با مرورگر چابک Opera، مصرف اینترنت‌تان را کاهش دهید

آذین بکتاش
رایگان

اگرچه سرعت و چابکی یک مرورگر مهم‌ترین معیار آدم برای استفاده از آن است، اضافه شدن مزیت‌هایی مثل رابط کاربری و امکانات جانبی آن است که می‌تواند علاوه بر سرعت در انتخاب ما تاثیر بگذارد.

یک مرورگر باید بتواند کاری بیشتراز بازکردن صفحات انجام بدهد تا بتواند نظر مارا جلب کند؛ خوب است بدانید در بین مرورگرهای مختلف مرورگر Opera این مزیت را دارد که هم مصرف اینترنت را کنترل می‌کند و هم علاوه بر مرورگر، فیدخوان هم هست. اگر برای باز کردن صفحات از اینترنت ۳G یا ۴G استفاده می‌کنید، این اپلیکیشن می‌تواند بهترین انتخاب شما برای باز کردن صفحات در گوشی اندروید باشد.

کار با برنامه 

با مرورگر چابک Opera، مصرف اینترنت‌تان را کاهش دهید

مرورگر: Opera هم مثل هر مرورگر دیگر منوی جستجو را در بالای صفحه دارد و تعدادی صفحه پرطرفدار را در پیش‌ فرض به شما پیشنهاد می‌دهد. صفحاتی مثل جی‌میل، گوگل آمازون و...؛ خوبی‌اش این است که شما در همین صفحه اصلی با لمس آیکون مثبت در انتهای آیکون صفحات پیشنهادی می‌توانید صفحات محبوب دیگرتان را به این لیست اضافه کنید. این مرورگر در هنگام باز کردن صفحات وب خود به خود تبلیغات را مسدود می‌کند و همچنین با فشرده‌سازی فایل‌های عکس و ویدیو در صفحاتی که باز می‌کنید، در حجم اینترنت صرفه‌جویی می‌کند که این مزیت مهمی برای آن محسوب می‌شود.

فید‌خوان: اپرا این قابلیت را دارد تا شما محتوای دلخواهتان را با نظم و سرعت دنبال کنید. آن هم با دنبال کردن فید آن‌ها در خود مرورگر. اینطوری شما برای باز کردن صفحاتی که مشتری ثابت آن‌ها هستید، احتیاج به وارد کردن لینک صفحه در مروگر ندارید و هر بار لیست مطالب به روز شده سایت‌های محبوبتان را در مرورگر خواهید یافت؛ برای استفاده از فید‌خوان از همان منوی بالای صفحه گزینه «Feed» را دارید که با ورود به این بخش می‌توانید فید صفحات محبوبتان را از نوار ابزار پایین صفحه اضافه کنید تا با هر بار باز کرد مرورگر آخرین به روز رسانی‌سایت‌های منتخب‌تان باخبر شوید.

خبرخوان: و اما نهایتا Opera یک خبرخوان هم هست. یعنی شما با نصب این اپلیکیشن از خبر‌های روز دنیا با چهار تقسیم‌بندی اصلی با خبر می‌شوید. این مرورگر در چهار تقسیم بندی سرگرمی، خبر( که خبر مهم در همه حوزه‌ها است)، ورزش و تکنولوژی، معتبر‌ترین رسانه‌های دنیا را رصد کرده و اخبارشان را نمایش می‌دهد.

روی هم رفته اپرا با قابلیت‌های منحصر به فردش، یک مرورگرعالی برای گوشی است؛ اگر تا به حال از دستتان در رفته، خوب است امتحانش کنید.

نقاط قوت

صرفه جویی در اینترنت از طریق فشرده سازی عکس‌ها و ویدیو 

سرعت خوب

قابلیت فیدخوانی علاوه بر بازکردن صفحات

قابلیت خبرخوان

مسدود کردن خودکار تبلیغات در هنگام باز کردن صفحات وب

نقاط ضعف

این مرورگر قابلیت‌ها و رابط کاربری خوبی دارد و نقطه ضعف خاصی در آن دیده نشد.

 

کافه‌بازار
  • با مرورگر چابک Opera، مصرف اینترنت‌تان را کاهش دهید
  • با مرورگر چابک Opera، مصرف اینترنت‌تان را کاهش دهید
  • با مرورگر چابک Opera، مصرف اینترنت‌تان را کاهش دهید
  • با مرورگر چابک Opera، مصرف اینترنت‌تان را کاهش دهید
شرکت : Opera
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط