برای اینستاگرامت لایک بگیر!

نیلوفر خسروی
رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای

اپلیکیشن «لایک بگیر اینستاگرام» محصولی دیگر از شرکت اندرومدا است که پیش از این برنامه‌های «کامنت بگیر اینستاگرام» و «فالوئر بگیر اینستاگرام» را از این شرکت، نقد و بررسی کردیم. 

بسیاری از افراد، هزینه‌های زیادی را صرف سایت‌ها یا اپلیکیشن‌ها می‌کنند تا لایک بخرند و میزان محبوبیت پست‌های اینستاگرامی خود را بالا ببرند. اما با اپلیکیشن «لایک بگیر اینستاگرام» دیگر نیازی به پرداخت پول نیست و تنها با لایک کردن دیگران، خودتان نیز صاحب لایک خواهید شد! 

در واقع این برنامه نوعی تعامل را بین کاربران ایجاد می‌کند تا با لایک کردن یکدیگر، به هدف مشترکی که افزایش تعداد لایک‌ها است برسند.

برای استفاده از برنامه، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام شوید. با توجه به اینکه شما مستقیما به اینستاگرام متصل خواهید شد، برنامه به رمز و اطلاعات حساب کاربری‌تان دسترسی نخواهد داشت و امنیت اطلاعات شما تامین خواهد شد.

پس از اتصال به اینستاگرام، برنامه ۵۰ سکه برای شروع به شما خواهد داد.

اما این سکه‌ها به چه کاری می‌آیند؟

سکه‌ها نوعی پول درون برنامه‌ای هستند که شما با لایک کردن دیگران به دست می‌آورید.

این اپلیکیشن نیز مانند سایر برنامه‌های شرکت اندرومدا طراحی شده و دو قسمت دارد:

برای اینستاگرامت لایک بگیر!• لایک بگیر

• سکه بگیر

روش کار نیز همان طور که تقریبا توضیح دادیم به این صورت است: با لایک کردن دیگران سکه بگیر، با سکه‌ها لایک بخر! به همین سادگی.

پس به قسمت «سکه بگیر» بروید، پست‌های جالب را لایک کنید و سکه بگیرید. ای کاش برنامه امکان لایک خودکار را نیز در این بخش قرار می‌داد.

سپس به بخش «لایک بگیر» بروید و لایک‌های دلخواه خود را با بودجه‌ی سکه‌هایتان بخرید. اگر سکه‌هایتان هنوز برای خرید کافی نبود، به قسمت قبلی برگردید و چند لایک دیگر بزنید!

نکته: این برنامه تنها برای گرفتن لایک نیست؛ زمانی که یک ویدیو را بر روی اینستاگرام قرار می‌دهید، چیزی که بیشتر از لایک اهمیت دارد، تعداد ویو (View) است. کاربر می‌تواند در این برنامه، علاوه بر لایک، ویو نیز بخرد!


امکان ارتقای پست‌ها به صورت تبلیغاتی:

اگر دوست دارید که لینک پست به همراه متن آن برای کاربران نمایش داده شود، گزینه‌ی «عکس تبلیغاتی» را فعال کنید. البته فراموش نکنید که هر لایک در این حالت، ۳ سکه ارزش دارد، در صورتی که در حالت معمولی، لایک‌ها ۲ سکه می‌ارزند.

از منوی سمت راست برنامه نیز می‌توانید بیشترین لایک کننده‌ها و جوایز آن‌ها، سوالات متداول و پشتیبانی را ببینید و سفارشات خود را پیگیری کنید.

نکته: اگر علاقه ندارید که سایرین را برای به دست آوردن سکه، لایک کنید، از منوی خرید سکه، سکه‌های مورد نیاز خود را با پرداخت درون برنامه‌ای بخرید. در حال حاضر هر ۱۷۰ سکه، با هفتاد درصد تخفیف، ۱۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

در پایان به بیان نقاط قوت و ضعف برنامه می‌پردازیم:

برای اینستاگرامت لایک بگیر!

نقاط قوت:

• رابط کاربری خوب و سادگی استفاده از برنامه

• طراحی مناسب

• اهدای جایزه به بیشترین لایک کننده ها

• پاسخ به سوالات متداول و راهنمایی خوب

• امکان دریافت لایک و ویو بدون پرداخت هزینه

• امکان خرید سکه

نقاط ضعف:

• ای کاش برنامه امکان انتقال سکه به اکانت‌های دیگر را نیز در برنامه قرار می‌داد.

این برنامه را بر روی سیستم عامل اندروید خود نصب کنید و با لایک‌ کردن دیگران، لایک بگیرید! این اپلیکیشن بیش از دویست هزار بار از کافه بازار دانلود شده است!

کافه‌بازار
  • برای اینستاگرامت لایک بگیر!
  • برای اینستاگرامت لایک بگیر!
  • برای اینستاگرامت لایک بگیر!
  • برای اینستاگرامت لایک بگیر!
شرکت : اندرومدا
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط