با Google Docs فایل‌های متنی را تمام و کمال مدیریت کنید

آذین بکتاش
رایگان

اگر اهل کار با ورد هستید، نباید تا حالا Google Docs را از دست داده باشید؛ این اپلیکیشن یکی از کاربردی‌ترین برنامه‌های این شرکت است که برای بازکردن و ویرایش فایل‌های متنی ورد بر روی گوشی تلفن و تبلت ارایه شده است.

کار با برنامه

اگرچه شما با اپلیکیشن Drive گوگل که به سرویس ابری گوگل متصل است، می‌توانید اسناد اداری شامل Word, Excel و Powerpoint را باز کنید، اما Google Docs یک اپلیکیشن مستقل است که برای استفاده ازآن ضرورتا احتیاجی به آنلاین بودن ندارید و آفلاین هم کار می‌کند. از طرفی امکانات کاملی برای ایجاد سند جدید دارد؛ Google Docs قابلیت‌هایی مشابه نرم افزار Word دارد که در آفیس ویندوز به کار می‌گیریم.

با این اپلیکیشن می‌توانید فایل‌های ورد را پس از دریافت باز کنید، ویرایش کنید و یا اسناد جدید بسازید. شما علاوه بر نوشتن متن امکان اضافه کردن عکس را هم دارید و با این اپلیکیشن به خوبی از پس ساختن اسناد اداری در گوشی تلفن همراه‌تان بر خواهید آمد.

پس از نصب برنامه فایل‌های متنی گوشی شناسایی و در محیط اپلیکیشن لیست خواهد شد. برای ایجاد فایل جدید هم باید آیکون مثبت را از پایین سمت راست صفحه لمس کنید تا با انتخاب قالب مدنظرتان، وارد بخش تایپ و ویرایش شوید. در صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود شما خلاصه‌ای از ابزارهای مهم نرم‌افزار ورد را خواهید داشت.

رابط کاربری برنامه خوب است و با توجه به کارآیی تعریف شده‌اش قابلیت‌های خوبی دارد.

با Google Docs فایل‌های متنی را تمام و کمال مدیریت کنید

نقاط قوت

قابلیت تنظیم سند‌های متنی

امکان استفاده آفلاین از برنامه

نقطه ضعف

با توجه با کارکرد متمرکز این اپلیکیشن قابلیت‌ها و رابط کاربری خوب تعریف شده و نقطه ضعف خاصی ندارد.

 

کافه‌بازار
  • با Google Docs فایل‌های متنی را تمام و کمال مدیریت کنید
  • با Google Docs فایل‌های متنی را تمام و کمال مدیریت کنید
  • با Google Docs فایل‌های متنی را تمام و کمال مدیریت کنید
شرکت : گوگل
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط