با Waze سریع‌تر به مقصد برسید!

ستاره ارانی
رایگان

سفر به شهر بزرگی مانند تهران را در نظر بگیرید؛ چگونه قرار است مسیر رسیدن به هتل را پیدا کنید؟ یا چطور میخواهید به مکان‌های دیدنی آن سفر کنید؟ پرسیدن از سایر مردم و استفاده از تابلو‌های راهنما اولین راه حلی است که به ذهن هر کسی می‌رسد، اما استفاده از این روش بسیار گیج کننده است و ممکن است نه تنها فرد را به مقصد نرساند، بلکه حتی او را ساعت‌ها در اتوبان‌های شلوغ آواره کند!

پیشنهاد ما به شما استفاده از نرم افزار Waze است. این برنامه یک اپلیکیشن فوق العاده برای مسیریابی ست، که با گرافیک زیبایش یک سر و گردن از سایر اپلیکیشنهای مشابه خود بالاتر است. سفر با ویز مانند سفر با دوستی است که تمام کوچه‌ها و خیابانهای شهر را مانند کف دستش میشناسد و شما را در هر مسیری همراهی میکند.

در ابتدای نصب این برنامه، باید شماره همراه خود را وارد کرده و با استفاده از کد ۴ رقمی‌ای که از سوی اپلیکیشن برایتان ارسال می‌شود، حساب کاربری خود را فعال کنید.

با باز شدن برنامه، مکان فعلی شما بر روی نقشه نمایش داده خواهد شد، همچنین اگر قصد دارید به مقصد خاصی سفر کنید، با جستجوی نام آن مکان، مسیر رسیدن به مقصد را دریافت کنید. 

با Waze سریع‌تر به مقصد برسید!برنامه‌ای برای اطلاع از اتفاقات مسیر به صورت لحظه‌ای:

جدا از تمام این بحثها، شایان ذکر است که این برنامه تنها مختص به مسافران نیست، بلکه حتی کسانی که در یک شهر زندگی می‌کنند نیز می‌توانند با استفاده از ویز از اتفاقات مسیر به صورت آنلاین باخبر شده و در نتیجه از مسیرهای میانبر پیشنهادی عبور کنند؛ اتفاقاتی مانند تصادف چند خودرو و یا ترافیک‌های شدید در طول هر مسیر.

همچنین با استفاده از دسترسی برنامه به لیست مخاطبین، می‌توانید مقصد خود را برای سایر دوستانتان نیز ارسال کنید و آن‌ها را از مقصد و مسیر عبوری خود مطلع کنید.

امکان ذخیره‌ی مسیرهای همیشگی:

آیا دوست دارید مسیرهای همیشگی  خود را ذخیره کنید تا هر بار فرآیند پیدا کردن مقصد و مسیر را تکرار نکنید؟ مشکلی نیست، برنامه چنین امکانی را به شما خواهد داد تا هر محلی را علامت گذاری کرده و حتی ستارهدار کنید، در نتیجه در دفعات بعدی، به راحتی تنها با لمس اسم هر مقصد، مسیر رسیدن به آن را دریافت خواهید کرد.با Waze سریع‌تر به مقصد برسید!

راهنمای صوتی، قابلیتی تحسین برانگیز:

از قابلیتهای خوب برنامه، امکان استفاده از راهنمایی صوتی آن است. با فعال کردن این قابلیت، در صورتی که به زبان انگلیسیی آشنایی داشته باشید، می‌توانید بدون نگاه کردن به صفحه‌ی گوشی رانندگی کرده و به مقصد برسید.

امکان اطلاع از رخدادهای مسیر در هر لحظه:

آیا علاقه دارید از مکان قرارگیری پلیس و دوربین کنترل سرعت در طول مسیر مطلع شوید؟ یا تنها می‌خواهید مکان رخدادهایی مانند تصادف را بدانید؟ با لمس علامت نارنجی رنگ در گوشه‌ی سمت راست برنامه، می‌توانید دسترسی خود را محدود کرده و در نتیجه صفحه‌ی مسیریاب خود را خلوت‌تر کنید.

با نصب این برنامه با دوستانتان در مسیریابی همراه شوید:

جالبترین و هیجانانگیزترین قسمت این برنامه، امکان اطلاع از سرعت تقریبی افراد دیگریست که به صورت همزمان با شما در حال استفاده از برنامه‌ی ویز هستند، با لمس آیکون مربوط به هر فرد، سرعت تقریبی او نیز برایتان نشان داده خواهد شد. همچنین این برنامه امکان قراردادن عکس و نوشته را به شما خواهد داد تا اگر مطلب خاصی در مورد مکان یا مسیرعبوری خود دارید، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. مثلا می‌توانید سایرین را از خطراتی که در مسیر وجود دارد باخبر کنید.با Waze سریع‌تر به مقصد برسید!

ویز یا گوگل‌ مپ؟

ویز را می‌توان با گوگل مپ که یکی از قوی‌ترین سرویس‌های مبتنی بر موقعیت مکانی افراد است مقایسه کرد، گوگل مپ از قابلیت‌هایی نظیر چت با افراد دیگر، نشان دادن محل تصادف و یا دوربین‌های کنترل سرعت بی‌بهره است، که ویز با دارا بودن این امکانات، برتری خود را به رخ شرکت گوگل می‌کشد. البته گوگل مپ بهتر از ویز از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند.

ویز در سال ۲۰۱۳ برنده‌ی عنوان بهترین اپلیکیشن موبایل شد و بر اساس آمار منتشر شده در سایت گوگل پلی، این برنامه بیش از ۵۰۰ میلیون بار دانلود شده است.

شما کدام را استفاده می‌کنید؟ ویز یا گوگل مپ؟ یا شاید اپلیکیشنی دیگر و حتی شاید هیچ کدام!

اپ‌استور کافه‌بازار
 • با Waze سریع‌تر به مقصد برسید!
 • با Waze سریع‌تر به مقصد برسید!
 • با Waze سریع‌تر به مقصد برسید!
 • با Waze سریع‌تر به مقصد برسید!
شرکت : Waze Inc
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط