با GO Kyboard Lite، یک صفحه کلید شاد و جذاب داشته باشید

آذین بکتاش
رایگان

حوصله‌تان از کیبوردتان سر رفته؟ خب یکی از اولین قدم‌‌هایی که برای راحت و راضی بودن با فضای داخلی گوشی‌تان باید بردارید، این است که یک کیبورد باب طبع داشته باشید و با انتخاب تم‌های جالب، محیط آن‌را برای خودتان جذاب کنید.

بالاخره یک گوشی است و کیبوردش؛ اگر دوستش نداشته باشید و کارتان راه نیندازد می‌ارزد تا مرز عوض کردن گوشی پیش بروید. ولی البته وقتی اپلیکیشن‌های مختلف شخصی‌سازی در بازار هست لازم نیست کار به آن‌جاها بکشد.

GO Keyboard Lite یکی از جالب‌ترین اپلیکیشن‌های شخصی‌سازی صفحه کلید است که هم کارایی آن‌ را بالا می‌برد، هم امکاناتی برای زیبا کردن فضای گوشی دارد.   

کار با برنامه

بعد از نصب این اپلیکیشن صفحه کلید شما با امکانات جدیدی، تغییر شکل می‌دهد. 

انتخاب تم: همچنین شما گزینه‌هایی برای انتخاب تم کیبورد دارید که می‌توانید امتحان‌شان کنید. البته شما نمونه تم‌ها را دارید و با انتخاب هر کدام، می‌توانید نصب و به قابلیت‌ برنامه اضافه‌اش کنید.

شخصی‌سازی با عکس در پس‌زمینه: با این برنامه شما می‌توانید پس زمینه صفحه کلید را با عکس مورد علاقه‌تان، شخصی کنید که امکان جالبی محسوب می‌شود. با لمس گزینه بک‌گراند به صفحه‌ عکس‌هایی ‌می روید که  قابلیت پس زمینه شدن را دارند، فقط باید آن‌ها را جدا دانلود کنید. 

ایموجی و استیکر: همچنین شما با این کیبورد جدید می‌توانید فرستادن متن را با بیش از هزار ایموجی رنگی و جالب و استیکر‌هایی که هر هفته آپدیت می‌شوند همراه کنید. این یعنی شما به استیکر‌ها و ایموجی‌های اپ پیام‌رسان وابسته نیستید و به صورت مستقل در گوشی خودتان آن‌ها را دارید.

تغییر فونت: شما با این اپلیکیشن همچنین می‌توانید فونتی که در متن چت‌ها استفاده می‌شود را تغییر بدهید.

البته این را مد نظر داشته باشید که این اپلیکیشن بیشتر فکر روحیه شماست تا تایپ راحت. این احتمال وجود دارد که با کارایی صفحه کلید‌ش آنقدر‌ها احساس راحتی نکنید، اگر جزو افرادی هستید که تایپ انگلیسی را به تایپ فارسی ترجیح می‌دهید، احتمالا با آن احساس راحتی بیشتری خواهید کرد. 

نقاط قوتبا GO Kyboard Lite، یک صفحه کلید شاد و جذاب داشته باشید

امکان گذاشتن عکس در پس‌زمینه کیبورد

امکان تغییر تم

اضافه کردن ایموجی

استیکر‌های اختصاصی

قابلیت تغییر فونت

نقطه ضعف

این برنامه برای کیبورد‌های انگلیسی است و روی زیبایی تاکید دارد تا بالا بردن قابلیت‌های تایپ

 

کافه‌بازار
  • با GO Kyboard Lite، یک صفحه کلید شاد و جذاب داشته باشید
  • با GO Kyboard Lite، یک صفحه کلید شاد و جذاب داشته باشید
  • با GO Kyboard Lite، یک صفحه کلید شاد و جذاب داشته باشید
  • با GO Kyboard Lite، یک صفحه کلید شاد و جذاب داشته باشید
شرکت : GO Dev Team
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط