بدون تلفات گیاه‌داری کنید!

آذین بکتاش
رایگان

گل و گیاه دوست دارید اما می‌ترسید خراب شود عذاب وجدان بگیرید؟ برای شناخت گیاه‌ها از روش آزمون و خطا استفاده می‌کنید و مدام تلفات می‌دهید و گلدان دور می‌ریزید؟ چاره‌اش کمی مطالعه متمرکز است؛ داشتن اپلیکیشن‌هایی که اطلاعات مفیدی به ما برسانند در این زمینه کاربرد دارد.

متاسفانه تعداد اپلیکیشن‌های قوی ایرانی در این موضوع زیاد نیست؛ اما هر کدام کمی هم به اطلاعات ما اضافه کنند و چندتا گل و گیاه بیشتر بشناسیم غنیمت است.

اپلیکیشن «گل و گیاه و دکوراسیون» مجموعه‌ای از مطالب کاربردی در مورد گیاهان آپارتمانی را گرد‌آوری کرده تا قبل از تصمیم به خرید اول یک سر و گوشی آب بدهیم ببینیم شانس‌مان برای زنده و سرحال نگه داشتن کدام گیاه‌های آپارتمانی بیشتر است؛ به هر حال بهتر است با شناخت و بینش بیشتری با گل‌گیاه‌های آپارتمانی برخورد کنیم.

کار با برنامه

بعد از نصب برنامه دو تقسیم بندی اصلی محتوایی را در شش بخش می‌بینیم. بخش اصلی و مهم «گل و گیاه» است که بعد از ورود به آن سه تقسیم ‌بندی کلی دارد شامل گل و گیاه، تراس سبز و فلاور باکس. در بخش و گل و گیاه، مقالات با تقسیم بندی هوشمندانه‌ای تفکیک شده اند: مناسب فضاهای پرنور، مناسب فضاهای کم‌نور، مناسب نور‌های مصنوعی.

در بخش «موسیقی گل و گیاه» تعدادی آهنگ وجود دارد که برای رشد گیاهان مفید هستند. 

یک گزینه سرگرم کننده هم با عنوان «طالع بینی و فال گل» که چند تست و فال گل و گیاهی دارد. 

با توجه به اینکه این اپلیکیشن ساخته شرکت «چکادبام» است که پیمانکار فضای سبز است، شما در گزینه « مشاوره» امکان دریافت پشتیبانی برای ساخت فضای سبز هم دارید که گزینه اش در همان صفحه اصلی دیده می‌شود.

روی نوار کشوی منوی بالای صفحه هم گزینه‌های دارید مثل «نگهداری از در سفر» و «راهنمای خرید» که توصیه‌های جانبی برای نگهداری گل و گیاه هستند.

قابلیت‌ها

یک قابلیت خوب این برنامه علاوه بر دریافت اطلاعات خوب و منظم و این است که می‌توانید نام گل آپارتمانی خود و زمانبندی آبیاری را در بخش «یاد آوری» وارد کنید و و اپلیکیشن مثل قابلیت اسنوز، وقت آبیاری را یبا ارسال نوتیف یادتان می‌اندازد.

روی هم رفته این اپلیکیشن با وجود گرافیک ضعیف رابط کاربری خوب و محتوای به درد بخوری دارد و برای مشتاق‌‌ها به داشتن گل و گیاه، جذاب و کاربردی خواهد بود.

 نقطه قوت

تقسیم بندی خوب محتوایی

قابلیت یاد‌آوری آبیاری

محتوای متنی کاربردی

نقطه ضعف

گرافیک ضعیف

 

کافه‌بازار
  • بدون تلفات گیاه‌داری کنید!
  • بدون تلفات گیاه‌داری کنید!
  • بدون تلفات گیاه‌داری کنید!
  • بدون تلفات گیاه‌داری کنید!
شرکت : چکادبام
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط