابیر امنیتی مانند پسورد، الگو‌ها و فینگر پرینت برای ورود به دیوایس‌های هوشمندمان استفاده می‌کنیم باز هم نمی‌توان با قاطعیت از نظر امنیت آن مطمئن شد به همین دلیل اپلیکیشن‌های زیادی توسعه دادهد شده‌اند که امکانات و رمز‌گذاری‌های اضافه بر سازمان‌ آن‌ها تا حدودی می‌تواند خیال ما را راحت کند.

در ادامه به نقد و بررسی «اپلیکیشن قفل حرفه‌ای برنامه‌ها+فضول گیر» می‌پردازیم، با پانوشت همراه باشید.

این اپلیکیشن تدابیر امنیتی ویژه‌ای را برای اربران خود در نظر گرفته است و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا برنامه‌ها و امنیت دیوایس هوشمند اندرویدی خود را مدیریت کنند.

با این برنامه می‌توانید خیلی سریع و راحت بر روی برنامه‌های خود مانند پیامک‌ها، گالری و هر برنامه‌ی دیگری قفل بزارید تا از شر افراد فضول و مزاحم در امان باشید.

این برنامه این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا کسی نتواند به هیچ برنامه‌ای بر روی دیوایس شما دسترسی داشته باشد و همچنین تماس‌های دریافتی شما را پاسخ دهد.

نکته‌ای که باید به آن توجه شود این است که پس از نصب برنامه اگر گزینه جلوگیری از حذف را فعال کنید باید مراحل پیچیده‌ای را طی کنید تا آن را حذف کنید.

این برنامه دقیقا بر روی تمام اپلیکیشن‌های شما قفل می‌گذارد و همچنین در قسمت تنظیمات آن می‌توانید امکانات ویژه‌ای مانند فضول گیر و آژیر کشیدن را فعال کنید.

نحوه کار این آیتم به این صورت است که با فعال کردن دزدگیر و فضول گیر آن، از افرادی که داخل دیوایس شما کنجکاوی می‌کنند و یا قصد دسترسی به برخی برنامه ها را دارند توسط دوربین جلو عکس برداری می‌شود و روز و ساعت و تاریخ آن نیز زیر هر فرد و تصویر مربوط به آن نمایش داده می‌شود.

در نهایت با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید امنیت اطلاعات دیوایس اندرویدیتان را تضمین کنید و اجازه ورود افراد دیگر را به داخل آن را ندهید.

این اپلیکیشن توسط گروه نرم افزاری کربن توسعه داده شده و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده است، همچنین تا به امروز بیش از ۵۰۰ هزار کاربر فعال را از آن خود کرده و چیزی حدود ۴ مگابایت از حجم دیوایستان را اشغال خواهد کرد. 

ویژگی‌ها: 

۱. قابلیت شخصی سازی صفحه قفل 

۲. تنظیمات پیشرفته و متنوع

۳. امکان قرار دادن قفل عددی دلخواه برای برنامه‌ها

۴. امکان تغییر قفل (الگو، پین)

۵. قابلیت جلوگیری از حذف برنامه

 

کافه‌بازار
  • با  قفل حرفه‌ای برنامه‌ها امنیت داشته باشید
  • با  قفل حرفه‌ای برنامه‌ها امنیت داشته باشید
  • با  قفل حرفه‌ای برنامه‌ها امنیت داشته باشید
  • با  قفل حرفه‌ای برنامه‌ها امنیت داشته باشید
شرکت : گروه نرم افزاری کربن
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط