با کمک اپلیکیشن چطوری تمیزش کنم، همیشه وسایلتان می‌درخشند

مهسا اباذری
رایگان

تا به حال برایتان پیش آمده که هر چه تلاش کنید لکه روی لباستان برطرف نشود، یا اینکه هر چه ظروف بلوری را می‌شویید برق نزنند؟ برنامه چطوری تمیزش کنم، راهنمای جامع تمیزکاری و نظافت است که می‌تواند در این زمینه کمک‌یار شما باشد.

چطوری تمیزش کنم، با ارائه لیستی از انواع راهکارهای مفید جهت تمیز کردن انواع اشیاء موجود در خانه یا محل کار مورد استفاده قرار می‌گیرد، این نرم‌افزار کاربردی قابل نصب و راه‌اندازی بر روی پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید می‌باشد.

نگاهی به برنامه؛

پس از نصب، در محیط کاربری ساده برنامه سه گزینه «فهرست، درباره ما و خروج» به چشم می‌خورند. با کلیک بر روی آیکون «فهرست» وارد صفحه اصلی نرم‌افزار خواهید شد که در آن لیستی از انواع راهکارها همانند «نحوه تمیز کردن لکه‌های روی دیوار، نحوه تمیز کردن تخت گوشت، روش‌هایی جهت تمیز کردن کفپوش‌های سرامیکی، نحوه تمیز کردن گل‌های مصنوعی، نکاتی برای شستشوی بهتر لباس و ...» وجود دارند. با انتخاب راهکار موردنظر صفحه‌ای باز می‌شود که به ارائه توضیحاتی پیرامون آن می‌پردازد، از دیگر قابلیت‌هایی که در این بخش به چشم می‌خورند امکان اشتراک از طریق شبکه‌های اجتماعی و افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها است؛ اگر مطلبی مورد توجه‌تان قرار گرفت و تمایل داشتید با دوستان خود به اشتراک بگذارید، می‌توانید از این قسمت استفاده کنید. در صورتی که از متنی خوشتان آمد، با کلیک بر روی آیکون ستاره که در سمت چپ بالای صفحه قرار دارد، آن را به لیست علاقه‌مندی‌های خود افزوده تا در آینده دسترسی راحت‌تری به آن داشته باشید.

با کمک اپلیکیشن چطوری تمیزش کنم، همیشه وسایلتان می‌درخشند

در نوارابزار بالای برنامه، از چپ به راست گزینه‌های «جستجو، لیست علاقه‌مندی‌ها و خانه» تعبیه شده‌اند که به شرح مختصری از هریک خواهیم پرداخت؛

با کمک اپلیکیشن چطوری تمیزش کنم، همیشه وسایلتان می‌درخشندجستجو: اگر موفق به یافتن راهکار مورد نظر خود نشدید، با استفاده از این گزینه می‌توانید آن را جستجو کنید.

لیست علاقه‌مندی‌ها: مطالبی که به عنوان علاقه‌مندی‌ها به لیست خود اضافه کرده بودید، از این بخش در دسترس قرار می‌گیرند.

خانه: هرجایی از برنامه که باشید، با کلیک بر روی این گزینه به صفحه اصلی ارجاع داده می‌شوید.

نقاط قوت:

• محیط کاربری ساده و قابل فهم

• ارائه راهکارهای مفید و موثر در زمینه نظافت

• دسته‌بندی مطالب برای دسترسی آسان‌تر

نقاط ضعف:

• وجود تبلیغات بسیار در هر صفحه

• محیط کاربری برنامه تماما به رنگ سبز است که باعث خستگی کاربر از محیط می‌شود

صرف نظر از معایب مذکور، با توجه به رایگان بودن و ارائه راهکارهای مفیدی که برنامه در اختیار کاربران قرار می‌دهد، می‌توان اپلیکیشن «چطوری تمیزش کنم» را یکی از بهترین برنامه‌های این حوزه دانست.

کافه‌بازار
 • با کمک اپلیکیشن چطوری تمیزش کنم، همیشه وسایلتان می‌درخشند
 • با کمک اپلیکیشن چطوری تمیزش کنم، همیشه وسایلتان می‌درخشند
 • با کمک اپلیکیشن چطوری تمیزش کنم، همیشه وسایلتان می‌درخشند
 • با کمک اپلیکیشن چطوری تمیزش کنم، همیشه وسایلتان می‌درخشند
شرکت : عبدالله داداشی

نظرات

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط